Ücretsiz novigasyon-harita programı var mı?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

n73balikesir

Üye
    Konu Sahibi
Ücretsiz novigasyon-harita programı var mı?
Nokia 5800 telefonum var.telefonu bir türlü çözemedim.haritalar-ovi-gibi programalr var ama bunların kontör yediğini anlaım.forumdan googleearth gibi bir program yükledim oda internete bağlanmak istedi.ben ücretsiz olrak arabamla giderken novigasyon özellikli ücretsiz bir program ve googlker erath gibi ücretsiz bir harita programı arıyorum.mümkün olduğunu düşünüyorum sebebi ise bir arkdaşımda htc markalı bir telefon var ve ücretsiz olarak telefonun kendisinde novigasyon programı kurulduğunu ve ücretsiz olduğunu söyledi.peki 5800 için böyle bir program var mı?

acati

acati

Üye
Nokia 5800 telefonum var.telefonu bir türlü çözemedim.haritalar-ovi-gibi programalr var ama bunların kontör yediğini anlaım.forumdan googleearth gibi bir program yükledim oda internete bağlanmak istedi.ben ücretsiz olrak arabamla giderken novigasyon özellikli ücretsiz bir program ve googlker erath gibi ücretsiz bir harita programı arıyorum.mümkün olduğunu düşünüyorum sebebi ise bir arkdaşımda htc markalı bir telefon var ve ücretsiz olarak telefonun kendisinde novigasyon programı kurulduğunu ve ücretsiz olduğunu söyledi.peki 5800 için böyle bir program var mı?

sitede var.
En iyisi garmin.
ama ndrive, route66, SYSGic MCguider de var. Hepsi de symbian s60 platformunda çalışıyor.

Perfect!

Üye
kendi navigasyonu ücretsiz zaten

aa-tolga

aa-tolga

Üye
sitede var navigasyon baslıgı altında

O6UZH4N

Üye
nokia nın yeni navigasyonu ücretsiz kontör gitmemesi için uygulama - yer - konumlamaya gir konumlama sunucusunu kapat şebeke tabanlı konumlamayı kapat daha sonra haritalara gir kontör gitmedigini görürsün

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt