Sıfır PlayStation 3--80 GB--2 Sixaxis Kol

Sponsorlu Bağlantılar

Tayaksi

Üye
    Konu Sahibi

Arkadaşlar elimde sıfır A.B.D den alınma kutusundan sadece deneme amaçlı çıkarılmış pırlanta gibi bi PS 3 var. hdd 80 GB , 2 tane Sixaxis Kol mevcut. Türkiyeye geldiği için garantisini kestiler ama sorun olmuyor aldığım laptop ve telefonlardan biliyorum. her şey mevcut Türkiyede bununla ilgili.fiyat 80 gb hddli ps 3lere göre ucuz olucaktır.ek sixaxis kol 100ytlye satılmaktadır(en ucuz) 2 kolu birden şarj edebilen 29 dolarlık bir makine de almıştım.Ayrıca türkiyede kullanılan bağlantı kablosunu da aldım. ilgilenen arkadaşlar olursa burdan veya [email protected] adresinden bana ulaşabilirler. özel mesajlara bakmıyorum.fiyat olarak 800 düşünüyorum.İzmir'den elden vermeyi tercih ederim.saygılar

crisiscore

Üye
Sıfır spot sırkecıde 670 kol da 75 sana 745 ytl sıfır makine adres verırım ıstersen gecen gun xbox aldım orda satılıyor ılgılenırsen :) garantılısıde 800 tek kol 2 kolla 875

Nazy

Nazy

Üye
Sıfır spot sırkecıde 670 kol da 75 sana 745 ytl sıfır makine adres verırım ıstersen gecen gun xbox aldım orda satılıyor ılgılenırsen :) garantılısıde 800 tek kol 2 kolla 875
adresi verebilirmisin?:)

Catty

Catty

Emekli Yönetici
Nazy'e katılıyorum adres verebiliin mi ?

crisiscore

Üye
hemen veriyorum arkadaşlar arayın sorun bakalım ne kadar xbox 360 aldım burdan ps3 sordum onu alıyorudm xbox aldım

ADRES: Eminönü Türk Telekom Yanı
Tomruk Sok. Karagül İşhanı 1. Kat NO:12

GSM: 0544 865 01 30
TEL: 0212 526 73 00

Üst Alt