N95 8GB Bellek Sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

tarican10

Üye
    Konu Sahibi
N95 8GB Bellek Sorunu
Arkadaşlar dedemler hacıdan bana N95 8GB getirdiler.Telefor 8 GB oLması gereken hafızası 10 resim çekince doluyor.1 Mb şarkı Bile Atamıyorum.Lütfen yrdım edin yardım edenden Allah razı oLsun...

dark_scream35

dark_scream35

Üye
Arkadaşlar dedemler hacıdan bana N95 8GB getirdiler.Telefor 8 GB oLması gereken hafızası 10 resim çekince doluyor.1 Mb şarkı Bile Atamıyorum.Lütfen yrdım edin yardım edenden Allah razı oLsun...
Dostum telefon çin malı olmasın? Orjinal nokia olduğuna eminmisin?

yagizbogac

yagizbogac

Üye
çin malı olanlardada filandia yazıyor arkda vardı ondan biliyorum senin telefon kesin çin malı

Samsunspor

Samsunspor

Emekli Yönetici
menü . Araçlar. Yardımcı programlar. Hafıza yı tıklayıp oradaki değerleri buraya yazarmısınız ?

alixkandemir

Üye
en adisinden çin malıdır. Navigasyon kesinlikle yoktur. 352 x 288 boyutunda resim çeker. Çok iğrenç bir türkçesi vardır. Micro sd kart yuvası vardır. Gerçek nokia95 8gb da kart yuvası yoktur. Sol yandaki fotoğraf tuşu çıkacak derecede sallanır. Yazık olmuş verilen paraya yine bir çinli şarlatanın cebine girdi bu para. Nokia ve Nokia connecting people şirketlerinin ve diğer markaların ve hatta bütün dünyanın baş belasıdır. Bu çinliler kendileri gibi çıkardıkları mallarda beş para etmez birde çıkardıkları malların markalarınıda rezil ederler.
Çok kızıyorum çinlilere çok

--------------- Ekleme ---------------

en adisinden çin malıdır. Navigasyon kesinlikle yoktur. 352 x 288 boyutunda resim çeker. Çok iğrenç bir türkçesi vardır. Micro sd kart yuvası vardır. Gerçek nokia95 8gb da kart yuvası yoktur. Sol yandaki fotoğraf tuşu çıkacak derecede sallanır. Yazık olmuş verilen paraya yine bir çinli şarlatanın cebine girdi bu para. Nokia ve Nokia connecting people şirketlerinin ve diğer markaların ve hatta bütün dünyanın baş belasıdır. Bu çinliler kendileri gibi çıkardıkları mallarda beş para etmez birde çıkardıkları malların markalarınıda rezil ederler.
Çok kızıyorum çinlilere çok...!

Lacoste

Lacoste

Üye
arkadaşım bende ümreye gittiğimde o telefondan gördüm ama anlayıp almadım kasası orjinal nokia kasası ama içi maalesef fos :S ah şu çinliler

alixkandemir

Üye
tongaya düsmemek lazım. özellikle cep telefonu konusunda bandrollu ve orjinal kutulu olmasına cok dikkatli olunmalı hatta özellikleri konusunda bilgi sahibi olunmalıdır. Satın alınmadan önce denenmeli hatta 7gün cayma hakkı olmalıdır.

tarican10

Üye
    Konu Sahibi
menü . Araçlar. Yardımcı programlar. Hafıza yı tıklayıp oradaki değerleri buraya yazarmısınız ?

Kardeşim Araçlarda Hızlı arama,Kullanıcı profilleri,ayarlar,temalar,dosya yönet,sim kart var hbaşka yok.

yagizbogac

yagizbogac

Üye
telefonda varsa vardır yoksa yoktur ki yok sanırım aynısından vardı arkda seninkinin hafıza girişi yok n95 hafızası ise 600 kbdı bi günlüğüne takas edelim dedik bendeki orjinal ile çin malını denemek için öğleye kadar ancak dayandım o teelfona verdim geri ama o vermiyordu nerdeyse :D

tarican10

Üye
    Konu Sahibi
Yani düzelmez mi hiçbir zaman

Samsunspor

Samsunspor

Emekli Yönetici
yani bellek kartı alabileceğimiz bir yer flnç..
bellek kartı olsa yeter bize..

arkadaşım telefon sahte . orjinal 8 gbda hafıza kartı zaten yok . şuan takılsa bile hafıza kartı sadece müzik dinlemeye yarar , hiç bir symbian uygulama çalışmaz o telefonda

tarican10

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşım telefon sahte . orjinal 8 gbda hafıza kartı zaten yok . şuan takılsa bile hafıza kartı sadece müzik dinlemeye yarar , hiç bir symbian uygulama çalışmaz o telefonda

nerden bulabilirim kartı ?

anl_tr

anl_tr

Emekli Yönetici
nerden bulabilirim kartı ?
kartı teknoloijk magazalardan(bimeks, vatan, gold, mediamart vs. vs vs) ve dogubank gibi elektronik ürün satıcılarının bol oldugu yerlerden temin edebilirisiniz ancak 8gb olacagı için class6 nın aşagısında almayın çünkü class6 nın aşagısı çok yavaş olur ve bilgilere çok geç ulaşırsınız.Not:class kartın hız degerini gösterir.

tarican10

Üye
    Konu Sahibi
kartı teknoloijk magazalardan(bimeks, vatan, gold, mediamart vs. vs vs) ve dogubank gibi elektronik ürün satıcılarının bol oldugu yerlerden temin edebilirisiniz ancak 8gb olacagı için class6 nın aşagısında almayın çünkü class6 nın aşagısı çok yavaş olur ve bilgilere çok geç ulaşırsınız.Not:class kartın hız degerini gösterir.

Çok saoL abi :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt