Opera Mobile 10 Final (Türkçe) (S60v3) 16.03.2010

Sponsorlu Bağlantılar

LAZOFLU

LAZOFLU

Emekli Yönetici
deneyelim bakalım

koralturk_53

Üye
emeğin sağlık

Karahasan

Karahasan

Emekli Yönetici
Bundada hafıza dolu uyarısı veriyormu acaba

deniz-17

deniz-17

Üye
Opera Mobile 10 Final -- ( Türkçe )
(son sürüm)
--> cikis: 16.03.2010

Nokia (Symbian 9.2 s60v3.1(FP1), 9.3 s60v3.2(FP2)) için;

yeni Opera Mobile 10 Final ( build 499 ) eklendi

kodlari kayıt edip - hatırlatma

Tam web tarayıcı

Opera Link --> Opera kullanıcı adınızla bilgisayarınızdaki Opera Tarayıcınız ile eşleştirin.

(1)Tuşuna basarak kolayca sayfadaki resimleri kaydedip, açma.

Speed Dial --> Hızlı Kısa yol

adresleri hızlı tarama ve gelişmiş yakınlaştırma (Auto-completion)

sekme ile çoklu sayfa açabilme

Ayrıca;
Opera Turbo --> Opera server larından sıkıştırılmış web sayfalarını ucuz maliyetle açmanızı saglar.
Typing less, browsing more --> yazılan adresleri aklında tutup sonra kısa yazıp otomatik tamamlama,
Web standards --> Opera 10 motoru tabanlı web standartlarını destekler aynı bilgisayarınızdaki gibi
Adaptive zoom --> sadece bir kaç tıkla sayfada istediginiz yeri yakınlaştırır.
Opera Dragonfly --> Cep telefonunuzu bilgisayarınıza baglar ve web uygulamaları uzaktan kullandırttır. Daha fazla bilgi için
Privacy --> Güvenliginiz sizin kontrolunuzde. Şifrenizi, Geçmiş kayıtlarınızı,cookies ve cache inizi düzenleyin.
Saving pages and images --> Web sayfalarını ve resimleri kayıt edin.

Not: Bu yeni build 499 te T9 metin girişi özelliğide eklenmiş ve eski versiyondaki sorunların çoğu çözülmüş oldu. Gelişmiş Download manager destegi ve opera link ile bilgisayarınızdaki opera tarayıcı ile senkronize edebiyorsunuz.

Maxicep.Com
zeyunal

n95 8GB ta süper çalıştı süper bişi ful türkçe

--------------- Ekleme ---------------

ya arkadaşlar facebook ta video izlemek istedim opera dan ama flash player yükle diye uyarı verdi

mutluadam

Üye
iyi güzelde operanın hiç bir sürümü flashları oynatmıyor benim 5800xm de. böylemi bu? skyfire den başka oynatan yoK galiba skyfireninde türkçesi yok ve ayarlarından bi şey anlamadım daha doğrusu anladımda gelişmiş ayarlama yok gibi mesela çerezleri kabul et etme yok yada ben bulamadım. bu yüzden daha önce girdiğin verileri hatırlamıyor. bu konuda yardımcı olurmusunuz?

zeyunal

zeyunal

Üye
    Konu Sahibi
n95 8GB ta süper çalıştı süper bişi ful türkçe

--------------- Ekleme ---------------

ya arkadaşlar facebook ta video izlemek istedim opera dan ama flash player yükle diye uyarı verdi

malesef Opera Mobile 10 yeni bir flash sürümünü desteklemiyor. Bu yüzden devideo oynatamıyor.

iyi güzelde operanın hiç bir sürümü flashları oynatmıyor benim 5800xm de. böylemi bu? skyfire den başka oynatan yoK galiba skyfireninde türkçesi yok ve ayarlarından bi şey anlamadım daha doğrusu anladımda gelişmiş ayarlama yok gibi mesela çerezleri kabul et etme yok yada ben bulamadım. bu yüzden daha önce girdiğin verileri hatırlamıyor. bu konuda yardımcı olurmusunuz?

Flash oynatmıyor haklısınız. Skyfire ya da telefonunun kendi tarayıcısını kullanabilirsin flash destekli herikiside. Yalnız telefondaki flash surumu Skyfire daki kadar zengin içerikli degil. Sadece mynet video ları acabildim. Kolay gelsin.

tavbiy

tavbiy

Üye
allah allah herkes bir sey diyor dogrusu kimilerimiz iyi kimilerimiz kötü diyor ama dogrusu da bu herkez dusunce ve görüşlerini yazacakki bizlerde bilgi sahibi olacagız tesekkur ederim

baba3232

baba3232

Üye
Nokia e71 de denedim süper sorun yok :d

ffatihh23

ffatihh23

Üye
ne gerek var bende 8.65 var babalar gibi kullanıyorum çok hızlı ve çok kolay

arqadas

Üye
mrb yasaklı sitelere nasıl giriyoruz 'n95 8gb' için ne yapmam gerek?

ali3866

Üye
tşk

daksy

Üye
ya aceba bu sürümde videolar acılıyomu??? ben facede videoları acamıyorum bu surumle skyfire hiç sorunsuz acıyor ama

zeyunal

zeyunal

Üye
    Konu Sahibi

MertyBoy

Üye
arkadaşlar bnde 5230 var ona bu program olurmu ve bu program sayesinde nette video izlenebiliniyormu?? aciiiiiiiiiiiiil

zeyunal

zeyunal

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar bnde 5230 var ona bu program olurmu ve bu program sayesinde nette video izlenebiliniyormu?? aciiiiiiiiiiiiil

telefonun bu pro. yu destekliyor. Nette video izleyemezsin bu program ile cunku flash uyumlu degil. Fakat Skyfire programını kullanırsan video izleme sorununu cozmus olursun. kolay gelsin.

YasirN

YasirN

Üye
e serilerinde senkronizasyon hatası veriyor e seri dowloand linkinide koyarsan tam olur usta

zeyunal

zeyunal

Üye
    Konu Sahibi
e serilerinde senkronizasyon hatası veriyor e seri dowloand linkinide koyarsan tam olur usta

pro. e serileri içinde gecerlidir. Baglantı ayarlarınla ya da kullanıcı adı ve şifrenin dogru olup olmadıgını kontrol et.

fenadami

Üye
sağolasın kardeş

alferim

Üye
arkafaşlar bunun jar da var mı

Üst Alt