Nokia PC Suite 7.1.30.9 | Son Sürüm - Türkçe

Sponsorlu Bağlantılar

Reis-i Eagles

Reis-i Eagles

Üye
    Konu Sahibi
Nokia PC Suite 7.1.30.9 | Son Sürüm - Türkçe
Nokia PC Suite 7 Türkçe

İndirmek için tıklayınız.

• Beğen
Tepkiler: speedcovboy, arslanyurek, tnrdn ve 50 diğerleri

ALpeRenBuGRa

ALpeRenBuGRa

Üye
Paylaşım için sağolasın :good:

volkan344

Üye
6600 telefonu tanıyormu kardeş.Sağol

Reis-i Eagles

Reis-i Eagles

Üye
    Konu Sahibi
Sanırım hayır. 6600'ın özel PC Suite'i var.

ELECTRONİC

ELECTRONİC

Üye
N73 me ile uyumlumudur arkadasım yeni eklenen bir sey varmı bir bılgılendirsen sevinirim saol bays:oke:

schumici

schumici

Üye
paylaşımın için çok çok sağolasın birader:oke:

seminay

Üye
paylaşım için sağol arakdaşım ben de bugün yükledim pc suıte ama bağlandığımda senkte hafıza kartı takılı olduğu halde takılı değil diye uyarı veriyor ve verileri telefona geri yüklemiyor ne yapmam lazım acaba

schumici

schumici

Üye
paylaşım için sağol arakdaşım ben de bugün yükledim pc suıte ama bağlandığımda senkte hafıza kartı takılı olduğu halde takılı değil diye uyarı veriyor ve verileri telefona geri yüklemiyor ne yapmam lazım acaba
istersen bi programı kaldırıp tekrar kurmayı dene:oke:

prosentez

Üye
Senkronizasyon yapmaya kaktığımda "Lütfen Senkronizasyon ayarlarınızı kontrol edin ve telefonunuzun Boş durumda olduğundan emin olduktan sonra Senkronizasyonu yeniden başlatın." uyarısı veriyor.
ne yaptımsa senkronize edemedim. Bir fikri olan ya da çözümü bilen var mı ?

s.l.m.66

Üye
paylaşımın için çok çok sağolasın birader

asiller_sefille

asiller_sefille

Üye
link olü

Reis-i Eagles

Reis-i Eagles

Üye
    Konu Sahibi
Yeni sürüm çıktığı için link gitmiş:

Bu yeni sürüm.

SERSEL

SERSEL

Üye
Telefona yazılım atamıyorum telefon açılmıyor z resorse fonts 1 değiştirdim bilgisayara bağlanmıyor ne yapmam lazım arkadaşlar bir bilgisi olan varmı n95 8gb elimde kaldı hiç bir servis anlamıyor daha bankaya borcu bitmedi

bychekdar

bychekdar

Üye
çok sağol:::::::::::)

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Teşekkürler uzun zamandır beklenen versiyon:spr

Reis-i Eagles

Reis-i Eagles

Üye
    Konu Sahibi
Telefona yazılım atamıyorum telefon açılmıyor z resorse fonts 1 değiştirdim bilgisayara bağlanmıyor ne yapmam lazım arkadaşlar bir bilgisi olan varmı n95 8gb elimde kaldı hiç bir servis anlamıyor daha bankaya borcu bitmedi
Hardformat at ;)

kanaryam_ab

Üye
yaa benim de bi sorum olucak .. ben de telefonla birlikte gelen cd den pcsuit i yüklemeye calısıyorum ama pcsuit haricindekiler mesela lifeblog yükleniyo ama pcsuit yüklenmiyo görmüyo ... neden olabilir acaba ... daha once baska bi pc de denedim olmustu ama baska bi pc de yukleyemedim ...

Reis-i Eagles

Reis-i Eagles

Üye
    Konu Sahibi
CD sürümleri eskidir. Daima netten son sürümleri indir, kur. :oke:

İmparatore

İmparatore

Üye
saol kardesim ellerine saglik
Fakat ben'de zaten var

osaylev

Üye
N96 PC suite buna hiç benzemiyor fakat ben bunu daha çok beğendim acaba uyarmı buna bilen varsa yazabilirmi ? teşekkürler

Üst Alt