Hocamın Kafasını Yardım, Beni Dövecekk !! :(

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
crazyjack

crazyjack

Üye
    Konu Sahibi
Hocamın Kafasını Yardım, Beni Dövecekk !! :(
Arkadaşlar merhaba.

Dönem sonunda deneme sınavı olduk, 2.Dönem oldu ve 2.Döenmin Salı günü deneme sınavı sonuçları açıklandı.Çok yüksek not aldım.Öğretmenimin oğluyla aynı sınıftayım ve öğretmenim çok vahşi bir hayvan diyebilirim.Sınıfın en çalışkanı olduğum halde benimle daha alakadar olmak yerine yaptıklarını anlatacağım ;
Hocamın adı Kaşif edebiyat öğretmeni hocamın oğlu benimle aynı sınıfta olduğu için ben onun o oğlundan daha çalışkanım bunu kendine yediremiyor ve benim bütün soruları yanlış yapmam için zorluyor.Ama geçende beni deneme sınavında oğlundan daha az bir not almam için zorladı ve ben soruları yanlış yapmak istemedim hocama yanlışlıkla küfrettim ve yaptığının yanlış olduğunu ima ettim yarısı yapılmış olan deneme sınavı kitapçığımı orada bırakmıştım.
Hocam beni ne kadar kovaladıysada bana yetişemedi. ve bende elime küçük bir taş alıp rastgele fırlattım ki kafasına geldi ve oracıkta yere düştü ne oldu diye gideyim dedim ve kafasından kanlar akıyordu.hemen uzaklaşıp kaçacaktım ve hocamın uzaklaşmadan önceki son sözü yarın seni parçalayacam olmuştu.
Bende topukları yağlayıp çıkış kapısına koştumki nöbetçi sert bir tavırla küfür ederek müdürden izin kağıdı almak için yolladı. Bense izin kağıdını alana kdar hocamın yerinden kalkmaması için ne kadar hatim ettiysemde müdürün odasına girdim ve ne göreyim.Müdür bilgisayarda ***** içerikli film açmış pantolonu yarıya indirmiş eli cinsel organında şaşkın ve korkak biçimde bana baktı. Şaşırdım ve sadece yaptığının yanlış olduğunu ima ederek onu polise şikayet edeceğimi söledim.
Bana karşı sert sert bakarak yerinden uçmuş gibi masanın önüne atladı ve büyük kovalamaca başladı..
Nöbetçi çocuğa cebimdeki çakıyı sapladım ve kapıdan çıkıp kaçtım.Birde ne göreyim ki kaşif hoca ayağa kalkmış müdürle beni kovalıyorlar.. Hemen ara bir sokağa kaçtım ve izimi kaybettirdim..Ne olacak bilmiyorum.. Yardımlarınıza muhtacım. :ağlarım:

' KalendeR '

' KalendeR '

Üye
Bu senaryoyu kaç günde yazdın sen

crazyjack

crazyjack

Üye
    Konu Sahibi
Senaryo değil gerçekten şuan evdeyim.. Çok korkuyorum acaba evi basarlarmı ? Evimiz 3 Katlı balkondan atlasam birşey olur mu ?

' KalendeR '

' KalendeR '

Üye
Sen Edvird'in neyı oluyosun?

Godfather

Godfather

Üye
Senaryo değil gerçekten şuan evdeyim.. Çok korkuyorum acaba evi basarlarmı ? Evimiz 3 Katlı balkondan atlasam birşey olur mu ?

Dediğin şeye bak yaa :) Çok saçma ve çok bebece :) "Atlasam bişey olurmu"

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
:d::d::d:

Anıl Umut

Emekli Yönetici
Edwird??:D
Hadi bakalım konu yerine...

Love Prince

Love Prince

Üye
doktor bu ne?:ehe

crazyjack

crazyjack

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar gülmeyin.. yardımlarınız benim için çok büyük önem taşıyor. Demin beni okulun müdürü aradı yarın okulda bana değişik işkenceler uygulayacakmış. Acaba babamı okula götürsem mi ?

Bu arada edwird kim tanımıyorum.

TuRkiShCowboy

TuRkiShCowboy

Emekli Yönetici
Ben inanıyorum :)
Aynı şeyi ben anlatsaydım herkes inanırdı çünkü bende rütbe var ama arkadaşta hiçbir şey yok ...

EroL

EroL

Emekli Yönetici
bence babanıda yakma sen tek git

' KalendeR '

' KalendeR '

Üye
Ben inanıyorum :)
Aynı şeyi ben anlatsaydım herkes inanırdı çünkü bende rütbe var ama arkadaşta hiçbir şey yok ...
Sen inanmaya devam et Enes,arkadaşa da yardımcı ol istersen
Sen böyle bir konu açsan inanmamızın nedeni rütbe değil sen olurdun.
Ki sen de böyle bir konu açmazsın.

TuRkiShCowboy

TuRkiShCowboy

Emekli Yönetici
Size muhalefet olsun diye inanıyorum :ehe
Maksat uyuzluk olsun :D

Εthnic

Εthnic

Üye
bunlar milleti ne saniyor yaw...

TuRkiShCowboy

TuRkiShCowboy

Emekli Yönetici
Babababa :D
Ben her zamanki gibiyim de sen değiştin be Abi :)

crazyjack

crazyjack

Üye
    Konu Sahibi
Şimdide hastahaneden Kaşif hoca aradı ve durumu iyiymiş. Ne kadar ppişman olduğumu söylesemde yarın beni okulda 1 Milyon 286 Bin 748 Parçaya böleceğini söyleyerek aile değerlerime küfretti.. Çok korkuyorum evdekı telefonun fişini çektim ve kendi telefonumu kapadım acaba ne yapayım ?

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Çiçek al , hediye et . :ehe

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt