iPhone 4.0 beta - 3g jailbreak yayinlandi

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
sever1

sever1

Üye
    Konu Sahibi
iPhone 4.0 beta - 3g jailbreak yayinlandi

Biz videoları gördüm ,0 Beta jailbroken varlık, ama biz uzunca bir süre jailbreak aracını serbest bırakılana kadar beklemek zorunda olduğumu düşünmüştüm. Eh, sürpriz! Zaten mevcuttur's cihazlar.
Dev Team 0.9.5 BETA edilebilir şimdi download redsn0w yaptı, fakat siz dikkatli yapın:

Lütfen bu beta ortalama son kullanıcı için bir anlamı yoktur. Orada birçok şey var "4.0beta1 çevre sağ jailbroken apps ile kırık şimdi bu beta redsn0w [...] MobileTerminal.app gibi bu jailbroken uygulamalar (arkasında geliştiriciler!) Genel iphoneOS 4,0 gets önce kendi yazılımlarını düzeltmesine olanak sağlar .
o JB app geliştiriciler için bir anlamı olduğundan, bu beta redsn0w hactivation gerçekleştirmez. Sen harekete geçirmek perde geçmeye düzgün kayıtlı geliştirici Apple ile UDID gerekir. Benzer nedenlerle, bu beta redsn0w hiçbir Windows sürümü (başlangıç uygulamaları MacOSX üzerinde geliştirilen) olduğunu. Lütfen Apple yazılımı korsan yok.:oke:
alıntıdır: asıl konu ; :P:

• Beğen
Tepkiler: kill4youfenerbahçe

saewald

Üye
jailbreak ne işe yarıyo ???

geneluye

geneluye

Üye
jailbreak yapınca bazı uygulamaları açabiliyorsun sanırım bu izinsiz uygulamaları normalde İphone açamayabiliyor ama jailbreak yapınca bazı hatalar yaşayan insanlarda biliyorum

enesuzel

Üye
1.si redsn0w 0.9.5 beta
2.si iphone fw 4.0 da beta
3.su redsn0w 0.9.5 pcde calismiyor sadece mac lerde calisior
4.su sadece 3g ler icin 3gs lerde calismiyor
5.si 3.1.3 icin hala ortada bisey yok

Anlamadigim sey, bu adamlar madem yapabiliyorlar bu isi neden 3.1.3 icin degilde betasi cikmis olan bi fw nin jb sini cikariyorlar, simdi bu beta surumu oldugu icin adamlar ojinal surumunu cikardiginda fix etmis olucaklardir bulduklari acigi. Neden boyle bi salaklik yapiyolar hala anlamis degilim, 3.1.3 icin toolarimiz var diyorlar ama soylemiyorlar gidip beta fw yi jail break ediyolar. Kafam karisti aga :S

geneluye

geneluye

Üye
benim de anlamadığım şey şu neden jailbreak lazım neden o olmadan oyun uygulama açamıyor muyuz ?

zx6r

zx6r

Üye
benim de anlamadığım şey şu neden jailbreak lazım neden o olmadan oyun uygulama açamıyor muyuz ?

s60 larda sertifika istiyor ya onun gibi düşün
bazı uygulamar için jailbreak gereklidir

tuall

Üye
3,1,3 için jb mevcut zaten. Bu arada jailbreak, paralı uygulamaları parasız yükleyebildiğiniz bir program.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt