Bir Kıza Nasıl Çıkma Teklif Edersiniz ?

Sponsorlu Bağlantılar

Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
Haha, rakip yazar geldi :ehe
:box

aLone

aLone

Üye
yok estağfurullah abi sen varken ne haddime:P: :ehe

utku11122

Üye
bu söylediklerinizi bu gece uygulayacağım inşallah olur bu iş:bilmm

aLone

aLone

Üye
hadi aslanım sen:ehe

max110

max110

Üye
olumsuz çook yanlış çook Sanal almei kullanmayı deneyiniz daha etkili olucaktır ama msn'de konuşurken de yha gibi tükçhe leşmeyi unutmayın sempatik olarak kabul edilir

Tuba.Erva

Tuba.Erva

Üye
olumsuz çook yanlış çook Sanal almei kullanmayı deneyiniz daha etkili olucaktır ama msn'de konuşurken de yha gibi tükçhe leşmeyi unutmayın sempatik olarak kabul edilir
cok sacma bence ..o sekılde ancak emoya raslarsın

hunter41

hunter41

Üye
ben bu kadar uzun uzun dedıklerınızı yapamıyom ya :) ilk once bakarım kız benden elektırık alıyomu dıye bellı olur zaten hall hareketlerınden konusmasından sonra telefon no sunu ısterım mesajlaşırken işi baglarım daha sonra zaten cıkma teklıfı etmeye gerek kalmıyo sız direk manıta oluyosunuz :)

HJO

Üye
Arkadaşlar Ben bİR kızdan çOk hoşlanıyorum kızla şu an iyi bir arkadaşız knk yakın denilcek kadar ama çıkma teklifi edemiyorum çok heycanlanıyorum söyliyemiyorum mesajda bile AMA BURAYA DİKKAT çıkma teklifi etikten sonra arkadaşlığımızın bozulcağına çok çok korkuyorum LÜTFEN YARDIM EDİN NE YAPMALIYIM KIZ ŞU AN KİMSEYLE ÇIKMIYOR YORUMLARINIZI BEKLİYORUM :ağlarım: :ağlarım: :ağlarım: :ağlarım: :ağlarım:

Kingmortall

Kingmortall

Üye
yaw utana sıkıla yanına giderim arkadaş olabilirmiyiz derm ondan sonra çıkarız ztn :D :ehe

tapdk

tapdk

Üye
dobra dobra gıder soylerım dıyecem ama insan utanıyo bıraz

Tuba.Erva

Tuba.Erva

Üye
azcıkda ben fikirlerımı söyleyım ozaman bır bayan olarak,kimdir nedir nelerden hoslanır bırıne ilgisi varmıdır sen bilirmisin bilmezmısın..erkekler nedense bunları düşünmeden ben bı kızdan hoslanıyorum deyip küt diye atlamayı cok sever herseyı mahvedebılır bu..
kardes öncelıkle kızı tanı ,tanıyorum dıyebılırsın ama belkı kız sana hoslanacagı gözle bakmadı hıc tanımadıgı ıcın cok...
bence hemen söyleme önce yakınında ol arkadas gıbı takıl ama varlıgını hep bellı et,cok yapısma kızlar yapısık erkeklerı sevmez :D
azcık esrarengız takıl
ben mesela bana yapısandan cok pesimden kosmayan dikkatımı ceker bu niye bakmadı dıye ilginctir :D
zatn zamanla bırbırınızı tanıdıkca o da sana karsı bos mudur değilmidir anlarsın ..sonucta etkılesım dıye bırsey var..davranıslarından gözlerinden belli eder az cok hislerini..bol şans:oke:

Kingmortall

Kingmortall

Üye
azcıkda ben fikirlerımı söyleyım ozaman bır bayan olarak,kimdir nedir nelerden hoslanır bırıne ilgisi varmıdır sen bilirmisin bilmezmısın..erkekler nedense bunları düşünmeden ben bı kızdan hoslanıyorum deyip küt diye atlamayı cok sever herseyı mahvedebılır bu..
kardes öncelıkle kızı tanı ,tanıyorum dıyebılırsın ama belkı kız sana hoslanacagı gözle bakmadı hıc tanımadıgı ıcın cok...
bence hemen söyleme önce yakınında ol arkadas gıbı takıl ama varlıgını hep bellı et,cok yapısma kızlar yapısık erkeklerı sevmez :D
azcık esrarengız takıl
ben mesela bana yapısandan cok pesimden kosmayan dikkatımı ceker bu niye bakmadı dıye ilginctir :D
zatn zamanla bırbırınızı tanıdıkca o da sana karsı bos mudur değilmidir anlarsın ..sonucta etkılesım dıye bırsey var..davranıslarından gözlerinden belli eder az cok hislerini..bol şans:oke:

işte ablamdan inciler :D :ehe

TuRkiShCowboy

TuRkiShCowboy

Emekli Yönetici
Vay bee Ata Abi, ne konuşmuşuz :D
Güzel günlerdi yaw :)

Aksi

Aksi

Üye
ne cıkmasıı ?
nereye cıkıyolar _? merdıwenemı :hmmm
abı ne bıcım bı tabırdır bu yaaaa..
benımle cıkarmısn?
hala bunu soyleyenler varmı acaba

Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
ben mesela bana yapısandan cok pesimden kosmayan dikkatımı ceker bu niye bakmadı dıye ilginctir
Pek çok kız böyledir...
Bu insanın "zoru başarma" arzusu sadece :)

Hergün erişebildiğiniz, elinizin altında olan yer fıstığını mı seversiniz yoksa pahalı olan erişmesi zor olan şam fıstığını mı daha çok seversiniz.

Elbet aykırı tipler vardır ama insanoğlu elinin altında olana değil, elde edebilmek için yırtınması gerekene yönelir.
Bkz. Elalemin kızı için 5 dakikada unuttuğunuz, ancak öldüğü zaman kıymeti bildiğini ananız :D

Tuba.Erva

Tuba.Erva

Üye
Pek çok kız böyledir...
Bu insanın "zoru başarma" arzusu sadece :)

Hergün erişebildiğiniz, elinizin altında olan yer fıstığını mı seversiniz yoksa pahalı olan erişmesi zor olan şam fıstığını mı daha çok seversiniz.

Elbet aykırı tipler vardır ama insanoğlu elinin altında olana değil, elde edebilmek için yırtınması gerekene yönelir.
Bkz. Elalemin kızı için 5 dakikada unuttuğunuz, ancak öldüğü zaman kıymeti bildiğini ananız :D
evet özetlemıs oldun..bi gercek daha var elde ettıkten sonra sıkılıyorsun ,gercı sıkılmaktan cok aynı heycan kalmıyor hersey sıradanlasıyor..bu birazda iki kişinin elinde ya,monoton monoton nereye kadar..kopyala yapıstır hayatlar çok sıkıcı

Üst Alt