Wmv Player v1.0 Türkçe Ses Sorunu Düzeltildi!!!!!!

Sponsorlu Bağlantılar

Favorite

Favorite

Üye
    Konu Sahibi
Wmv Player v1.0 Türkçe Ses Sorunu Düzeltildi!!!!!!
Evet arkadaşlar TTPod'dan sonraki en iyi çalışmamdır normalde vedeo açıyordu ama sessiz video izleyebiliyorduk programın içine ses için gerekli dosyaları entegreledim sorunsuz bir şekilde video izleyebileceksiniz. Ayrıca program sertifika istemez tüm herkes yükleyebilir.

Önemli Not : Telefonunuza attığınız videonun wmv olduğundan emin olun ayrıca videoların sonunda örneğin .wmv yazar ama aslında dosya uzantısı o değildir belki .avi belkide .mpg'dir işte benim anlatmak istediğim bu yani wmv veya mpg bunları birbirinden ayırmak kolaydır zor olan ise o uzantı ismi gerçekmi yoksa birileri isminimi değiştirmiş. Buna dikkat etmemiz lazım. Bilgisyarımda bulunan bütün wmv videoları denedim hepside sorunsuz çalıştı.

Lütfen bir teşekkür edip paylaşıma destek verin

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: vmpr, 55GoRKeM1965, abdulyılmaz ve 61 diğerleri

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Güzel bir müzik çalar. Eline sağlık.

Node

Node

Üye
Wmv dosyasını açmaya çalıştım, program kendiliğinden kapandı.

Favorite

Favorite

Üye
    Konu Sahibi
Wmv dosyasını açmaya çalıştım, program kendiliğinden kapandı.

Çünki attığın dosya wmv değildi ve program video açarken kapandı.

Arkadaşlar şuna dikkat etmeniz gerekir telefona attığınız video wmv olduğundan emin olmanız gerekir benim attığım bütün wmv ler çalıştı yalnız 2 tanesi çalışmadı onlarda wmv değilmiş. Bunu nasıl anlarsınız onuda söyleyim coreplayer ile açmaya çalışın açarsa zaten o video wmv değildir. Yok açmassa orada kodek ismini yazar örneğin windows media 8 veya 9 şeklinde gösterir işte o videoyuda buradaki program wmv player v1.0 açar. Bizzat kendim denedim 14 wmv'nin tümünüde açtı.

assubel

Üye
çok sağolun ihtiyacım vardi

HÜSOLİNE

HÜSOLİNE

Üye
eline saglık sorunsuz açtı

gumusalin

Üye
programı kurdum ama , açılmıyor

--------------- Ekleme ---------------

programı kurdum ama, açılmıyor

--------------- Ekleme ---------------

progamın eski versiyonunu çalıştırıyor telefon (sessiz olanı),
verdiğiniz program içinde pips ints da barındırıyor. belki ondan danmı çalıştırmıyor diye düşünüyorum. çünkü eski versiyonda pips instaler ayrıca kuruyorum daha sonra wmv player ı kuruyorum çalışıyor.
belki bunda da aynı şeyi yaparsam çalışır diye düşünüyorum.

pips içermeyen, sadece wmw player proramının kendisi olan sisx dosyanız varmı onu yükleyebilirmisiniz bide öyle denesem. teşekkürler

Samsunspor

Samsunspor

Emekli Yönetici
Teşekkürler Mahmut .. Türkçeleştirilmiş Olması Güzel ..

Benim Paylaştığım WMV Player çok yavaş oynatıyordu , bu ise atlayarak oynatıyor ve ileri geri sardığımızda kapanıyor .

Belki de telefondan telefona fark ediyor bazı şeyler ya da videodan videoya ...

Favorite

Favorite

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkürler Mahmut .. Türkçeleştirilmiş Olması Güzel ..

Benim Paylaştığım WMV Player çok yavaş oynatıyordu , bu ise atlayarak oynatıyor ve ileri geri sardığımızda kapanıyor .

Belki de telefondan telefona fark ediyor bazı şeyler ya da videodan videoya ...

Rica ederim kardeş sardırma yaparken atlıyor evet malesef ama atlayarak oynatmaması lazım sanırım sendeki videonun bit değeri yüksek telefon kaldırmıyor olabilir bende öyle sıkıntı olmadı ama bendeki videoların boyutları küçüktü.

jackalx_06

jackalx_06

Üye
teşekkürler.

tewet

tewet

Üye
Güzel paylaşım tüm wmv videolarını açtı teşekkürler.

kacaksevgilim

kacaksevgilim

Üye
Teşekkürler mahmutk.Yine senden tuaf bir istekte bulunacagım :).Eğer bu pro ile başka çlışma yapacaksan exstradan codec ekleyebilirmisin .avi,mpeg,3gp gibi :) (olurmu bilmiyorum ama :))

gumusalin

Üye
kaç kere yükleyip yeniden kurdum ama program hala açılmıyor, eksik yaptığım bir şeymi var. yoksa telefon yeni versiyona uyummu sağlamıyor acaba. eski versiyonu açıyordu ama eski versiyonda wmv lerin sesi çıkmıyordu

Favorite

Favorite

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkürler mahmutk.Yine senden tuaf bir istekte bulunacagım :).Eğer bu pro ile başka çlışma yapacaksan exstradan codec ekleyebilirmisin .avi,mpeg,3gp gibi :) (olurmu bilmiyorum ama :))

O senin dediğin kodek ekleme işini program yapımcılar yapar daha doğrusu onu istenilen programa göre yazar çok zordur hatta sıradan bir kişinin onu yapması imkansızdır. Ancak program üreticiler yapabilir benim yapacağım ise hazır kodeği programın içine entegre etmektir. Yazılımdan anlarım ama bu beni aşar.

kaç kere yükleyip yeniden kurdum ama program hala açılmıyor, eksik yaptığım bir şeymi var. yoksa telefon yeni versiyona uyummu sağlamıyor acaba. eski versiyonu açıyordu ama eski versiyonda wmv lerin sesi çıkmıyordu

Bazı telefonlara uymuyor kardeş senin yanlışın yok versiyon olabilir şu gereksiz güvenlik var ya yeni versiyonlarda büyük ihtimal versiyon sorunudur:(

maki20

maki20

Üye
saol

Node

Node

Üye
Çünki attığın dosya wmv değildi ve program video açarken kapandı.

Arkadaşlar şuna dikkat etmeniz gerekir telefona attığınız video wmv olduğundan emin olmanız gerekir benim attığım bütün wmv ler çalıştı yalnız 2 tanesi çalışmadı onlarda wmv değilmiş. Bunu nasıl anlarsınız onuda söyleyim coreplayer ile açmaya çalışın açarsa zaten o video wmv değildir. Yok açmassa orada kodek ismini yazar örneğin windows media 8 veya 9 şeklinde gösterir işte o videoyuda buradaki program wmv player v1.0 açar. Bizzat kendim denedim 14 wmv'nin tümünüde açtı.

Coreplayer zaten wmv uzantılı dosyaları göstermiyor.

voldemort1923

Üye
sağolasın. lazımdı bu program

Üst Alt