Turkcell Kontörlerimi Nasıl Değerlendirebilirim?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
kanka5000

kanka5000

Üye
    Konu Sahibi
Turkcell Kontörlerimi Nasıl Değerlendirebilirim?
Arkadaşlar benim turkcell kontörlü hattım var ve ben bunu faturalıya cevırmek isitorum cayma bedelli den yararlanmak için. ama hatta 210 kontör var ve ben bunları kampanyalardan kazanmadım paramla yuklemıstım. turkcell faturalıya gecınce 210 kontöre 62.5 dk. veriyor ki buda hepinizin takdir ediceği üzere cok az ve 1 ay süre içersinde kullanmak zorundasınız bunu. başka bi turkcell hattımda yok transfer edicek. vodafone ve avea var ama onlarada transfer edilmiyor heralde (eger ediliyorsa nasıl?) sizce bu kontörleri nasıl değerlendirmeliyim. en kötü ihtimal hayır kurumlarına bagıslıcam aklımdan gecen bu....

iyi forumlar

• Beğen
Tepkiler: Mr-Trojan

LAZOFLU

LAZOFLU

Emekli Yönetici
Internet paketi takas bölümünde takas transfer konusu aç. Belki takas etmek isteyen üye çıkar.

orgeneral2203

orgeneral2203

Üye
sen bana gönder. sevap işlemiş olursun..... :):)

arkadaşlarına vs. sat yada lazoflu'nun dediği gibi internet paketi ile takas yap.....

musti658

musti658

Üye
internet paketi sms paketi al yada paketsiz internete gir dakika sürmez biter:D:D:D:D

kanka5000

kanka5000

Üye
    Konu Sahibi
internet paketine ihtiyacım yokki zaten evde internet var. telefondan nete girecek kadarda zaten ihtiyacım yok nete:(

Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
Diğer operatörden arkadaşın yokmu takas yapın kntrleri

kanka5000

kanka5000

Üye
    Konu Sahibi
kardeş ben öğretmenim bunu arkadaşlarımla takas yapmaya utanırım yaw:) gülerler bana...neyse bakalım bakacagaz bi çaresine

arslansem

arslansem

Üye
Hayrına gönder be hacı :ehe

LAZOFLU

LAZOFLU

Emekli Yönetici
Bir miktarını yarışma düzenleyerek de verebilirsin. Tabi zevkine kalmış birşey.

Catty

Catty

Emekli Yönetici
Ya sen onları bana , ben sana dua ederim :ehe , şaka bir yana , LAZOFLU'nun da dediği gibi ,ileride yapılacak veya kendinin yapacağı kaliteli bir yarışmada kullanabilirsin.

XaRFaX

XaRFaX

Üye
kontorlerini harcadıktan sonra hattını faturalıya geçirsen olmaz mı yaw.niye bu kadar kastın anlamadım acelenmi var hattını faturalı yapmak için ??? :)

qirL1903

qirL1903

Üye
Takas yap baska yolu yok yada sevabına :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...