VirtualRadio-cep telefonunda internet üzerinden radyo dinleme

Sponsorlu Bağlantılar

silop_kms

silop_kms

Üye
    Konu Sahibi
VirtualRadio-cep telefonunda internet üzerinden radyo dinleme

Radyo desteği olmayan telefonlarda internete bağlanarak radyo dinlemeye yarayan bir program ben u600 de denemiştim çalışıyordu.size çeşitli formatlarını vereceğim telefonunuza uygun olanını indirebilirsiniz.

1.verdiğim n95 için symbian versiyondur.(s60v3)
2.verdiğim s60 symbian tabanlı telefonlar için(6600,6630,6680,n70,n72)
3.verdiğim java tabanlı telefonlar içindir.

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: enesa, denetok, sefa_61_41 ve 28 diğerleri

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Eline sağlık.

genc_azad

genc_azad

Üye
Tskler kardesim emegine saglik..

mavigolgee002

mavigolgee002

Üye
bu programla internet üzerinden yayin yapan türk ulusal yada yada uydu radyo kanallarina baglanilmasi mümkünmü_?

silop_kms

silop_kms

Üye
    Konu Sahibi
şunu biliyorum;içerisinde birsürü radyo kanalı var ve bölüm bölüm ayrılmış(afrika,rock,pop....vb.gruplar)
yani büyük ihtimalle ulusal radyolarda vardır...

EkoMert

EkoMert

Üye
Merhablar kardesler. n seri telefonlarda net uzerınden.. flatcast radyolara cepten girebilen program varmı acaba cevapşarsanız sevınırım..

silop_kms

silop_kms

Üye
    Konu Sahibi
Merhablar kardesler. n seri telefonlarda net uzerınden.. flatcast radyolara cepten girebilen program varmı acaba cevapşarsanız sevınırım..
eğer telefonun os 9.1 ise s60v3 uygulamalar bölümünde araştır bulursun...:oke:

mavigolgee002

mavigolgee002

Üye
:) tşk

A1234567A

A1234567A

Üye
teşekkürler

dvr3ex

Üye
bende samsung s5233w star var wifi li ama bu programı kuramadım sis uzantılıları desteklemedi.winrardakileride çıkarıp tele attım jad uzantılıyı çalıştırıyorum jar bulunamadı diyor jar çalıştırıyorum gene aynı şeyi diyor...yardımcı olabilirmisiniz...teşekkürler

silop_kms

silop_kms

Üye
    Konu Sahibi
bende samsung s5233w star var wifi li ama bu programı kuramadım sis uzantılıları desteklemedi.winrardakileride çıkarıp tele attım jad uzantılıyı çalıştırıyorum jar bulunamadı diyor jar çalıştırıyorum gene aynı şeyi diyor...yardımcı olabilirmisiniz...teşekkürler
sis uzantılarını zaten desteklemezde jar ve jad olanları telefonda bir yere at ve jad'ın üstüne tıkla ve yüklemesi lazım...

jshayalet

Üye
mrb kardeş buldunmu bu konuyla ilgili bi şeyler?

mayre

Üye
Arkadaşlar sağolun güzel program ancak sizden bir ricam olacak,benim 5800 xm telim var ve ben yurtdışında yaşıyorum,Türk radyolarını dinlemek istiyorum ve sizin vermiş olduğunuz 1.linktekini yükledim çalışıyor ama ekranda çok küçük kalıyor,menülerine ve Türk radyolarına ulaşamıyorum,uygun bir program yüklemem için lütfen yardımcı olun bana,şimdiden çok teşekkürler.

silop_kms

silop_kms

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar sağolun güzel program ancak sizden bir ricam olacak,benim 5800 xm telim var ve ben yurtdışında yaşıyorum,Türk radyolarını dinlemek istiyorum ve sizin vermiş olduğunuz 1.linktekini yükledim çalışıyor ama ekranda çok küçük kalıyor,menülerine ve Türk radyolarına ulaşamıyorum,uygun bir program yüklemem için lütfen yardımcı olun bana,şimdiden çok teşekkürler.
Bu adrese yardımcı olabilir...:oke:

mayre

Üye
çok teşekkür ederim,sağolasın :oke:

Üst Alt