samsun wave msn ve youtube giremiyorum

Sponsorlu Bağlantılar

TUHAN67

Üye
    Konu Sahibi
samsun wave msn ve youtube giremiyorum
arkadşalar samsung wavem var.fakat youtube ye giremiorum.yasaklı diyor.nasıl halledebilirm acaba.çözüm bulan varmı?

birde msn de giriş yaptığımda bağlanamadı hatası weriyor.bu iki sorunu halledene çok minnettar kalırım

--------------- Ekleme ---------------

youtube yi hallettim.msn ve birde pc ye okutamıyorum telefonu.sağatlarce bekliyorum bunu nasıl halledecem.samsung sitesinden kies programını indirdim ama bi faydasını göremedm saatlerdir cihaz bağlanıyor diyor.hafıza kartını pc ye taktığımdaysa donuyor pc.siz teli nasıl okutuyorsunuz pc ye bi türlü dosya aktaramadım :S kabloyla direk bağladığımda modem görewi görüo tel :S

plankent

Üye
Kies Programını kutu içeriğindeki cd'lerden kur ve kurulum sırasında internet bağlı olmasın

TUHAN67

Üye
    Konu Sahibi
cd okuyucum bozuk.dolayısıyla netten indirdim dosyayı.fakat modemi kapattığımdada telefonun içerisine giremiyorum.kies okumuyor bi türlü bekle bekle nereye kadar

kizmayantepe

Üye
youtub a girmeyi nasıl halletiniz

felmyaxe54

Üye
proxy kısmına yazdım youtube ye giriyor fakat media oynatıcıyı açınca bağlantı başarısız diyor

Lacrymosa

Üye
Medya oynatıcı nedir?

felmyaxe54

Üye
browser den videoyu açınca media oynatıcı da oynatmaya çalışıyo fakat bağlantı başarısız diyor

Lacrymosa

Üye
Hmm. Bana öyle bir şey olmadı. Başka bir bağlantı deneyebilirsiniz.

mehmet600

Üye
195.168.109.60:8080 verdiğiniz bu dns malesef bişeye yaramıyor; youtubiyi açıyorda videoları oynamadıktan sonra bu numaraları niye veriyorsunuz anlamadım gitti

silent.cry

Üye
gayet güzel çalışıyor. teşekkürler

cnrks1994

Üye
la olm biriniz telefondan nasıl youtube açıldığını bilmiyo mu....

Üst Alt