hafıza kartı bozuk

Sponsorlu Bağlantılar

umut77

umut77

Üye
    Konu Sahibi
hafıza kartı bozuk
PC DEN BİÇİMLENDİR DEDİM ARKADAŞLAR HERŞEY SİLİNDİ YENİDEN DOLDURDUM TELE TAKTIM HAFIZA KARTI BOZUK diyor :s yardım lutfen :/ :(

• Beğen
Tepkiler: qwxw

xkadir61

xkadir61

Üye
arkadaşım telefondan biçimlendir demezsen. düzelmeyebilir.
telefonda biçimlendirdikten sonra. dosyaları atmalısın yoksa kartta okunmayabilir.

GsliKahraman

GsliKahraman

Üye
pc den fat olarak biçimlendir fat32 olmaz ;)

umut77

umut77

Üye
    Konu Sahibi
sağolun arkadaslar dzeldi

umut77

umut77

Üye
    Konu Sahibi
sevindiğine sevindim :D

umut77

umut77

Üye
    Konu Sahibi
sevindiğine sevindim :D alıntı yaptığına sevindim dicem ne alaka :D

orhankolik

Üye
benim ki düzelmedi 7610 da olmadı am hafıza kartı baya hasarlı bıçakla o metal yerlerini kazıdım bel ki oksitlen be vardır diye ama hala hafıza kartı bozuk diyiyor en iiyisi ben başka hafıza kartı deniyim

--------------- Ekleme ---------------

saolun genede

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Birdaha biçimlendir.

egeli0565

Üye
ya benim hafıza kartı da olmuyo ne yapabilirim arkadaşlar bana da bi yardım etseniz...

3123763098

Üye
vay olmuoo

xxsinanxx2

Üye
o fat felan ney

mcgunnies

mcgunnies

Üye
dosyaların yedeğini keşke alsaydınız belkide orjinal dosyalarını istiyor olabilir tabi tahminnim bu alttaki linkte dosyaları upload ettim arkadaşım bunları karta kopyala bakalım sorunun çözülecekmi

rar paas şifre: makgunes

bubba006

Üye
link bozuk arkadaşım:(

mcgunnies

mcgunnies

Üye
benim ki düzelmedi 7610 da olmadı am hafıza kartı baya hasarlı bıçakla o metal yerlerini kazıdım bel ki oksitlen be vardır diye ama hala hafıza kartı bozuk diyiyor en iiyisi ben başka hafıza kartı deniyim

saolun genede

sayın orhankolik kendi cihazınızdan başka bir cihaza takın kartınızı ama aynı model olmamasına dikkat edin daha sonra (bu cihaz samsung e250 tipi bir cihaz olabilir) taktıktan sonra hafıza kartınızı biçimlendirip orjinel dosyaları kartınıza atın orjinal klasörleri aratarak bulabilirsiniz forumda mevcut kendım uploadladım hafıza kartınız microysa olur diğer hafıza kartına hiç denemedim deneyip sonucu burayada yazarsanız iyi olur kolay geldin

link bozuk arkadaşım:(

yenisini upload ettim buyurun

mcgunnies

mcgunnies

Üye
sayın orhankolik kendi cihazınızdan başka bir cihaza takın kartınızı ama aynı model olmamasına dikkat edin daha sonra (bu cihaz samsung e250 tipi bir cihaz olabilir) taktıktan sonra hafıza kartınızı biçimlendirip orjinel dosyaları kartınıza atın orjinal klasörleri aratarak bulabilirsiniz forumda mevcut kendım uploadladım hafıza kartınız microysa olur diğer hafıza kartına hiç denemedim deneyip sonucu burayada yazarsanız iyi olur kolay geldin

yenisini upload ettim buyurun

link yenilendi.

askta

Üye
Allah 1000000000 kere razı olsun canım arkadaşlarım benim çok üzülüodum telim bozuldu die cnlarım benim...