bir dalga geçmeyen onlar kalmıstı

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mustafa Furkan

Mustafa Furkan

Üye
Konuyla alakasız kişisel sohbetlerin konu altında yapılmaması gerektiğinden bahsettim msinal kardeşim, o kadar merkalıysan sana özel mesajlarımı gönderirim ben :gul:

Oldu Oldu.. :)

grafikseli 84

grafikseli 84

Üye
:kop: Araplar?! Bizimle dalga mı geçmiş?! :kop: Araplar???

Yahu onlar fikirsel mahsül verebilen bir bedensel yapıya sahip değiller ki? :kop: Düşünmek fiziksel yapılarına aykırı değil miydi onların? :kop: Bir de bizimle dalga geçmişler ha? Vay canına, bugünleri de gördüm ya gözüm açık gitmem artık... :kop:

Ama bir sorun var! O çarşaflı kadın Türk değil! Arap! Türkiye sınırına geçince çarşafının altını çıkartmış sadece, az sonra da üstünü çıkartacak ama çıkartmadan önce sınırın diğer tarafına bakıyor, Araplar'a! Hatta anlayabildiğim kadarıyla saçma bir sebepten canı taşlanmak suretiyle alınmak üzere olan bir Arap kadınına bakıyor ve "oh be" diyor, "canımı zor kurtardım"...

Araplar dalga geçmiş... Tövbe Yarabbim... Açsınlar da... Çarşaflarının içindeki sapık düşünceleriyle dalga geçsin onlar önce!!! Bedeni örtmekten ziyade beyni örtmek gerekiyor...
Çarşaflarının içindeki sapık düşünceleriyle dalga geçsin onlar önce!!! Bedeni örtmekten ziyade beyni örtmek gerekiyor... haklısın
Türkiyenin değil
kendi resimleri o onların..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt