Telefonumu Değiştirmek İstiyorum

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Torres_26

Torres_26

Üye
    Konu Sahibi
Telefonumu Değiştirmek İstiyorum
2 gün önce Samsung D-900 marka cep telefonu aldım.Ama hiç memnun değilim.Bazı sorunları var telefonun.Öncelikle telefonun hafızasının bomboş olduğu halde çok yavaş olması beni telefondan soğutan en önemli sebep.Bluetooth'ta sorun var.Bluutooth kapalı konumda , aktif hale getirmek istiyorum , etkinleştiriliyor yazıyor kalıyor öyle.Tuş sesi sorunu var.Tuş sesi kısılmıyor.Çok can sıkıcı bir durum.Bir de batarya sorunu var.Şarj'ı çok çabuk bitiyor.

Şimdi telefonumu değiştirmek istiyorum.Ama hala bir seçim yapmadım.Sizin önerilerinize ihtiyacım var.

Kamera özelliği çok iyi olmasa da olur.Orta seviye bir kamera özelliği işimi görür.Ses olarak iyi bir telefon olması şart.İyi ses vermesi gerekir.Ayrıca ekranının geniş olmasını istiyorum.Hafıza kart , bluetooth gibi özellikleri de olacak tabi ki.Çok pahalı olmaması gerek.Zaten telefonu yeni aldım , çok büyük bir sıkıntıya girmek istemiyorum.

Bunları dikkate alarak önerilerinizi yaparsanız memnun olurum.

Şimdiden teşekkürler.

schumici

schumici

Üye
birader fiyat olarak maksimum ne kadar verebilirsin?

safakk

safakk

Üye
2 gün önce Samsung D-900 marka cep telefonu aldım.Ama hiç memnun değilim.Bazı sorunları var telefonun.Öncelikle telefonun hafızasının bomboş olduğu halde çok yavaş olması beni telefondan soğutan en önemli sebep.Bluetooth'ta sorun var.Bluutooth kapalı konumda , aktif hale getirmek istiyorum , etkinleştiriliyor yazıyor kalıyor öyle.Tuş sesi sorunu var.Tuş sesi kısılmıyor.Çok can sıkıcı bir durum.Bir de batarya sorunu var.Şarj'ı çok çabuk bitiyor.

Şimdi telefonumu değiştirmek istiyorum.Ama hala bir seçim yapmadım.Sizin önerilerinize ihtiyacım var.

Kamera özelliği çok iyi olmasa da olur.Orta seviye bir kamera özelliği işimi görür.Ses olarak iyi bir telefon olması şart.İyi ses vermesi gerekir.Ayrıca ekranının geniş olmasını istiyorum.Hafıza kart , bluetooth gibi özellikleri de olacak tabi ki.Çok pahalı olmaması gerek.Zaten telefonu yeni aldım , çok büyük bir sıkıntıya girmek istemiyorum.

Bunları dikkate alarak önerilerinizi yaparsanız memnun olurum.

Şimdiden teşekkürler.
öncelikle eğer bir mebla verirsen daha rahat yardımcı olabilirim pil den şikayetçisin o nedenle 6300 ı eledik 5000 var ancak pek o telefonu tanıdığımı söyleyemem 6233 var sesi pili tam istediğin gibi ancak kutu içinden kulaklık seni çok tatmin edeceğini zannetmem o nedenle çevirici alıp yanına da güzel br kulaklık almakla uğraşmak istemeyebilirsin ama 5310 ve 5610 u düşün bence onları denedim ve hakikaten çok kalite güzel telefonlar ancak dış sesi d900 den bir parça yüksek olsada n73 kadar yada 6233 kadar tatmin edici değil 6120 orta sınıf bir telefon ancak işletim sistemi ile fazlasıyla tatmin eder uzun vaade de yine dış ses orta ve kulaklık almak zorunda kalabilirsin 5700 da isteklerini tümü ile karşılayan bir telefon dış sesi n73 e yakın bir performans vermekte şimdilik bunlar ancak belli bi fiyat verirsen diğer markaları da bi deşerim :) kolay gele:oke:

Torres_26

Torres_26

Üye
    Konu Sahibi
İlginiz için teşekkürler.

Samsung D-600 aldım.Güzel bir telefona benziyor.

schumici

schumici

Üye
İlginiz için teşekkürler.

Samsung D-600 aldım.Güzel bir telefona benziyor.
birader çok doğru bi seçim yapmışsın:oke:
ben 2,5 yıldır kullanıyorum. hala taş gibi maşallah. sayısız kere düşürdüm asfaltın üstüne taşın üstüne mermere hatta sofradaki yemeğe:D ama banamısın demedi maşallah. tek kelimeyle harika bi telefon kamerası 2mp ler arasında en iyisi bence. flaşı çok etkili. telefon zamanın en iyisiydi ve hala da en iyiler arasında.
güle güle kullan pişman olmazsın emin ol hayırlı olsun:oke:

huseyin12345

huseyin12345

Üye
6233 en uygun telefon ben 2 gün önce aldım çok memnunum fiyatıda çok cazip 300 milyon

Furkan96

Furkan96

Üye
marka iiyi deqil saten nokia en kaliteli markadir
en az ariza cikan marka
ve en cok kullanilan
ve en cok tavsiye edilen

ben Nokia N70,N73,n95 EN IYI N serisinin telefonlari diyorum

isinbayeva

isinbayeva

Üye
n70 al kamera seni idare eder fiyat da iyi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt