Facebook Sohbet Smileyleri (İfadeleri)

Sponsorlu Bağlantılar

Ferzan

Ferzan

Üye
    Konu Sahibi
Facebook Sohbet Smileyleri (İfadeleri)
Arkadaşlar Konu Başlığında Beelirtildiği Gibi Facebook Sohbette Kullanılabilen İfadeler ( Smileyler )

YARARLANDIĞIM KONULARDAKİ EMEK SAHİBİNE TEŞEKKÜR ETMEYİ BORÇ BİLİRİM... EĞER SENDE BENİM KONUDAN YARARLANDIYSAN TEŞEKKÜR ETMEYİ İHMAL ETME...:oke::oke:

• Beğen
Tepkiler: Wawa, M3L!H, Rich4arD ve 11 diğerleri

Ue-Gazi

Ue-Gazi

Emekli Yönetici
FaceBook Chat için ifade / similey kodları...

• Koyu / Kalın Yazmak (Bold)
Kod:
[U][COLOR=Red][B]Örnek :[/B][/COLOR][/U]
[COLOR=Red]*[/COLOR]maxicep[COLOR=Red]*[/COLOR]
Kod:
[COLOR=Red][U][B]Görünüş :[/B][/U][/COLOR]
[B]maxicep[/B]
  • Altı Çizili Yazmak
Kod:
[COLOR=Red]_[COLOR=Black]maxicep[/COLOR]_[/COLOR]
Kod:
[COLOR=Black][U]maxicep[/U][/COLOR]
  • Altı Çizili Koyu / Kalın Yazmak
Kod:
[COLOR=Red]*_[COLOR=Black]maxicep[/COLOR]_*[/COLOR]
Kod:
[COLOR=Black][U][B]maxicep[/B][/U][/COLOR]

• Beğen
Tepkiler: Perfect! ve CryDaqqeR

Perfect!

Üye
teşekkürler

CryDaqqeR

CryDaqqeR

Üye
teşekkürler...

Ue-Gazi

Ue-Gazi

Emekli Yönetici
Rica ederim... :oke:

Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
Ue-Gazi arkadaşımız ve deniz4700 arkadaşımız birbirinden farklı bölümlere aynı konuyu çok kısa bir süre arayla açmışlardır.
Konular birleştirilmiş, dolayısıyla daha erken açan kişi olan deniz4700'ın konusu haline gelmiştir.

Ancak belirtmeliyim ki Ue-Gazi deniz4700 arkadaşımızın konuyu açtığı Yararlı bilgi ve dökümanlar bölümünde yetkili değildir. Yani oraya açılan ve denetlenecek olan konuları GÖREMEZ. Dolayısıyla şu ana kadar hiç yapmadığı "başkasının konusunu alıp açma" eylemini yapmamıştır. Çirkin bir yakıştırma olmuş.
Tek olan: tesadüf...

Keyifli forumlar.

Ue-Gazi

Ue-Gazi

Emekli Yönetici
Ancak belirtmeliyim ki Ue-Gazi deniz4700 arkadaşımızın konuyu açtığı Yararlı bilgi ve dökümanlar bölümünde yetkili değildir. Yani oraya açılan ve denetlenecek olan konuları GÖREMEZ. Dolayısıyla şu ana kadar hiç yapmadığı "başkasının konusunu alıp açma" eylemini yapmamıştır. Çirkin bir yakıştırma olmuş.
Tek olan: tesadüf...

Gereken cevabı verdiğin için teşekkür ederim Ata. :oke:

TuRkiShCowboy

TuRkiShCowboy

Emekli Yönetici
Kim rica edecek :D

Ue-Gazi

Ue-Gazi

Emekli Yönetici
Ben ederim Enes ;)

Rica ederim... :oke:

Ferzan

Ferzan

Üye
    Konu Sahibi
yaklaşık iki yıldır facebook sohbet bölümü var ve konuyu açmamla beraber benim konu hala beklemede iken hemen yeni konular tıkladım ve gazi nin o konuu açtığını gördüm açık söyledim aklıma tek o ihtimal geldi sinirlendim ve onun açtığı konuya yazdım o sinirle şimdi sakin kafayla özür dileyebilirim ben...

TuRkiShCowboy

TuRkiShCowboy

Emekli Yönetici
yaklaşık iki yıldır facebook sohbet bölümü var ve konuyu açmamla beraber benim konu hala beklemede iken hemen yeni konular tıkladım ve gazi nin o konuu açtığını gördüm açık söyledim aklıma tek o ihtimal geldi sinirlendim ve onun açtığı konuya yazdım o sinirle şimdi sakin kafayla özür dileyebilirim ben...

Süpersin :)

Ue-Gazi

Ue-Gazi

Emekli Yönetici

Bir tesadüf yüzünden bu zamana kadar yapmadığım birşey yüzünden yargısız infaz yaparak beni üzdünüz. Yazdıklarınızı okuduğumda hem üzüldüm hemde sinirlendim. Emin olun o sinirle yazdıklarınıza karşılık vermiş olsaydım bir tartışma kopardı. Ama yazdıklarınıza karşılık vermeden direk şikayet butonunu kullandım. Sağolsun Ata' da gerekli incelemeyi yapmış ve inceleme sonucunda gerekli açıklamayı yaparak beni zan altında kalmaktan kurtarmıştır. Özrünüz için teşekkür ederim. Büyütülecek bir mevzu değil. Sonuçta herşey bir tesadeüften ibaret.

Bu yazdığım herkes için geçerli ki şunu unutmayın. Biz yöneticiler ''Hakkımızdan çok, hakkınızı savunuruz...'' o yüzden bizleri yapmayacğımız / yapamayacağımız şeyler ile yargılamayın. Yapamazmıyız ? Elbette yaparız. Ama biz o 3 kuruşluk sitelerdeki karaktersiz yöneticilerden değiliz. Biz bize yakışanı yaparız. İyi forumlar...

abcd17

abcd17

Üye
Paylaşım İçin Teşekkürler :oke:

Ue-Gazi

Ue-Gazi

Emekli Yönetici
Rica ederiz... :oke:

pro_

pro_

Üye
kalbi arayıp arayıp bulamamıştım sağol :)

WastabMan

WastabMan

Üye
Arkadaşlar Konu Başlığında Beelirtildiği Gibi Facebook Sohbette Kullanılabilen İfadeler ( Smileyler )

FaceBook Chat için ifade / similey kodları...

• Koyu / Kalın Yazmak (Bold)
Kod:
[COLOR=Red]*[/COLOR]maxicep[COLOR=Red]*[/COLOR]
Kod:
[B]maxicep[/B]
  • Altı Çizili Yazmak
Kod:
[COLOR=Red]_[COLOR=Black]maxicep[/COLOR]_[/COLOR]
Kod: