ARTIK HAKSIZA YARDIM ELI UZATANLAR VAR mutlaka bakın (her türlü sikayet icin iceri buyrun)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
LAZOFLU

LAZOFLU

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
ARTIK HAKSIZA YARDIM ELI UZATANLAR VAR mutlaka bakın (her türlü sikayet icin iceri buyrun)
Arkadaşlar öncelikle bir fikir üretmek istedim bende bu tür olumsuzluklara marus kalmıştım. Bir gün internette dolaşırken önüme bir site çıktı, sitede neler var neler böyle anlatmakla olmaz aslında ama biraz bahsedeyim. Vay be haksızın yanında olan haksızın hakkını arayan böyle siteler varmı dedim. Sitede bir sürü şikayet talebi var zaten sitede şikayet sitesi ama boş şikayet değil. Yani şikayet ettiğiniz firmayı şikayetinizle o siteye yayınlıyorsunuz. Ve o şikayet ettiğiniz firma yetkilileri bu şikayeti çözmek için harekete geçiyor. Örnek vereyim: mesela hattından haksız 100 kontör çekildi ne yaptıysan geri alamadın, hemen bu siteye şikayet mesajı (konusu) açıyorsun Ve şikayetin turkcell yetkilileri tarafından incelemeye alınıyor ve turkcell tarafından bu şikayet verdiğin siteye bir açıklama yapılıyor. Ne de olsa bu şikayet 70 milyon türkiyenin yanında dünya bile okuyor, hiçte iyi reklam olmaz değilmi. Neyse size siteyi vereyim buyrun

şikayetvar sitesi ile artık haksızların hakkı yerde kalmayacak.

NobLe

NobLe

Üye
Güzel ama türkiyede kaç milyar şikayet vardır sen biliyor musun bunların hepsine yetişeceklerini zannetmiyorum!

a.murat

Üye
lazoflu kardeşim iyi güzel yazmışsın mesajın baya eski ama ben yeni gördüm malesef yazdığın gibi değil işin aslı ben şikayetimle ilgili bir çok siteye mesela şikayet var com sonra şikayetim com a şikayetlerimi ilettim tabi biraz şikayetim dokunaklı oldu galiba küfür hakaret içeriği olmadığı halde şikayetim yayınlanmadı niyemi birçok firma onlardan yana senin şikayetini kim ne etsin basit şikayetleri yayınlıyorlar istersen bir deneyin göreceksiniz nasıl olduğunu kendi haklarınızı kendinizin aramasını tavsiye ederim saygılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...