windows 7 msn çalışmıyor (acil yardım)

Sponsorlu Bağlantılar

Indiana Jones

Üye
    Konu Sahibi
windows 7 msn çalışmıyor (acil yardım)
daha 1 hafta önceye kadar çalışan msn son 1 haftadır çalışmıyor.işletim sistemim windows 7.msn yi tıkladığımda açılmıyor hiç bir hatada vermiyor:allalla:.bilgisayardan tamamen kaldırıp tekrar kurdum yine çalışmadı.sorun ne olabilir.uzman arkadaşlardan yardım bekliyorum

YuZaRSiFTaN

YuZaRSiFTaN

Üye
güzel insan eger sadece msn acılmıyorsa pc deki tarihine bak tarih muhakkak ileri tarihdedir bir kontrol et baska türlu calısmaması mümkün degil tarihini kontrol et

Indiana Jones

Üye
    Konu Sahibi
tarihe baktım kardeş tarih doğru

YuZaRSiFTaN

YuZaRSiFTaN

Üye
eminmisin 16,04,2010 tarihi olacak

ve baska turlude calısmaması diye birsey olmaması lazım

Indiana Jones

Üye
    Konu Sahibi
aynen öyle 16 nisan 2010

izmirligenc

izmirligenc

Üye
msn yi tamamen kaldiran programlar var googla bak bulursun tamaman kaldir microsft turrkiyeden yeniden yukle ve saat tarih ayarlarin guncel olsun
birde acilmiyor derken herhangi bir hata veriyormu

Indiana Jones

Üye
    Konu Sahibi
msn yi tamamen kaldiran programlar var googla bak bulursun tamaman kaldir microsft turrkiyeden yeniden yukle ve saat tarih ayarlarin guncel olsun
birde acilmiyor derken herhangi bir hata veriyormu
hayır kardeş hiç bir hata vermiyor.zapmessenger diye bir programla tamamen kaldırdım kurdum yine olmadı.msn ye tıklıyorum mausun ikonu dönüyor dönüyor sonra duruyor ve açılmıyor.bide hotmail.com a girdiğimde sayfa donuyor.

nigga_pc

Üye
windows 7 msn hata kodu 81000306 mı eğer oysa msn adresim den bana ulaş çözümü bende. MAXİCEP BANA BİR LİNK verse emin olun bu site reyting yapar bu hata kodu okadar başa belaki anlatamam bir sürü site de windows 7 msn hata kodları ile ilgili sallıyor ( TÜRK TELEKOMDAN diyenler var , internete baglı oldugunuz emin olun , işletim sisteminizin güncel oldgunu kontrol edin ,msn en son versiyon olduguna emin olun vs vs vs ) emin olun bunlar la alakası YOK bende zamanında çok ugraştım kimse den bir yardım alaamadım ama çözdüm sonunda msn probleminni... ŞUAN... LİNKS S MODEM KULLANICILARI GENELDE BU PROBLEMLE KARŞILAŞIRLAR BİLGİNİZE

M.H.Orhan

M.H.Orhan

Üye
Msn e-fix google da arat bul indir kullan, tüm hataları işaretle ve düzelt de:)

Nedved

Nedved

Emekli Yönetici
Ayrıca uyumluluk modunu XP Service Pack 3 yapıp dene...

speedygs

Üye
arkadaşın dedigi program süper bir şey işe yaradı msn açıldı Msn e-fix kullanın

muziii_muziii

Üye
ewet arkadaşlar aynı sorun hatta apaynısı arkadaşın anlattığı gibi bende varr anlamıyorum yaaa son 1 haftadır msn hiç açılmıyoooo

Kobra_FighterTR

Kobra_FighterTR

Üye
PC'nde AutoPlay virüsü olabilir :) ondan açılmıyor olabilir :) Çözümü "PC yazılım destek" bölümünde mevcuttur ;)

Üst Alt