Peugeot 2008 Türkiye Yolunda!


hikmet366

hikmet366

Üye
    Konu SahibiPeugeot tarafından yapılan açıklamaya göre, 2008 modeli 2013 yılının bahar aylarında Avrupa pazarında, yaz sonunda ise Türkiye pazarında satışa sunulacak. İlk kompakt şehir SUV modeli ile birçok yeniliği hayata geçiren Peugeot 2008, 1,2 L VTi 82hp, 1,6 L HDi 92hp ve 1,6L VTi 120 hp olmak üzere 3 motor seçeneği, manuel ve otomatik versiyon özelliklerine sahip.

Modelin, küçük direksiyon simidi ve göz hizasına konumlandırılan gösterge paneli bulunuyor, yol tutuş özellikleri, koruma aksamları ve Grip Control çekiş sistemi ile de dikkat çekiyor.
Açıklamada görüşlerine yer verilen Peugeot Marka Üst Yöneticisi (CEO) Maxime Picat, "Markamız 2008 ile Avrupa'da bu segmentteki liderliğini pekiştirmek, Asya'da ve Latin Amerika'da yeni müşteriler kazanmak için gerekli ideal otomobili buldu" ifadelerini kullandı.

Peugeot Ürün Direktörü Xavier Peugeot ise "Peugeot 2008 ile ürün atağını sürdürüyor ve 3008'in başarısından yararlanarak dünya müşterilerini fethe çıkacak yenilikçi ve şehirli yeni bir kompakt SUV sunuyor" değerlendirmesinde bulundu.
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt