sivilceye ne iyi gelirr ??

Sponsorlu Bağlantılar

Kingmortall

Kingmortall

Üye
    Konu Sahibi
sivilceye ne iyi gelirr ??
arkadaşlar benim sivilcelerle başım dertte sivilce izleri var yüzümde sivilce çıkıyor acaba limon sürsem iyi gelirmi veya başka bişey bilen varsa yardım edebilirmi

• Beğen
Tepkiler: mekanik

djoz-

djoz-

Üye
Valla otuz yıllık ömrümün 15 yılını sivilcelerle uğraşarak geçirdim ve anladım ki üstten sürülen hiç bir şey fayda tmiyor.. içten geliyor bu meret..

Yağlı şeyler yememeye çalış diycem sadece.. Gerisi genlerinle alakalı, yani kaçış yok..

_By&MaTTaFix_

_By&MaTTaFix_

Üye
Kızmayın ama pislik birşey olsada bilim adamları tarafından kanıtlanmış birşey.Sivilcelere tek ii gelen şey.Maalesef Erkeklerin spermi

EroL

EroL

Emekli Yönetici
diş macunu sürmeyi dene, bende şuanda işe yarıyor, gece sür gündüz kızarıklığını almış ve sönmeye başlamış oluyo. Bende discovery channelde görmüştüm. İşe yaradı bende

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
yağlı şeyler yemeyeceksin..

futbol123

futbol123

Üye
sivilce ilacları var onları kullan derim

haltie

haltie

Üye
ergenlikte çıkar eğer aşırı seviye seyir ediyorsa iyi bir dermotolog şart yoksa kalıcı izlere yol açar bilip bilmeden hiç bir şey sürme hele tuncerin dediğini düşünme bile:)
yağsız yiyecek ve temizzliğine dikkat et bende sorun yasadım bu konuda sana moos kükürtlü sabunuda öneririm eczaneden al pişman olmazsın:oke:

_By&MaTTaFix_

_By&MaTTaFix_

Üye
ergenlikte çıkar eğer aşırı seviye seyir ediyorsa iyi bir dermotolog şart yoksa kalıcı izlere yol açar bilip bilmeden hiç bir şey sürme hele tuncerin dediğini düşünme bile:)
yağsız yiyecek ve temizzliğine dikkat et bende sorun yasadım bu konuda sana moos kükürtlü sabunuda öneririm eczaneden al pişman olmazsın:oke:

Haklısın halit abim :kop::kop::kop:

mekanik

Üye
sodanın iyi geldiği söyleniyo bir de iphone'un yaydığı kırmızı ve mavi ışıklarmış bu da yeni çıktı....:hmmm

Üst Alt