6220 classic .sis uzantılı dosyaları açıyor mu?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

tako939393

Üye
    Konu Sahibi
6220 classic .sis uzantılı dosyaları açıyor mu?
inşallah konuyu doğru yere açmışımdır.
öncellikle şunu belirteyim siteniz gerçekten güzel. emeği geçen herkese teşekkürler.
sadede gelirsek benim 6220 clasic telim var. çok memnunum. symbian s60 vr3 kullanıyor bildiğim kadarıyla. ama .sis leri açmıyo:vurr. .sis symbian dosyası değil mi? benim tel mi sorunlu yoksa ben mi yanlış biliyorum lütfen yardımcı olun?:bilmem:
şimdiden teşekkürler.

Esendağlı

Esendağlı

Üye
sis dosyası eğer cihazına uygun değilse(her sis dosyası her cihaza uymaz)"dosya bozuk"uyarısı alırsın..eğer cihazına uygunsa vede sertifika problemin yoksa problem yaşamazsın..

tako939393

Üye
    Konu Sahibi
sertifika olayını hallettim. sis dosyası açmaya çalışınca desteklenmeyen dosya türü diyor.

Esendağlı

Esendağlı

Üye
birde pc süitle yüklemeyi dene..

tako939393

Üye
    Konu Sahibi
yok. gene desteklemiyor diyror.

Esendağlı

Esendağlı

Üye
arkadaşım bana yüklenmeyen bir programın adını tam olarak söylermisin,veya buradan indirip de yüklenmeyen programın linkini verirmisin valla çok merak ettim hani.çünkü senin cihazla benim cihaz aynı yazılım

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Arkadaşım indirdiğin bölüm s60v2 bölümü sen programlarını vs.buradan yükleyeceksin
Symbian S60 v3. (OS v9.1, 9.2, 9.3) Uygulamaları
Ayrıca N-gage oyunlar içinse bazı işlemlermi ne yapılıyormuş onu bir araştır önceden.(ben oyunlardan anlamam o yüzden bişiy yazamıyorum)

tako939393

Üye
    Konu Sahibi
tamam yüzbaşım çok saol. bende bayağı korkmuştum telefonun yazılımında bi problem mi var diye.

jackalx_06

jackalx_06

Üye
tamam yüzbaşım çok saol. bende bayağı korkmuştum telefonun yazılımında bi problem mi var diye.

indirdiğin programların s60 3rd olduğuna dikkat etmelisin. onun için bir program ı indirirken hangi bölümde olduğuna dikkat et s60 3rd bölümünde ise indir.

tako939393

Üye
    Konu Sahibi
sende saol binbaşım

macintoss

Üye
arkadaşlar 6220 classic .sis uzantılı dosyalartını açmıyor java midp 2.1 versiyonlu dosyaları açıyor.

duracelll

Üye
hocam bende de 6220 c var sertifika proğramını nasıl hallettin anlatırsan sevinirim ben daha çözemedim. bir çok hack proğramı v2 ye göre ayarlı bizimki bildiğim kadarıyla v3. bir msj atarsan çok mutlu olacağım

dEs_

dEs_

Üye
hocam bende de 6220 c var sertifika proğramını nasıl hallettin anlatırsan sevinirim ben daha çözemedim. bir çok hack proğramı v2 ye göre ayarlı bizimki bildiğim kadarıyla v3. bir msj atarsan çok mutlu olacağım
En güncel yazılımlara dahi müdehale edebilen hack olayı var... HelloOX... Siteden mevcut kardeşim... Eğerki anlamadığın konu olursa sor :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt