bir dalga geçmeyen onlar kalmıstı

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

elmyra

Üye
    Konu Sahibi
bir dalga geçmeyen onlar kalmıstı
Bir dalga geçmeyen birleşik arap emirliği kalmıstı nihayet oda oldu Türkiyenin AB serüveni hakkında BAE' den bir karikatür

Not çantada arapça Türkiye yazıyor

Pure Life

Pure Life

Üye
:kop::kop:

Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
:kop: Araplar?! Bizimle dalga mı geçmiş?! :kop: Araplar???

Yahu onlar fikirsel mahsül verebilen bir bedensel yapıya sahip değiller ki? :kop: Düşünmek fiziksel yapılarına aykırı değil miydi onların? :kop: Bir de bizimle dalga geçmişler ha? Vay canına, bugünleri de gördüm ya gözüm açık gitmem artık... :kop:

Ama bir sorun var! O çarşaflı kadın Türk değil! Arap! Türkiye sınırına geçince çarşafının altını çıkartmış sadece, az sonra da üstünü çıkartacak ama çıkartmadan önce sınırın diğer tarafına bakıyor, Araplar'a! Hatta anlayabildiğim kadarıyla saçma bir sebepten canı taşlanmak suretiyle alınmak üzere olan bir Arap kadınına bakıyor ve "oh be" diyor, "canımı zor kurtardım"...

Araplar dalga geçmiş... Tövbe Yarabbim... Açsınlar da... Çarşaflarının içindeki sapık düşünceleriyle dalga geçsin onlar önce!!! Bedeni örtmekten ziyade beyni örtmek gerekiyor...

Romantik Prens

Romantik Prens

Üye

Yahu onlar fikirsel mahsül verebilen bir bedensel yapıya sahip değiller ki? :kop: Düşünmek fiziksel yapılarına aykırı değil miydi onların? :kop: Bir de bizimle dalga geçmişler ha? Vay canına, bugünleri de gördüm ya gözüm açık gitmem artık... :kop:

Ama bir sorun var! O çarşaflı kadın Türk değil! Arap! Türkiye sınırına geçince çarşafının altını çıkartmış sadece, az sonra da üstünü çıkartacak ama çıkartmadan önce sınırın diğer tarafına bakıyor, Araplar'a! Hatta anlayabildiğim kadarıyla saçma bir sebepten canı taşlanmak suretiyle alınmak üzere olan bir Arap kadınına bakıyor ve "oh be" diyor, "canımı zor kurtardım"...

Araplar dalga geçmiş... Tövbe Yarabbim... Açsınlar da... Çarşaflarının içindeki sapık düşünceleriyle dalga geçsin onlar önce!!! Bedeni örtmekten ziyade beyni örtmek gerekiyor...

çok doğru söyledin :oke:

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
Biz kendimizle uğraşmaktan elalemin diline düştük.

Not: Umarım konu çarşaf tartışmasına doğru bir yön almaz.. :)

-YARINIYOK-

-YARINIYOK-

Üye
gülsem mi ağlasam mı bilemedim valla

ÁŔÁŚ

ÁŔÁŚ

Üye
işte her tarafını açan modern oluyor kapananlar beynini kapatıyor oluyor Türkiye niye bu işlerle uğraşıyor hala

mavis45

mavis45

Üye
çok komik ya :) ayrıca praetor arkadaşımızın söyledikleri de çok doğru sonuna kadar katılıyorum

Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
Aradaşlar dikkatli okursanız benim, fiziksel kapanmadan önce zihinsel kapanmanın gelmesinin doğru olacağını söylediğimi görürsünüz...

Fiziksel olarak da kapanırsınız kapanmazsınız siz bilirsiniz ama insanın önce kötülükleri, aklından uzaklaştıması gerektiğini söyledim...Nefsine sahip çıkması gerektiğini söyledim...

Lütfen konuyu uzatarak ne ChavRash arkadaşımızı haklı çıkarın ne de kilitlenmesine sebep olarak benim, bu güzel konuyu açan elmayra'dan özür dilememe sebep olun...

ÁŔÁŚ

ÁŔÁŚ

Üye
niye araplara bu kadar karşısın ki arapların sapık olduğunu nerden çıkarıyorsun

Mustafa Furkan

Mustafa Furkan

Üye

Yani.. :kop:

Mustafa Furkan

Mustafa Furkan

Üye
Kişisel sohbetlerimizi özel mesaj aracılığıyla yapmamız daha uygun olur kanısındayım :)

Bizden gizlediğin birşey mi var ki kardeşim alla alla :D

Arapları oldum olası ben de sevmem.. Bu konuyu herkesle de tartışırım yani.. Ata kardeşimin de dediği gibi önce açsınlar da bilmemnerelerine gülsünler..

Nazy

Nazy

Üye
arapları gülmeden önce kendi dersimizi çıkaralım :)
biryerlerimiz açıkken başkalarının açıklarına gülmek bize görre anti - komik diğerlerine ise komik bir durum
hala uykuda gibiyiz ağlanacak halimize gülüyoruz
onlar istediğini giyiyor ama biz ab birliğine giricez diye ne giyeceğimizi şaşırmış durumdayız
bence bu resim resmen Türkiyenin komik durumunu anlatıyor üzücü bir durum ama bu böyle

Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
Bizden gizlediğin birşey mi var ki kardeşim

Konuyla alakasız kişisel sohbetlerin konu altında yapılmaması gerektiğinden bahsettim msinal kardeşim, o kadar merkalıysan sana özel mesajlarımı gönderirim ben :gul:

onlar istediğini giyiyor ama biz ab birliğine giricez diye ne giyeceğimizi şaşırmış durumdayız

Onlar istediğini giyiyor derken? Araplardan bahsetmiyorsunuz herhalde? Zira bir arap kadını sokağa "istediği" kıyafetle çıkamaz, üniformasıyla çıkmak "zorunda" yoksa ne olacağını biliyorsunuz...

Nazy

Nazy

Üye

Onlar istediğini giyiyor derken? Araplardan bahsetmiyorsunuz herhalde? Zira bir arap kadını sokağa "istediği" kıyafetle çıkamaz, üniformasıyla çıkmak "zorunda" yoksa ne olacağını biliyorsunuz...
Araplar değil ama bizden daha güçsüz olan devletlerin çoğu bu konuda özgür
Lafa Gelince Türküz Güçlüyüz osmanlı şunu yaptı bunu yaptı diyoruz
ama ortada sadece gülücükler var
Arapları savunmuyorum :)
hatta ***** sitelerinin ziyaretci incelemelerine göre ilk beş sırada arap ülkeleri var bunuda biliyorum

Ama bizde kusursuz değiliz, şu an bu resime LOL diye güldüğümüzü görmek beni çok üzdü

ÁŔÁŚ

ÁŔÁŚ

Üye

Konuyla alakasız kişisel sohbetlerin konu altında yapılmaması gerektiğinden bahsettim msinal kardeşim, o kadar merkalıysan sana özel mesajlarımı gönderirim ben :gul:
önce bi bana göndersen ben daha hiç almadımda

--------------- Ekleme ---------------

arapları gülmeden önce kendi dersimizi çıkaralım :)
biryerlerimiz açıkken başkalarının açıklarına gülmek bize görre anti - komik diğerlerine ise komik bir durum
hala uykuda gibiyiz ağlanacak halimize gülüyoruz
bence bu resim resmen Türkiyenin komik durumunu anlatıyor üzücü bir durum ama bu böyle
bunun üstüne diyecek bişey yok zaten

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt