Manisa Spil dağı yolculuğu

Sponsorlu Bağlantılar

dreamboys69

dreamboys69

Üye
    Konu Sahibi
Manisa Spil dağı yolculuğu
bugun Soner ile kısa bir tur yaptık.saat 10:30 gibi yola çıktık ve 15km boyunca sadece rampa çıktık.rakım 850 oldugunda sultan yaylasına varmıştık.
amcamlarda birer çay içtik,dinlendikten sonra yola koyulduk ve pedal basmak yoktu artık...

Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
Güzel bir yolculuk olmuş belli, güzel yerlerin güzel fortoğrafları... Teşekkürler paylaştığın için :)
Umarım bu tehlikeli yolculuğun paylaşımına gelen mesajların hepsi de güzel olur :naughty:

mervecan

mervecan

Üye
böcümm delisinn senn..

dreamgirls

dreamgirls

Üye
Güzel bir yolculuk olmuş belli, güzel yerlerin güzel fortoğrafları... Teşekkürler paylaştığın için :)
Umarım bu tehlikeli yolculuğun paylaşımına gelen mesajların hepsi de güzel olur :naughty:
bak işte beni anlayan biri...:coold: güzel güzel, normal bi şekilde bisiklet sürmek varken, ne gerek var tehlikeye... ben bunu anlatmaya çalışıyorum ama beyfendi bana kızıyo sonra

böcümm delisinn senn..

bende aynısından diyorum ama beni dinleyen yok malesef... bugün sende gördün canım zaten...
ben uslu, aklı başında bi sevgili istiyorum :nono::islik:ehe:yuru

Nedved

Nedved

Emekli Yönetici
ben resimlere bayıldım.süper manzara

dersimli.h

dersimli.h

Üye
Süper GörüntüLer Kayalıktan Asağı BisikLetle Durarken Korkmadın Mı Yaw ... ! :)

corchy

corchy

Üye
hll olsun size bu yollar :)

POWER

POWER

Üye
Uğur adrenalin güzel şey ama bir sorumluluğun var birine karşı. Çok da riske girme oldumu ;)

Cuq0

Cuq0

Üye
Buraya arabayla gitmiştim :) baya güzel bir milli park herkezin gitmesini tavsiye ederim .)