MTK Flash Tool 6.1 / Çin Malı Telefonunuzun Yazılımını Güncelleyin - Maxicep Farkıyla

Sponsorlu Bağlantılar

Odysseus

Odysseus

Üye
    Konu Sahibi
MTK Flash Tool 6.1 / Çin Malı Telefonunuzun Yazılımını Güncelleyin - Maxicep Farkıyla
MTK Flash Tool programı Çin Üretimi telefonunuzun firmwareinin çeşitli nedenlerle arızalanması ile firmware yükleme ihtiyacınızı giderebileceğiniz programdır. Tabi ki firmware yüklemek için sadece MTK Flash Tool yeterli değildir. Yüklemek için elinizdeki modelin yazılımını bulmanız gerekir. Bölümümüzü takip edin, buradan elimdeki cihazların yazılımlarını vereceğim.

Cihazlara nasıl yazılım yükleneceğini öğrenmek için aşağıdaki bağlantıya tıklayın ve konunun sonunu okuyun.

http://www.maxicep.com/cin-uretimi-...ilgili-bilinmesi-gereken-terimler-263567.html

Keyifli Forumlar

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: bymen07, pisikotek, ykral61 ve 18 diğerleri

justlisten

Üye
vitze v71 kullanıyorum..bu telefonun yazılımını güncelleyebilir miyim

Odysseus

Odysseus

Üye
    Konu Sahibi
Güncellersiniz. Yalnız söylenenleri harfiyen uygulamalısınız.

career_man

career_man

Üye
nokıa N96 olur mu

yunus.28.1907

yunus.28.1907

Üye
çin malı N95e olur mu

yunus.28.1907

yunus.28.1907

Üye
ya abi bi konu açıyosunuz sonra ortalıktan kayboluyosunuz ne anlamı kalıyo o zaman

Odysseus

Odysseus

Üye
    Konu Sahibi
Kimsenin ortadan kaybolduğu yok. Gereksiz soruları cevaplamıyorum. Çin üretimi telefonlar demişim. Demek ki hepsine olur. Olmayacak olsa altına yazılırdı değil mi şuna uymaz buna uyar diye.

yunus.28.1907

yunus.28.1907

Üye
aman ne güzel

bluewest

Üye
teşekkür ederiz

Discovery2

Üye
mtk yazılım

oOoReiSoOo

Üye
N99i müzik çalar yazılımı güncellenir mi? 50den fazla çalmıyor !!!

askimsin2006

Üye
selam

bende AVE N520 var bu cihaz için yazılım var mı elinizde dokunmatık tlf...var ise ya da cihazın internette sayfası var mı fabrika sayfası yardım alabileceğimiz ben aradım taradım bulamadım sizlere yardımlarınız için şimdiden tşk. ederim
sağlıcakla kalın

Odysseus

Odysseus

Üye
    Konu Sahibi
Konu ile ilgisi olmayan sorularınızı yanıtlamıyorum. Sorularınızı konu açarak belirtin yardımcı olalım.

ReDaL_

Üye
bende bir iphone çakması var bunun markasını bir türlü bulamıyorum ..aca bunun java destegı varmıdır .belkide konuyla alakası yokdur ama yardımcı olmanızı beklıyorum saygılar.

aphex_twin

Üye
Güncellersiniz. Yalnız söylenenleri harfiyen uygulamalısınız.

Merhaba,

Yazdıklarını uyguladım. Yazılım gayet iyi çalışıyor. Ama güncelleme yapmadım. Çünkü gelen dosyanın versiyonu eski ve internette MTK 6226 chipli cihazlar için güncel yazılım bulamadım. Benim istediğim yazılımdaki font problemlerini giderebilmek. Eğer hali hazırda çalışan bir yazılımı kopyalayıp onun üzerinden düzenleme yapabiliyorsak. O da benim işimi görecektir.

Desteğini beklerim. emeğin için teşekkürler....

hangiboys

Üye
n96 çin malı kullanıyorum yazılım güncellenebilirmi

--------------- Ekleme ---------------

bide dosyayı indirdim içinde nasıl yükleneceği yada bi kurulum falan yok ne yapmalıyım

Marxman

Üye
Biri bu konu hakkında biraz daha bilgi verebilir mi?

gfbmesut

Üye
digiphone k700 e olur mu

seyyidmd

Üye
tesekur ederım

Cebo62

Üye
n96'nın yazılımı varmı acaba?

Üst Alt