5800 v50 Hackli Modifiye Yazılımı 07.07.2010 by Haydar **/GÜNCELLENDİ\ SAMSUNG WİDGET EV TEMALI FW**

Sponsorlu Bağlantılar

webersin

webersin

Üye
Merhaba arkadaşlar sorusuz yükledim çok şık ve sade olmuş.

Bir kaç sorun var hemen söyleyim.
1.WindowsLive_s60_5_0_v_1_7_1118.sisx yükledim ama programı açıyorum bağlantı kuruluyor ibaresi sürekli kalıyor.
2. Bazen rehber felan girince isim felan yazıcağım yere tıkladığım zaman aktif olmuyor. Ara ara düzeliyor.

henes_42

henes_42

Üye
Merhaba arkadaşlar sorusuz yükledim çok şık ve sade olmuş.

Bir kaç sorun var hemen söyleyim.
1.WindowsLive_s60_5_0_v_1_7_1118.sisx yükledim ama programı açıyorum bağlantı kuruluyor ibaresi sürekli kalıyor.
2. Bazen rehber felan girince isim felan yazıcağım yere tıkladığım zaman aktif olmuyor. Ara ara düzeliyor.

öncelikle modifiyeyi geçtikten sonra telefona telefon kapalı iken format attınızmı, bu işlemdensonra WindowsLive yüklemesi evet uzun sürüyor, bende yaklaşık 3-4 dakika sürmüştü, bekledim ve sorunsuz kurdu. telefon kapalı iken format atarsanız rehberdeki o takılmalar falan sanırım düzelir.

webersin

webersin

Üye
öncelikle modifiyeyi geçtikten sonra telefona telefon kapalı iken format attınızmı, bu işlemdensonra WindowsLive yüklemesi evet uzun sürüyor, bende yaklaşık 3-4 dakika sürmüştü, bekledim ve sorunsuz kurdu. telefon kapalı iken format atarsanız rehberdeki o takılmalar falan sanırım düzelir.

Merhaba söylenenleri hepsini yaptım hocam. Telefon kapalı iken format attım. Msn programını 3-4 dakka gibi bir zaman diliminde kuruyor. PRogramı açıyorum bağlantı kuruluyor ibaresi kalıyor tüm bağlantılarımı ayarladım wifi ile girmiyor vodafone internet ilede girmiyor. Hack mi hatalı acaba çünkü başka kurduğum programlar felan çalışıyor.

Kafama takılan Yeni yazılımı atarken sırayla işlemleri yaptım.

Son bölümde yüklemeler bittikten sdonra aşşağıdaki görüntüede YER ALAN ofline dı ilk başta yükleme yaparken yükleme bittikten sonra NORMAL olarak ayarlamadım ama yükleme bitmişti. Usb çıkarmıştım.

Bundan kaynaklanıyor olabilir mi acaba. Birçok program kurdum sorunsuz olarak çalışıyor sadece msn ve rehberde biraz donma yapıyor.

henes_42

henes_42

Üye
webersin kardeş onu bilemiycem. aynı modifiyeyi bende yükledim, üstelik 2 telefonum var 5800, ikisine de, birde arkadaşımın telefonuna yükledim, üçünde de hiçbir sorun yok, msn gps, navigasyon wifi hepsi çalışıyor
bence sen dediğini yani yükleme bitiminde usb çıkartmadan normal olarak yap ve ondan sonra çıkar, yani modifiyeyi bir kez daha geçmek zahmetinde kalacaksın, umarım sorunun düzelir. ben üç telefonda sorun yaşamadım çok şükür

webersin

webersin

Üye
webersin kardeş onu bilemiycem. aynı modifiyeyi bende yükledim, üstelik 2 telefonum var 5800, ikisine de, birde arkadaşımın telefonuna yükledim, üçünde de hiçbir sorun yok, msn gps, navigasyon wifi hepsi çalışıyor
bence sen dediğini yani yükleme bitiminde usb çıkartmadan normal olarak yap ve ondan sonra çıkar, yani modifiyeyi bir kez daha geçmek zahmetinde kalacaksın, umarım sorunun düzelir. ben üç telefonda sorun yaşamadım çok şükür

Evet hocam olabilir ben en iyisi tekrar yükleme yapıyorum sonucu buraya yazıcam. Birde orange ev teması türkçe değil menüler doğrumudur türkçesi var mı acaba ?

bilal1110

Üye
samsung widget temasını sıs hale getırebılırmısınız ?

webersin

webersin

Üye

Tekrar yükleme yaptım ve sorunsuz çok dikkatli yükledim herşey yine faal msn açtığım zaman bağlantı kurulması bekleniyor diyor 2 tane farklı aynı dosya olan siteden indirdim bendekilermi bozuldu acaba sizin kullandığınız yüklermisiniz bide öyle deniyim.

webersin

webersin

Üye
Arkadaşlar Ben Bunda Sorun Yaşadım Aşağıdaki Linktekini Kurdum Problemsiz Mükemmel..

http://www.maxicep.com/symbian-v9-4...-ve-digerleri-format-hack-mod-jaf-370581.html

Merhaba bende aynısını kurdum hiç bir sorun yok büyük ihtimal 07.07.2010 by Haydar **/GÜNCELLENDİ\ SAMSUNG WİDGET EV TEMALI FW** sorunlu olabilir yada ben sorunluyum çünkü yapılanları %100 yapıyorum herhalde gözden kaçan birşey var.

Ayrıca 07.07.2010 by Haydar **/GÜNCELLENDİ\ SAMSUNG WİDGET EV TEMALI FW** bu buradaki Fw beyaz tema var adını bulamadım var mı acaba tek teme olarak paylaşmanız mümkünmüdür?

henes_42

henes_42

Üye
arkadaşlar ben yaşanan sıkıntılarla ilgili arkadaşlara bazı cevaplar verdim, ama tabiki konunun esas sahibi Haydar ECEVİT, o da kaç zamandır yok, izne memlekete gittiğini yazıp gitmiş, giderken hazırladığı modifiyede bir değişiklik yapıp yapmadığını bilmiyorum. benim indirip kullandığım ve 3 telefona yüklediğim modifiye gayet güzel çalışıyor. (samsung widget temalı olan). eğer cevaplarımla bilmeden bozuk bir konuda arkadaşlara sıkıntı verdi isem özür dilerim. amacım yardımcı olabilmekti

b-yildiz

b-yildiz

Üye
Merhaba,
fw yükledim
hızda baya bi artış olmuş fakat
Nokia guncelleme internet bağlantısında kilitlenip kalıyordu formatladım o sorun gitti
Nokia Senk ve Nokia mağaza çalışmıyor internet bağlantısını kurarken takılıp kalıyor..

ea1903ea

Üye
Merhaba, benim telefonda sadece rompatcher ekli yazılım yüklü, hafıza kartında müzik taraması sadece e/:music kısmında yapılsın istiyorum nasıl yapabilirim acaba ?

master_s

master_s

Üye
Merhaba, benim telefonda sadece rompatcher ekli yazılım yüklü, hafıza kartında müzik taraması sadece e/:music kısmında yapılsın istiyorum nasıl yapabilirim acaba ?

SANA ŞU ŞEKİLDE YARDIMCI OLAYIM. NOKİA EDİTÖRLE FW NİN ROFS2 VE ROFS3 DOSYALARINI AÇ ONLARIN BİRİNİN İÇERİSİNDE (HER FW DE FARKLI BİRİNDE OLABİLİR)

"private\10202be9" KLASÖRÜNDEKİ "101FFCD2.TXT" DOSYASINI GÖRECEKSİN. İŞTE O DOSYANIN İÇERİĞİNİ ŞU ŞEKİLDE KAYDEDİP FW DOSYASINI TEKRAR KAYDETTİKTEN SONRA. DEĞİŞTİRDİĞİN DOSYA İLE YİNE FORMAT AT OLUR. BEN YAPTIM.
UMARIM YAARDIMCI OLABİLMİŞİMDİR.
DOSYANIN İÇERİĞİ AŞAĞIDAKİ GİBİ OLMALI:

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
cenrep
version 1
[owner]
0x101FFCD2
[defaultmeta]
0
[platsec]
cap_rd=alwayspass
[Main]
0x1 string "E:\\MUSIC|F:\\MUSIC" 0 cap_rd=alwayspass cap_wr=alwaysfail
0x2 string "\\SYS\\|\\PRIVATE\\|\\SYSTEM\\|\\CITIES\\" 0 cap_rd=alwayspass cap_wr=alwaysfail
0x3 string ".odf|.dcf|.asf|.m4a|.mp4" 0 cap_rd=alwayspass cap_wr=alwaysfail
0x4 string "C:\\data\\download\\|E:\\data\\download\\|F:\\data\\download\\|C:\\data\\sounds\\digital\\|E:\\sounds\\digital\\|E:\\download\\|F:\\sounds\\digital\\|F:\\download\\" 0 cap_rd=alwayspass cap_wr=alwaysfail
0x5 int 0 0 cap_rd=alwayspass cap_wr=WriteDeviceData
0x6 int 1 0 cap_rd=alwayspass cap_wr=alwaysfail
0x7 int 2 0 cap_rd=alwayspass cap_wr=alwaysfail
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

--------------- Ekleme ---------------

merhaba,
fw yükledim
hızda baya bi artış olmuş fakat
nokia guncelleme internet bağlantısında kilitlenip kalıyordu formatladım o sorun gitti
nokia senk ve nokia mağaza çalışmıyor internet bağlantısını kurarken takılıp kalıyor..

haydar arkadaşımın fw sinde malesef bu hata var. Bendede oldu. Ama fatih arkadaşımın fw sini kurarsan olmuyor. Bilmem neden. Ancak haydar arkadaşım cevap verebilir. özellikle bu hatalar wifi bağlantısında oluyor.

mucalt

mucalt

Üye
çin malı telefonlara atılabilir mi bu telefon

ea1903ea

Üye
SANA ŞU ŞEKİLDE YARDIMCI OLAYIM. NOKİA EDİTÖRLE FW NİN ROFS2 VE ROFS3 DOSYALARINI AÇ ONLARIN BİRİNİN İÇERİSİNDE (HER FW DE FARKLI BİRİNDE OLABİLİR)

"private\10202be9" KLASÖRÜNDEKİ "101FFCD2.TXT" DOSYASINI GÖRECEKSİN. İŞTE O DOSYANIN İÇERİĞİNİ ŞU ŞEKİLDE KAYDEDİP FW DOSYASINI TEKRAR KAYDETTİKTEN SONRA. DEĞİŞTİRDİĞİN DOSYA İLE YİNE FORMAT AT OLUR. BEN YAPTIM.
UMARIM YAARDIMCI OLABİLMİŞİMDİR.
DOSYANIN İÇERİĞİ AŞAĞIDAKİ GİBİ OLMALI:

cenrep
version 1
[owner]
0x101FFCD2
[defaultmeta]
0
[platsec]
cap_rd=alwayspass
[Main]
0x1 string "E:\\MUSIC|F:\\MUSIC" 0 cap_rd=alwayspass cap_wr=alwaysfail
0x2 string "\\SYS\\|\\PRIVATE\\|\\SYSTEM\\|\\CITIES\\" 0 cap_rd=alwayspass cap_wr=alwaysfail
0x3 string ".odf|.dcf|.asf|.m4a|.mp4" 0 cap_rd=alwayspass cap_wr=alwaysfail
0x4 string "C:\\data\\download\\|E:\\data\\download\\|F:\\data\\download\\|C:\\data\\sounds\\digital\\|E:\\sounds\\digital\\|E:\\download\\|F:\\sounds\\digital\\|F:\\download\\" 0 cap_rd=alwayspass cap_wr=alwaysfail
0x5 int 0 0 cap_rd=alwayspass cap_wr=WriteDeviceData
0x6 int 1 0 cap_rd=alwayspass cap_wr=alwaysfail
0x7 int 2 0 cap_rd=alwayspass cap_wr=alwaysfail

Sağolun Yaptım Bir de İnternet tarayıcıdaki kaldırılamayan url'ler ve galerideki klasörlerdeki görüntü indir ve video indir kısayolları nasıl kaldırılıyor acaba ?

meskid

Üye
arkadaş rapidshareden link verebilirmisin vermessende sagolasn

huzun34

Üye
kardeş öncelikle emeğin için çok çok tşk.ederim çok güzel anlatmışın arkadaslar ben az önce denedim %100 çalısıyor üstelik ben bu işlerden pek anlamadığım halde arkadasın tarif ettiği yolu izleyerek bu işi başardım telefonumun versiyonu bile yukseldi:) hersey güzel ama benim anlamadığım suan telefonu hacklemiş oldukmu? haclemiş olduğumuz zaman butun programları çalıştırması gerekmezmi? gerekmez ise hack in ne gibi faydaları vardır bize ben bu ümitlerle hevesle kurdum ama SoundButtonsFree_1_0 1 SONSUZTURK.sis programı kurayım deneme için dedim yine sertifika hatası verdi bu sorunu çözmenin başka yolları nelerdir? bi arkadas ablatmış bir siteye ime numarasını verip sertifika sonu vs . dio ama ben guvenilir değildir die o yolu takip etmedim bunun başka bir cozumu varmıdır arkadaslar yardımcı olursanız cok sevinirim

evet arkadaslar yokmu bu sertifika sorununun cozumu ya hack sorun cozumu demek değilmiydi??????

xpanter

Üye
eline saglık kardesim benim bi sıkıntım var yardımcı olursan sevinirim öncelikle sunu belirteyim bu surumde ben birtürlü navigasyon olayını kullanamadım baglanıyor diyor ama bişey cıkmıyor öğlece kalıyor kullanamıyorum belki yanlış yapmısımdır diyye aynı yazılımı tekrar telefona kurayım dedim telefonu formatlamadan gsm kapatım pc ye bagladım yazılımı tekrardan yukledim kurulum bitti son anda telefon kendini yeniden baslatma asamasına gelince takılıp kaldı birtürlü kendini yeniden baslatamıyor telefon hata veriyor telefonuda artık kullanamıorum telefonda acılmıyor bunu nasıl düzelte bilirim yardımcı olursan sevinirim telefon hiç acılmıyor acma kapama düğmesine basıyorum sadece bir kere titreşim yapıyor sonra hiçbirsey olmuyor acılmıyor

henes_42

henes_42

Üye
kardeş öncelikle emeğin için çok çok tşk.ederim çok güzel anlatmışın arkadaslar ben az önce denedim %100 çalısıyor üstelik ben bu işlerden pek anlamadığım halde arkadasın tarif ettiği yolu izleyerek bu işi başardım telefonumun versiyonu bile yukseldi:) hersey güzel ama benim anlamadığım suan telefonu hacklemiş oldukmu? haclemiş olduğumuz zaman butun programları çalıştırması gerekmezmi? gerekmez ise hack in ne gibi faydaları vardır bize ben bu ümitlerle hevesle kurdum ama SoundButtonsFree_1_0 1 SONSUZTURK.sis programı kurayım deneme için dedim yine sertifika hatası verdi bu sorunu çözmenin başka yolları nelerdir? bi arkadas ablatmış bir siteye ime numarasını verip sertifika sonu vs . dio ama ben guvenilir değildir die o yolu takip etmedim bunun başka bir cozumu varmıdır arkadaslar yardımcı olursanız cok sevinirim

evet arkadaslar yokmu bu sertifika sorununun cozumu ya hack sorun cozumu demek değilmiydi??????

evet telefonunu hacklemiş oluyorsun, ancak tüm programları yükleyebilmen için telefonunda, menü = araçlar = rompatcher açıyorsun
Install Server RP +
Open4All RP +

bu ikisine tıklıyorsun ve başlarındaki yuvarlak simgeyi yeşil yapıyorsun, sonra exit deyip çıkıyorsun. bu iki dosyayı bu şekilde aktif ettikten sonra istediğin yazılımı atabilirsin, sertifikaya gerek yoktur. ayrıca bir ipucu, bu iki dosyayı telefonu her açtığında yeşil yapmak için uğraşmayayım diyorsan, aynı yeri aç, dosya adına bir tık yap ve aşağıda options'tan Add to auto yu klikle, böylelikle telefonu her kapatıp açtığında otomatik olarak aktif olacaklardır, sende istediğin yazılımı yükleyebileceksin.

modifiyen hayırlı olsun

eline saglık kardesim benim bi sıkıntım var yardımcı olursan sevinirim öncelikle sunu belirteyim bu surumde ben birtürlü navigasyon olayını kullanamadım baglanıyor diyor ama bişey cıkmıyor öğlece kalıyor kullanamıyorum belki yanlış yapmısımdır diyye aynı yazılımı tekrar telefona kurayım dedim telefonu formatlamadan gsm kapatım pc ye bagladım yazılımı tekrardan yukledim kurulum bitti son anda telefon kendini yeniden baslatma asamasına gelince takılıp kaldı birtürlü kendini yeniden baslatamıyor telefon hata veriyor telefonuda artık kullanamıorum telefonda acılmıyor bunu nasıl düzelte bilirim yardımcı olursan sevinirim telefon hiç acılmıyor acma kapama düğmesine basıyorum sadece bir kere titreşim yapıyor sonra hiçbirsey olmuyor acılmıyor

arkadaşım hayırlı olsun modifiyen. gps için haritaları yüklemen gerekli. nokia ovi den güncelleyebilirsin veya forumda sis dosyası olarak verilmişti. onu da indirip direk telefona atabilirsin, böylelikle gps sorunsuz çalışacaktır. ayrıca ovi uygulamasını da güncellersen işlemi garantiye almış olursun.

gfb1907sergen

Üye
Kardess Searching for phone ... Not Found!! yazıyo Kalıyo omg'de Done!! yazısı cıkmıyo hiç yakLaşık yarım saat bekLedim yinede bişi oLmuyo ne yapmam gerekiyor!!

Üst Alt