Faturalı Hattımı Kontörlü Hatta Geçirmek İstiyorum??

Sponsorlu Bağlantılar

hiper_john

Üye
    Konu Sahibi
Faturalı Hattımı Kontörlü Hatta Geçirmek İstiyorum??
beyler avea faturalı hattım var onu nasıl kontörlü ye çevirebilirim acele gerek!..
yardım edin lütfen!..
:'(

Solamente

Üye
Beyler demişsiniz ama yindede bilgi vereyim :)

Müşteri hizmetlerini arayın 444 1 500

hiper_john

Üye
    Konu Sahibi
arıyorum 24 ytl ile dior :S cepöğrenceiye geçircek hemde 100 kontor vercke dio :S

Solamente

Üye
Hattı iptal direk cep öğrenci al dicem oda kont.vs 38 ytl ye tekamül eder sundukları seçenek daha uygun ;)

hiper_john

Üye
    Konu Sahibi
en ii si ne o zmn xD ya bari faturalılarda sms apketi yoqmu hani 5yuz yazıp 3900 gönderion ya onun gibi xD

Solamente

Üye
Şakamısın sen yaa :) :)

Avea'dan faturalı abonelere müthiş SMS paketleri. Dilerseniz 5 TL'ye şebeke içi 50 SMS, dilerseniz 10 TL'ye her yöne 150 SMS. ELLI ya da YUZELLI yazarak 5150'ye gönderin, doya doya mesajlaşın. Üstelik tarife kısıtlaması yok!

SMS paketlerine kayıt için 5150'ye gönderilen mesajlar ücretsizdir.
Paket kapsamındaki ücretsiz SMS'ler katma değerli servisler ve uluslararası gönderimler için kullanılamaz.
Fatura dönemi sonunda tüketilmeyen SMS'ler bir sonraki fatura dönemine devretmez.
Aynı anda birden fazla SMS paketi kullanılamaz.
Her yöne 150 SMS Paketi diğer GSM operatörü abonelerine, ev/iş telefonlarına ve tüm Avealılara yapılan gönderimleri kapsamaktadır.
Faturalı SMS paketleri kurumsal hatlar için geçerli değildir.

--------------- Ekleme ---------------

Burdan inceleyebilirsin :)

hiper_john

Üye
    Konu Sahibi
oha abi çoq pahalı ya xD

lifewebmaster

Üye
abicim hiç tavsiye etmem. ben 2,5 ay kullandım ilk ay 30 ytl geldi 2. ay 41 ytl ve bu ay da gelecek:) ben hemen kontorluye gectim.
yasasın mobil öğrenci :)

• Beğen
Tepkiler: wqxyzeb
erfc20

erfc20

Üye
aveanın faturalı hattı daha ii bence

Üst Alt