VirtualRadio-cep telefonunda internet üzerinden radyo dinleme

Sponsorlu Bağlantılar

dehset18

Üye
saol

ussaygrees

ussaygrees

Üye
Türkiyede internet te dinlemek 8 dual frekansta yayın destek patner yazılımlar var 1 saatlik aveada 48 kontür 62 mb gibi gideri en uçugu turkcell yoklama link istibarat ta keriz ağına takılmışsan 1 saat 86 mb kadar sögüş var vodafone ise gayet masum internet radyo tarifesi var bence araba radyo frekansı ve uydu frekansı dinleme daha kaliteli saygılar

hotbord_34

Üye
Benim 6600 calismadi sorun nerde nasil turkcel wap yoksa internetimi secmek gerekli

haktas70

Üye
tşk

amqq

Üye
kontur qidiyorMu Peki 0LMM ? ? ?

volkan72

Üye
tskkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk

by_suskun2323

by_suskun2323

Üye
:oke:emeğine sağlık

wolfatabey

wolfatabey

Üye
Program cok güzel ama cok lüzumsuz canallar var türkce radyo meselesıne gelınce evet ıkı tane su anda mevcut canallar bölümünde mıddle eastern canalında ıcınde radyo ız ve süper fm var eeeee ıdare edecez sımdılık bunada sükür program paylasımı ıcın tskler kardes...............:

--------------- Ekleme ---------------

HAAAA BIRDE BU PROGRAM SADECE INTERNET BAGLANTISI ÜZERIDEN CALISIYOR YANI KONTOR GITMIYOR LAKIN BAGLANTI VARSA RADYO VAR WLAN OLANLAR ICIN GÜZEL :kop:

g1gfe4ds2

Üye
emegine saglik..

ekimdevri

Üye
arkadaım emeğine sağlık; Yalnız türkçe radyo nasıl ekleyebiliriz. örnek- Middle East (orta doğu) bölümüne yayınonline olan bir radyoyu- Ayrıca çalışmıyor başka bir linkini bilen arkadaş var ise ...

haklısın arkadaş fakat oraya radyo eklemenin yolu nedir biliyormusun. bilgi verebilirmisin

oguzhan24

Üye
abi nerden indiriyoz bunu göremedim ben

gördüm tamam:D

altinyayla1

Üye
benim samsung 480f var pragrami yukledim mama olmuyor
lutfan yardim bilen varsa tESEKKUR

simka

simka

Üye
kardeş çok sagol paylasimın için,,

okkankaya

okkankaya

Üye
teşekkürler

krokodil31

Üye
arkadaslar ben wlan üzerinden internete báglanip radyo dinlemek istiyorum yurt disinda yasadigim icin dinleyemiyorum telefonum xpressmusic 5800 yardimci olursaniz sevinirim

themardinli

themardinli

Üye
saoalsın :D

Rahim1924

Üye
Teşekkürler kardeş

palmx2000

Üye
Selam.
Acil yardım lütfen
samsung 5620 monte için java versionu yükledim herşey ok. yanlız programı açtığım zaman bir müddet initializing de kaldıktan sonra error veriyor. Ben bu telefonda wi-fi üzerinden nasıl bilgisayarda sayfasına girip radyo kanalını dinleyebiliyorsam aynı şekilde dinleyebileceğim bir uygulama yokmu.

amqq

Üye
Peki tl gidiyormu kardes ?

Üst Alt