bayramda istanbul buluşması yapıyoruz.

Sponsorlu Bağlantılar

Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
fatihsagohiphop™;1049790' Alıntı:
bakırköy 'ü napıcaz yaa delimiyiz biz:zong:

Pendik'e mi gelelim :gul:

3.gün fena değil ama alperenbuğra arkadaşımız leiche arkadaşımız bir şey söylemedi?.. Küçük de olsa bir ihtimal ne zaman gelebilirler acaba?..

Bir de bakırköy olmasın be :ss Bakırköy'de gezmektense Beşiktaş'ta vapur beklerim daha iyi...

Solamente

Üye
DiaBLoS™;1049910' Alıntı:
Wayy Pınar hatıraları var sanırım :) Cafelerin

evet eniştemle ablamla gitmiştim o zaman daha nişanlıydılar :(
artık bebek var götürmüyolar :agla:agla tek başımada eğlenemem malumun ;)

ALpeRenBuGRa

ALpeRenBuGRa

Üye

Pendik'e mi gelelim :gul:

3.gün fena değil ama alperenbuğra arkadaşımız leiche arkadaşımız bir şey söylemedi?.. Küçük de olsa bir ihtimal ne zaman gelebilirler acaba?..
Arefe olmadan, bugünden birşey söylemek imkansız olur. Ayrıca büyük bir ihtimalle zaten katılamam gibi geliyor.

CEREN

CEREN

Üye
ya güzel yerler olsun buluşma akşam olmuş olsaydı veya akşama kadar beraber olursak kızkulesıne de gıtmeyı çok ısterım tabi sizlerde istersenız
cok zaman oldu gormeyelı...

by_bilinmez

by_bilinmez

Üye
iyi bir buluşma geçirirsiniz inşallah

Nazy

Nazy

Üye
ya güzel yerler olsun buluşma akşam olmuş olsaydı veya akşama kadar beraber olursak kızkulesıne de gıtmeyı çok ısterım tabi sizlerde istersenız
cok zaman oldu gormeyelı...
kız kulesimi...
ozaman kadıköye gider nargile içeriz
hem oradan görünüyor azda olsa:ehe

bu arada buluşmaya gelecek olanların yarısı ben şuradayım ben buradayım demiş
bunu kesinleştirmeliyiz önce
ayrıca bayramın ilk günü namaz aile ziyaretleri olacağı için 2. gün olması daha iyi
bovling ve tabu ile güzel vakit geçecektir:) hele birde tabuda kadir varsa harika olur:ehe
Ben ve Grafix geliyoruz

ALpeRenBuGRa

ALpeRenBuGRa

Üye
Kız Kulesi sadece ama sadece Üsküdar'dan adam akıllı seyredilebilir. Onun dışında ha internetten resmine bakmışsın ha Kadıköy veya Beşiktaş'tan seyretmişsin hiç fark yok. Gerçi Beşiktaş'tan yine kısmen de olsa güzel gözüküyor.

Nazy

Nazy

Üye
Kız Kulesi sadece ama sadece Üsküdar'dan adam akıllı seyredilebilir. Onun dışında ha internetten resmine bakmışsın ha Kadıköy veya Beşiktaş'tan seyretmişsin hiç fark yok. Gerçi Beşiktaş'tan yine kısmen de olsa güzel gözüküyor.
sarayburnundanda gözüküyor
hele dürbüün ile resmen içindesin

Pure Life

Pure Life

Üye
heybeli ada nasıl

picnik gibi olsa

ALpeRenBuGRa

ALpeRenBuGRa

Üye
Hmm... Piknik gibi olur aslında. Kızlar güzel pastalar, börekler, çörekler falan filan hazırlarsa o zaman bende buluşmaya katılırım muhakkak :ehe

Pure Life

Pure Life

Üye
ok pasta bogreklerı ayarlarız sen yeterki gel

Pure Life

Pure Life

Üye
hımmm ok o zamna

ALpeRenBuGRa

ALpeRenBuGRa

Üye
Kokmayan yer bulunur.