Aramak istediğiniz numaranın hangi operatöre kayıtlı olduğunu gösteren program (OP QuOP Query 1.0)

Sponsorlu Bağlantılar

nejdet can

nejdet can

Üye
    Konu Sahibi
Aramak istediğiniz numaranın hangi operatöre kayıtlı olduğunu gösteren program (OP QuOP Query 1.0)
.:: OP QuOP Query 1.0 Orjinal ::.

Numara taşıma işlemleri başladığından beri hangi operatörle görüştüğümüzü kestiremez olduk.
İşte size aramak istediğiniz telefon numarasının hangi operatöre kayıtlı olduğunu gösteren küçük bir program.

AÇIKLAMA
Programa telefon numarasını ister başına sıfır ekleyerek istersenizde eklemeden yazıp doğrulama kodunu girin.
Sorgula dediğinizde BTK verilerine göre girdiğiniz numaranın o an hizmet aldığı operatörün logosu belirecektir.

Program Bilgileri Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumundan almaktadır kurulum gerektirmez.

ALTERNATİF LİNK ...

• Beğen
Tepkiler: rejo007, bayrakci, CRYSTAL40 ve 25 diğerleri

Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
Teşekkürler, ihtiyaç duyulan bir program olduğuna eminim.

Bu arada belirtelim ki program telefon programı değildir!..
Yalnızca bilgisayarda çalışmaktadır.

nejdet can

nejdet can

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkürler, ihtiyaç duyulan bir program olduğuna eminim.

Bu arada belirtelim ki program telefon programı değildir!..
Yalnızca bilgisayarda çalışmaktadır.

Asıl Ben teşekkür ederim...

1- sonuçta Mobil için işlevselliği mühim PC'de çalışan proğram
2- Ferzan Nickli üyemiz benim aynı konumu benden 4 saaat kadar sonra açmış olmasına rağmen yayınlanmış ve o konunun silinmesi gerekir çünkü öncelik hakkı benimdir...

Tekrar teşekkür eder saygılarımı sunarım...

Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
Gereken yönetim eylemi yapılmıştır. Burası yönetim eylemlerinin tartışılacağı yer de değildir zaten.
Bir sorun yaşıyorsanız öm ya da ziyaretçi mesajı sistemini kullanın lütfen.
Rica ederiz.
Keyifli forumlar herkese.

AlpReis

AlpReis

Üye
telefon için olsa mükemmel olacakmış ama neysem teşekkürler

Cha0S07

Cha0S07

Üye
güzel program emeğine sağlık dostum

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Gercekten ise yarar bir program. Cok tesekkurler

mahkum233

Üye
calısmıyo kardesım ya

kadikoy

kadikoy

Üye
BOZUK ....:off:

Hemoroid

Üye
Arkadaşlar program yaldır yaldır çalışıyor. İnternet bağlantınız olmalı. Gvenlik yazılımınızın programı bloke edip etmediğini kontrol edin.

nejdet can

nejdet can

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar program yaldır yaldır çalışıyor. İnternet bağlantınız olmalı. Gvenlik yazılımınızın programı bloke edip etmediğini kontrol edin.

Teşekkür ederim kardeşim...

LoGaNiCT

Üye
alternatif link

Captain

Üye
teşekkürler yararlı bir program :)

xxxYorguNxxx

xxxYorguNxxx

Üye
Ço kteşekkürr ederim çok yarar lı oldu

--------------- Ekleme ---------------

bir de tekrar detaylı anlatırmısn arkadaşım

RUUUTYT

Üye
:naughty:
.:: OP QuOP Query 1.0 Orjinal ::.

Numara taşıma işlemleri başladığından beri hangi operatörle görüştüğümüzü kestiremez olduk.
İşte size aramak istediğiniz telefon numarasının hangi operatöre kayıtlı olduğunu gösteren küçük bir program.

AÇIKLAMA
Programa telefon numarasını ister başına sıfır ekleyerek istersenizde eklemeden yazıp doğrulama kodunu girin.
Sorgula dediğinizde BTK verilerine göre girdiğiniz numaranın o an hizmet aldığı operatörün logosu belirecektir.

Program Bilgileri Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumundan almaktadır kurulum gerektirmez.

----------Eklendi @ 23:00:09 ---------- Yazıldı @ 22:55:15 ----------

program bir yerlere abone yapıyor ola bilir kan ma yın sorguladım sonuc yok 3 kagıt birseyyyyyyyy :vur

shawzee

Üye
güzel

burhancundu

Üye
umarım çalışır teşekkür

hotbord_34

Üye
Page not found
bu nasıl bir sitedir böyle

Cengiz_17

Cengiz_17

Üye
teşekkürler yararlı bir program :oke:

PaSaLi_61

Üye
sağol kardeş emeğine sağlık güzel işe yarar proğram ellerin dert görmesin paylaşımlarının devamını bekliyoruz kolay gelsin

Üst Alt