Peugeot 2008 - 2010 Model

Sponsorlu Bağlantılar

Sidretül Münteha

Üye
    Konu Sahibi
Peugeot 2008 - 2010 Model

1,6 THP ve yeni 2,0 HDi FAP olmak üzere yüksek performanslı iki motor tipi ile sunulan arka dingil üzerindeki Dynamic Rolling Control sistemi, yalpa kontrolü konusunda limitleri daha da ileri taşırken, en üst seviyede bir süspansiyon konforu sağlıyor.

• Beğen
Tepkiler: Odysseus, habbuj ve jackalx_06

jackalx_06

jackalx_06

Üye
aile için ideal bir araç bence.

paylaşım için teşekkürler.

Berlin Boleyn

peugeot'lar sorunlu araba diolar ama bende bu arabaları çok seviyorum spor ve bayanlarada çok yakışıyor...

Neverex

Üye
Arabanın tipine hastayım :)

Berlin Boleyn

206 cc de çok güzel yaa

Berlin Boleyn

hakan abi yani aslında peugeotlarda her araba gibi arıza çıkarabilir ama bu arabalar diğerlerine göre fazla satıldığı için daha fazla sorun çıkartıyor gibimi gözüküyor.

bunu soruyorum çünki bir paugeot'um olsun isterim...

habbuj

habbuj

Üye
Hadi geziye gidelim bu arabayla

jackalx_06

jackalx_06

Üye
hakan abi yani aslında peugeotlarda her araba gibi arıza çıkarabilir ama bu arabalar diğerlerine göre fazla satıldığı için daha fazla sorun çıkartıyor gibimi gözüküyor.

bunu soruyorum çünki bir paugeot'um olsun isterim...

evet aslında öyle.:oke:

Odysseus

Odysseus

Üye
Şık bir MPV. Ancak MPV sınıfında tartışılmaz lider Renault'dur. İlk MPV üretimini Megane Scienic adıyla duyurmuş, sonrasında Megane ismini çıkarıp sadece Scienic olarak devam etmiştir. Bu araç ile yakaladığı başarıyı hiçbir firma bu sınıfta yakalayamaz. Bu araç için konuşak gerekirse Peugeot'un 407'si dışında hiçbir modeli ilgimi çekmiyor açıkçası.

Teşekkürler Melek

Sidretül Münteha

Üye
    Konu Sahibi
Rica Ederim.