çin malı iphone e72 vs.kutusunda inanamayacağınız fiyata

Sponsorlu Bağlantılar

ben4

Üye
    Konu Sahibi
çin malı iphone e72 vs.kutusunda inanamayacağınız fiyata
çin malı iphone e72 ve daha fazlası kutusunda tüm aksesuarlarıyla
çok uygun fiyata

[email protected]

• Beğen
Tepkiler: weyselow

Lacrymosa

Üye
Çin Malı telefonları satmayın artık yeter. Güzelim ülkemizi pazar alanına çevirdiniz.

ben4

Üye
    Konu Sahibi
sanki nokia apple ülkemizin malı kimse sana zorla al demiyor isteyen alır istemeyen almaz

bekirmutlu35

Üye
bende nokıa yazan çin malı e72 aldım wifi bağlandım bir kez ama googlde ve bazı sayfalar çince nasıl türkçe olur ?
wifi ye baska bağlantı kuramadım neden acaba ağ şifresini bilmeme rağmen bağlanamıyor diye hata verdi ?
tv radyo hafıza kartı bluetooth çift sim 3,0 mp kamera süper harika cihaz alacaklara tavsiyee ederimm

p9661

Üye
evet doğrudur nokia da babamızın malı değil ama burada bir hırsızlık olayı var bencede CİNLER alınteri döken emek sarfeden ve üretenlerin mallarını çalıp satmaya çalışıyor ,mesela sen yeni bir araba alıp evinin önüne koyuyorsun hırsız gelip çalıyor ve senin 20,000 tl ye aldığın aracı 10,000 tl ye satıyor bu yüzden almamak gerk bence.herkes için emek saygıdeğerdir.
sanki nokia apple ülkemizin malı kimse sana zorla al demiyor isteyen alır istemeyen almaz

FFeLaKeTTR

FFeLaKeTTR

Üye
bende nokıa yazan çin malı e72 aldım wifi bağlandım bir kez ama googlde ve bazı sayfalar çince nasıl türkçe olur ?
wifi ye baska bağlantı kuramadım neden acaba ağ koduni bilmeme rağmen bağlanamıyor diye hata verdi ?
tv radyo hafıza kartı bluetooth çift sim 3,0 mp kamera süper harika cihaz alacaklara tavsiyee ederimm
çİİN mALI tELEFONLAR o KADAR oLUR

sonnefeskenan

Üye
arkadasım 700 tlye telefon alıyosun bozuluyooo neden 200 tlye emıtasyonunu kullanmayayım kı bozukdumu attt
n 73 ve 6233 en pahalı zöamımda alöısstım sımdı evde hurdada orjınallerı

konyarapp

Üye
arkadaşım orjinal 3310 kullanırım ama çin malı hiçbir telefonu kullanmam :D

blood.thief

blood.thief

Üye
çin malı telefon kullanıyosnuz ama kişisel verilerinizin çalınıp çalınmadığını nerden biliyorsunuz?

ugurbugra1998

Üye
bende orjinal e72 var çinmalı herşeyin hoperlorü patlıo 1 ay geçmeden orjinal al sağlam olsun

--------------- Ekleme ---------------

orjinali en iyisiii

nuko1950

nuko1950

Üye
Çin Malı telefonları satmayın artık yeter. Güzelim ülkemizi pazar alanına çevirdiniz.

Sanki diğer onlarca marka türk malı saçma sapan bir konuşma bu.

--------------- Ekleme ---------------

evet doğrudur nokia da babamızın malı değil ama burada bir hırsızlık olayı var bencede CİNLER alınteri döken emek sarfeden ve üretenlerin mallarını çalıp satmaya çalışıyor ,mesela sen yeni bir araba alıp evinin önüne koyuyorsun hırsız gelip çalıyor ve senin 20,000 tl ye aldığın aracı 10,000 tl ye satıyor bu yüzden almamak gerk bence.herkes için emek saygıdeğerdir.

nasıl benzetme bu yaa kimse kimsenin telefonunu çalıp yarı fiyatına satmıyor sadece benzerlerini ucuza maledip satıyorlar serbest piyasa ekonomisi bu silah zoruyla kimse al demiyor paran çoksa ver harbi Iphone al.1.500 lirayla 2000 lira arsında satılıyor.

bfgbfg

bfgbfg

Üye
Çin malını iyisi vardır elbet tabi araştırma yapman lazım . Ben araştırdım ve buldum alıcam Vertice V650

veemre

Üye
adamlar çok başarılı taklit yapıyorlar çok parası olmayan insanlar için ideal seçimler sunuyorlar hiç de bir ayda filan elde kalmayan kaliteli modelleri var. Öyle olması faturalı iki yıl garantili satan insanlar bu piyasaya girmezdi. İphone a 1500 tl para veriyorsun sonra dokunmatiği bir bozuyorsun 500-600 tl para istiyorlar senden. Al başına belayı. Pinphone dan şikayet duydun mu? Canavar gibi telefon daha ne yapsın adamlar. Al iki yıl garantili 360 tl ver. İçin rahat kullan. Parmak eti algılayan capacitive multitouch dokunmatik ekran. Garantisi bitti mi bozuldu mu 50 tl dokunmatik. Lcd ekranı mı kırdın? 50 tl. Arka kapak 20 tl. Şimdi bunlar i-phone la başına gelse ne kadar para harcarsın düşünmek bile istemiyorum. Arz talep meselesi her malın bir alıcısı vardır. Kişiye kalmış.

xyorgunx

Üye
1100 daha ii :)

Üst Alt