Opera Mini&Opera Mobile

Sponsorlu Bağlantılar

Legendary.

Legendary.

Üye
    Konu Sahibi
Opera Mini&Opera Mobile

Opera Mini

Opera Mobile

Opera’da cep telefonları için iki ayrı tarayıcı var: Opera Mobile ve Opera Mini.
Burada,ihtiyaçlarınız için en iyi seçimi yapabilmek için her bir ürün arasındaki fark hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Opera Mobile ve Opera Mini nedir?
Opera Mini ve Opera Mobile her ikisi de mobil cihazlarda Web’de gezintiye olanak sağlar.

Opera Mobile ve Opera Mini arasındaki fark nedir?
Temel fark kullanıcı arabirimi ardındakilerdir.
+Opera Mini her zaman web içeriğini aygıta indirmeden önce Opera’nın gelişmiş sunucu sıkıştırma teknolojisini kullanır. Sayfanın üretilmesini sağlayan yer Opera sunucularıdır.

+Opera Mobile, mobil cihazlar için tam bir internet tarayıcısıdır. Görüntünün üretilmesini sağlayan yer - Opera Presto- telefonun donanımını kullanarak Web sayfalarını indirir ve gösterir.

Resim İle Canlılık Kazandıralım :oke:

Hangi tarayıcı en iyisidir? Opera Mini veya Opera Mobile?
Opera Mobile’ın yetenekleri WiFi ya da limitsiz kablosuz ağlarda daha kaliteli bir web deneyimi yaşamanızı sağlar. Sunucuların yardımıyla Opera Mini ise webde ışık hızında ve eğer megabayt başına para ödüyorsanız daha ucuza gezinti yapabilirsiniz. Pek çok kullanıcı WiFi üzerinde Opera Mobile, hareket halindeyken de Opera Mini kullanıyor.

Bende aralarındaki farkı merak ediyordum.Ve biliyorum benim gibi merak eden 100lerce kişi vardır.Umarım Faydalı olmuşumdur.Ben Opera Mini 7.1 Kullanıyorum. :) İyi Forumlar.

• Beğen
Tepkiler: N0CASH

Legendary.

Legendary.

Üye
    Konu Sahibi
Up.

Haydar

Haydar

Emekli Yönetici
bildiğim bilgilerdi. çok açıklayıcı anlatmışsın. :tşk:

Legendary.

Legendary.

Üye
    Konu Sahibi
bildiğim bilgilerdi. çok açıklayıcı anlatmışsın. :tşk:

Ben de merak ediyordum öğrendim paylaşmak istedim :rica: Ama UcBrowser'in sıkıştırma işlemi daha iyi fakat Arayüzü hoş değil :)

Haydar

Haydar

Emekli Yönetici
uc browser çok karışık geliyo bana kullanım kolaylığı yok pekte stabil değil sanki tek iyi olduğu taraf download yaparken bağlantıyı hiç koparmaması kopsa bile 1 - 2 gün sonra yeniden kaldığı yerden devam ettirebilmesi

• Beğen
Tepkiler: ultra-cengo24
Legendary.

Legendary.

Üye
    Konu Sahibi
uc browser çok karışık geliyo bana kullanım kolaylığı yok pekte stabil değil sanki tek iyi olduğu taraf download yaparken bağlantıyı hiç koparmaması kopsa bile 1 - 2 gün sonra yeniden kaldığı yerden devam ettirebilmesi

Aynen indirme hızı çok iyi 400 kbps görmüştüm.Ama Arayüz:nono:

• Beğen

ebubekirtrkr.

Üye
opera mini de geri sayim yokk bunu nasil yaparizzzz

WaLLcoT

WaLLcoT

Üye
:tşk: ben oupeng kullanıyorum operanın çın versiyonu daha hızlı gibi :d:

Legendary.

Legendary.

Üye
    Konu Sahibi
:rica: Arkadaşlar. UcBrowserın arayüzü iyi olsa onu kullanırdım.Tasarrufu ve hızı opera miniden daha iyi :oke:

• Beğen
___kaptan___

___kaptan___

Üye
Güzel bilgi kardeşim :tşk: :oke:

MrTech

MrTech

Üye
:tşk:

dedeminoglu

dedeminoglu

Üye
Opera da geri sayım sorununu halletmek için yer imlerine javascript: ekleyin tamamdir.... Opera tarayıcılar surf için cok ideal.downlaodlarda zayıf kalıyor...o yüzden download için kesinlikle ucweb browser....bu arada ucweb deki offline download hakkında bilgisi olan var mi?

dj.eric

dj.eric

Üye
:tşk: çok açıklayıcı

Topal Pire

Topal Pire

Üye
Eline sağlık çok iyi olmuş.