Hocamın Kafasını Yardım, Beni Dövecekk !! :(

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ebuş...

ebuş...

Üye
şizofrenmisin sen yaa öldüm gülmekten :kop:devam et böyle hıhıhıhı:ehe okulun tuvaletine bak 10 numara hahahah :kop:

Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
Acaba Yarın okula gitsemmi ? Kaşif hocam beni parçalayabilir.
Okulda jakuzi olduğuna bakılırsa git bence...

Hoca ile tuvalette :hmmm Bu samimi görüntülere bakılırsa eşcinsel olabilirsiniz. Bu durumda Hollanda'ya göçmenizi tavsiye edeceğim.

EroL

EroL

Emekli Yönetici
Big bang projesine türkiyenin gururu olarak gönderin bilim adamı değilmi o yahu. Tanırım kendisini güzel bi abimizdi

' KalendeR '

' KalendeR '

Üye
Big bang projesine türkiyenin gururu olarak gönderin bilim adamı değilmi o yahu. Tanırım kendisini güzel bi abimizdi
Yok bu adam evrim teorisin ispatı ıcın gönderılmıstı son kalıntıları oldugu ıddıa edılıyor

Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
Yok bu adam evrim teorisin ispatı ıcın gönderılmıstı son kalıntıları oldugu ıddıa edılıyor
Bu adam evrim teorisini çürütür be... Bu adam insanların ayılardan geldiğine kanıt olur ancak :D

' KalendeR '

' KalendeR '

Üye
Bu adam evrim teorisini çürütür be... Bu adam insanların ayılardan geldiğine kanıt olur ancak :D
Tabi yaa ben bunu neden daha önce düşünemedim:hmmmYeni bir teorinin kapılarını araladın Ata:ehe

EroL

EroL

Emekli Yönetici
hemen bir bildiri yayınlayalım

Anıl Umut

Emekli Yönetici
Acaba okula gitti mi:d:
Hey Allah'ım ya..

S'nek Valesi

S'nek Valesi

Üye
:d:d:d:d:d

kobebeko

kobebeko

Üye
Adı da Kaşifmiş seni keşfedecek işte :ehe

crazyjack

crazyjack

Üye
    Konu Sahibi
Bugun okula gittim. Hocam beni okulun girişinde kalaşnikofla karşıladı çok korktum. Beynime silahı dayadıktan sonra sınıfın kapısına kadar bana kalaşnikofla eşlik etti ki derste müfettiş olduğunu görünce beni bırakıp bu olayın yarınınıda var dedi. Yardımlarınıza muhtacım :(

TuRkiShCowboy

TuRkiShCowboy

Emekli Yönetici
Sen çok fazla counter oynamışsin :ehe
Sen de colt alsaydın :hmmm

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Sende boş mı gittin okula . El bombası alaydın bi dene ...

ebuş...

ebuş...

Üye
Bugun okula gittim. Hocam beni okulun girişinde kalaşnikofla karşıladı çok korktum. Beynime silahı dayadıktan sonra sınıfın kapısına kadar bana kalaşnikofla eşlik etti ki derste müfettiş olduğunu görünce beni bırakıp bu olayın yarınınıda var dedi. Yardımlarınıza muhtacım :(

:kop::kop::kop: :d:

byilmazZ

byilmazZ

Üye
Arkadaşım beynine güneş mi geçti senin :kop:

Adilx05

Adilx05

Üye
Hani Emin Değilim ama İyi Hikaye Yazmışın
:ehe

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt