Satılık UYGUN FİYATA SATILIK İNGİLİZCE SET VE KİTAPLAR Fono Yayınları


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
sinankoca60

sinankoca60

Üye
  Konu Sahibi
tamamı sıfır ve hiç kullanılmamış, kutusundan yeni çıkmış ingilizce seti uygun fiyata satılık. çizik, yırtık vs. hiçbir şey yok. tek tek almak isteyenler veya ihtiyacına göre 2'li, 3'ü almak isteyenler de yazabilir. fono yayınlarına ait kitaplar. kitapları görmek isteyenler için linkler;
ayriyetten "oxford grammar for turks" ingilizce kitabı da cd'si ile birlikte piyasanın altında uygun fiyata satılık. o da sıfır ve hiç kullanılmamış bi kitap. okullarda kurslarda vs. çok fazla tercih ediliyor. onu da görmek isteyenler için link;


1 adet ingilizce dil bilgisi kitabı, 1 adet ingilizce konuşma kılavuzu kitabı, 1 adet renkli resimli ingilizce kitabı + cd, 2 tane sözlük (standart boy ve mini), 1 adet ingilizce alıştırma kitabı, 1 tane ingilizce deyimler kitabı, 3 adet ingilizce-türkçe hikaye kitabı. set olarak almak isteyen olursa 76 derslik 6 cd ücretsiz.
dil bilgisi kitabı 45 tl, kılavuz 20 tl, renkli ing kitabı + cd 30 tl, standart sözlük 20 tl, mini sözlük 8 tl, alıştırma kitabı 15 tl, ing deyimler kitabı 15 tl, hikayeler ise 12'şer tl. oxford grammar for turks isimli kitap ise cd'si ile birlikte 65 tl. oxford kitabı hariç diğerleri pazarlığa açık.
 
Son düzenleme:
sinankoca60

sinankoca60

Üye
  Konu Sahibi
fiyat bilgisi eklendi. konu güncel
 
 • Beğen
Tepkiler: Mesut Aktaş
sinankoca60

sinankoca60

Üye
  Konu Sahibi
up

set için indirimli fiyat 185 lira
 
sinankoca60

sinankoca60

Üye
  Konu Sahibi
aynı setten 1 tane daha mevcut onu da 140 liraya bırakıyorum. sıfır ve hiç kullanılmadı. kargo alıcıya ait.
 

kenan_kenan

Üye
Merhaba Hocam slmlar,
içerik kalitesini görebilmem için aşağıdaki kitapların orta sayfalarından birkaç adet fotoğraf gönderebilir misin?
mailim: [email protected]
whatsapp: +905442527984
1 adet ingilizce konuşma kılavuzu kitabı
ing deyimler kitabı 15 tl
hikayeler ise 12'şer tl.
oxford grammar for turks isimli kitap ise cd'si ile birlikte 65 tl
 
 • Beğen
Tepkiler: sinankoca60
sinankoca60

sinankoca60

Üye
  Konu Sahibi
satıldı hepsi
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt