Bir Kıza Nasıl Çıkma Teklif Edersiniz ?

Sponsorlu Bağlantılar

Mustafa Furkan

Mustafa Furkan

Üye
    Konu Sahibi
Bir Kıza Nasıl Çıkma Teklif Edersiniz ?
Bir kızı terlemeden, yüzünüz kızarmadan veya bacaklarınız titremeden dışarı davet etmek çok zor değil.

Her sabah gördüğünüz kalbinizin çarpmasına neden olan kızı kolayca birlikte birşeyler içmeye veya sinemaya gitmeye davet edebilirsiniz. Her genç kız ya da erkek evleninceye kadar bu anları mutlaka yaşayacak. Eğer kız da sizden hoşlanıyorsa aslında ona çıkma teklif etmeniz için size bir çok fırsat sunar.

İşte çıkma teklif etmekte zorlananlar için adım adım çıkma kılavuzu;

1- Kendinizi cesaretlendirin ve rahat olun. 'Söylemesi kolay' diyebilirsiniz ancak hayatınız boyunca her gün aynanın karşısına geçip kendinizi iyi hissedeceğiniz zamanı bekleyemezsiniz.

2- Ona yaklaşmak için kendinizi motive edin. Kendinizi tanıtın ve etkileyici bir sohbet gerçekleştirin. Keyifli biri olduğunuz göstermek için yerli yersiz şakalar yapmayın, şakanızı en sona saklayın. Unutmayın, kadınlar eğlenceli erkeklerden daha çok hoşlanır.

3- Onunla flört edin. Ona doğrudan gidip çıkma teklif etme yerine onun arkadaş grubuna girin ve sizi fark etmesini sağlayın. Flört etmek çoğu insanın düşündüğünden daha kolaydır. Yüzde 80'i sataşma, şakalaşma ve kazara dokunmayla olur.

4- Ona iltifat ederek daha iyi hissetmesini sağlayın. Her kadın beğenilmekten hoşlanır. Ancak bir çocuk gibi değil, onu beğenen bir erkek gibi iltifatlarda bulunun. Bazı kadınlar vücutları dövme kaplı erkeklerden hoşlanabilir ancak onun kalbini güzel şeylerle de kazanabilirsiniz.

5- Onu herhangi bir sosyal etkinliğe davet edin.Onu bir yere davet etmeden önce nereye gitmek istediğinize karar verin. Bir kaç rpomantik mekan araştırın ve size eşlik etmek isteyip istemediğini sorun. Nazlandığını düşünüyorsanız bunu çok istediğinizi belli edin, gerekirse zorlayıcı olun. Sizin çabanıza karşılık vermeden yapamayacaktır.

6- Size vereceği karşılık ne olursa olsun sakin olun. Evet derse sizi tebrik ederiz. İlk çıkma teklifinizde başarılı olmanız sizin kendinize güvendiğinizi ve beğenildiğinizi gösterir. Hayır derse, üzülmeyin. Karşınıza hoşlanacağınız ve sizden hoşlanacak başka kişiler de çıkacak. Neden olmadığı hususunda biraz kafa yorabilirsiniz. Hatanız varsa bir dahaki sefere yapmamayı deneyebilirsiniz.

• Beğen
Tepkiler: balyoz61

qirL1903

qirL1903

Üye
ya böle erkekler kaldımı :)

TuRkiShCowboy

TuRkiShCowboy

Emekli Yönetici
Aynı ben :ehe en son kısımda çok zorlanırim genelde :ehe

qirL1903

qirL1903

Üye
bence bi umut görmeden teklif felan etmeyin 6. icin diyorm :)

TuRkiShCowboy

TuRkiShCowboy

Emekli Yönetici
Bu devrin değişmesi lazım yaa hep erkekler mi teklif edecek :ehe o anın heyecanı deli ediyo yaa :ehe

Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
:ehe
Mustafa desene ben neredeyse bütün kız arkadaşlarımla flört ediyorum :ehe
Ben de diyorum kız arkadaşım neden çemkiriyor sürekli :ehe

Yararlı bilgiler kardeşim, sağolasın :oke:

Bu arada bir ekleme:
Özellikle ortaokul-lise flörtlerinde erkeklerin düştüğü başlıca hatadır:
Fark etmez / Sen bilirsin.

Erkek şöyle düşünür;
o karar versin, onun fikirlerine önem verdiğimi görsün.
Zaten erkeğin çoğu zaman bir fikri de yoktur, o da kararsızdır, bu lafın arkasına sığınır. :gul:

Siz neden kadınların olgun erkeklerden hoşlandığını sanıyorsunuz?
Çünkü tecrübeli bir erkek bilir ki:
Kadınlar kendine güvenen, ne istediğini bilen, kararları veren erkeklerden hoşlanır.
Farketmez diyen sünepelerden değil :ehe

Ortaokul aşklarımı düşünüyorum da... :ehe Keşke bana da bu aklı veren birileri olsaydı :ehe

yagizbogac

yagizbogac

Üye
lnt olsn hep 6. şıkta kalıyorum zaten ben :'(

TuRkiShCowboy

TuRkiShCowboy

Emekli Yönetici
:ehe o hamburger yemek isterse sus bakım ben pizza istiyorum dicem :ehe

qirL1903

qirL1903

Üye
Siz neden kadınların olgun erkeklerden hoşlandığını sanıyorsunuz? buna bi cok kızda sahit oldum ama benim icin en fazla 3 yastan büyük birisine yasım geregi galiba hadi olsun olsun 4 olsun 5 olamaz :)

TuRkiShCowboy

TuRkiShCowboy

Emekli Yönetici
Ben olgun olamıyorum zaten rol yapmama gerek yok ben böyleyim :ehe

Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
:ehe o hamburger yemek isterse sus bakım ben pizza istiyorum dicem :ehe
Vur dediysek öldür demedik...
Ama flört aşamasında çok az kız
benim canım hamburger istiyor bana ne bana ne der...
O da aslında şımarık olmadığı, cici kız olduğu izlenimi verebilmek için
uyumlu davranan taraf olacaktır.

Ama kesin olan bir şey var ki erkekten "farketmez - sen bilirsin" lafını duymaktan kadın nefret eder!..

Kız farketmez dediği anda, erkeğin seçenekleri sunup tavsiyede bulunması gerekir. Yine de farketmez diyorsa kararı vermesi gerekir :)
Siz neden kadınların olgun erkeklerden hoşlandığını sanıyorsunuz? buna bi cok kızda sahit oldum ama benim icin en fazla 3 yastan büyük birisine yasım geregi galiba hadi olsun olsun 4 olsun 5 olamaz :)
Yine tecrübelerim bana diyor ki: asla asla deme :)

Ama yine de yaşıt erkek henüz o yaştaki kız kadar olgunlaşmadığı için arada fark oluyor bu da kızı rahatsız ediyor.
Yoksa istisnai erkekler oluyor arada. Erkek erken olgunlaştı ise, kızla kafaları uyuşuyorsa neden sorun olsun ki :)

ejder53

ejder53

Üye
tavsiyelerini deniycem bakalım hangi etapta elenirim :ehe

TuRkiShCowboy

TuRkiShCowboy

Emekli Yönetici
Ata abi süper teknikler :ehe şimdi sıra avı bulmaya geldi :ehe

aLone

aLone

Üye
aslında kasmaya gerek yok böle işlerde ya biraz tip olsun biraz komiklik tamamdır :ehe

ata abi lakabınıda buldum senin 'profesyonel kız tavlayıcı' kitap çıkartmayı düşünürmüsün ata abi:ehe:kop:

Mustafa Furkan

Mustafa Furkan

Üye
    Konu Sahibi
Özellikle ortaokul-lise flörtlerinde erkeklerin düştüğü başlıca hatadır:
Fark etmez / Sen bilirsin.

Erkek şöyle düşünür;
o karar versin, onun fikirlerine önem verdiğimi görsün.
Zaten erkeğin çoğu zaman bir fikri de yoktur, o da kararsızdır, bu lafın arkasına sığınır. :gul:

Siz neden kadınların olgun erkeklerden hoşlandığını sanıyorsunuz?
Çünkü tecrübeli bir erkek bilir ki:
Kadınlar kendine güvenen, ne istediğini bilen, kararları veren erkeklerden hoşlanır.
Farketmez diyen sünepelerden değil :ehe

%100 katılıyorum kardeşim teşekkürler. :oke:

Ben bu hataya çok düştüm;
Onun fikirlerine önem verdiğimi görsün diye hep sen bilirsin, benim için fark etmez dedim.

Ama n'oldu?
Sinemada Son Durak 4 var iken bir aşk filmine girip uyumak zorunda kaldım.
İstanbul var iken şimdi Eskişehir'deyim. :angry:

Bu arada "sünepe" sıfatını üstüme alınmıyorum. :ehe

aLone

aLone

Üye
kızlara zaten sen bilirsin demicen yanarsın yoksa:ehe

-YARINIYOK-

-YARINIYOK-

Üye
6- Size vereceği karşılık ne olursa olsun sakin olun. Evet derse sizi tebrik ederiz. İlk çıkma teklifinizde başarılı olmanız sizin kendinize güvendiğinizi ve beğenildiğinizi gösterir. Hayır derse, üzülmeyin. Karşınıza hoşlanacağınız ve sizden hoşlanacak başka kişiler de çıkacak. Neden olmadığı hususunda biraz kafa yorabilirsiniz. Hatanız varsa bir dahaki sefere yapmamayı deneyebilirsiniz.
:ehe

erkeğin olgun olması çok önemli

Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
Ata abi süper teknikler :ehe şimdi sıra avı bulmaya geldi :ehe
Her şeyi devletten beklemeyin :ehe
aLσηє;1690122' Alıntı:
ata abi lakabınıda buldum senin 'profesyonel kız tavlayıcı' kitap çıkartmayı düşünürmüsün ata abi:ehe:kop:
Sponsorum olursan neden olmasın :naughty:
%100 katılıyorum kardeşim teşekkürler. :oke:
Ben bu hataya çok düştüm;
Onun fikirlerine önem verdiğimi görsün diye hep sen bilirsin, benim için fark etmez dedim.
Ama n'oldu?
Sinemada Son Durak 4 var iken bir aşk filmine girip uyumak zorunda kaldım.
İstanbul var iken şimdi Eskişehir'deyim. :angry:
Bu arada "sünepe" sıfatını üstüme alınmıyorum. :ehe
Küçük çocuklar da "ben çocuk değilim" der ya ona benzedi bu :ehe

aLone

aLone

Üye
abi kitabı çıkarcak sponsor bulsam ben yazcam:cool :P:

Üst Alt