Maxicep'e Bir Binbaşı Daha :)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mustafa Furkan

Mustafa Furkan

Üye
    Konu Sahibi
Maxicep'e Bir Binbaşı Daha :)
Arkadaşlar Maxicep'e Bir Binbaşı Daha Dahil Oldu.. :)

Forum Siteleriyle Hiç Alakası Olmayan Ben, Nasıl Olur da Maxicep'e Üye Oldum Hatta Bugünlere Geldim?

30 Mayıs 2008'de Sadece Telefonum İçin Program, Oyun, Tema ve Zil Sesleri Ararken Google Bana Bir de Maxicep'e Gözat Dedi..

Girdim Maxicep'e.. Diğer Forum Siteleri Hiç Yetki Vermezken Maxicep Bazı Konuları Üye Olmadan Görme Yetkisi Vermiyordu.. Üyeliğimi Açtım Bütün Dosyaları ve Programları Bir " Teşekkür " Karşılığında Telefonuma Yükleyip Çıktım..

Aradan Geçen Birkaç Gün Sonra Telefonum "Smart Settings" Programını Silerken Kilitlendi Kesinlikle Tuşlar Çalışmıyordu.. Telefona Acilen Format Atmak Lazımdı..

Servise Gitseydim Formatı Atar Ama Benim İçin Gerekli Tüm Bilgiler Silinir ve Bir de Format Ücreti Verecektim.. (Burada 10 YTL Alıyorlar.)

Tekrar İnternete Girdim Son Bir Ümit İçin.. Girdim Google'a Listebaşı Çıkan İlk 10 Siteye Baktım Hemen Hepsi Forum Sitesiydi Ama Aradığım Konuyu Bulamadım..

Google Bana Tekrar Maxicep'i Gösterdi.. Girdim Maxicep'e Negative Açtığı Konuda Tüm Format Çeşitlerini ve Nasıl Uygulanacağını Bir Bir Yazmış.. Bilgisayar Başında Hemen Oracıkta Telefonuma Format Attım.. Üstelik Bana Gerekli Kayıtları da Silinmeden.. Sadece Programlar Silinmişti..

O Günden Sonra Takılmaya Başladım.. Birkaç Paylaşım Açtım.. İlk Açtıklarımda Çuvalladım Ama Olsun..

Sonra Konu Dışı Bölümünü Keşfettim..

Meğer Maxicep'in En Samimi, En Sıcakkanlı ve En Dostcanlısı Üyeleri Burada Yoğunlaşmış.. (Maxicep'in Tüm Üyeleri Aynı Özelliği Taşır Ama En Aktif Üyeleri Sürekli Bu Bölümde..)

Bu Bölümde Çok Arkadaş Edindim.. Gerçekten Maxicep Bir Forum Sitesi Değil Bir Aile Ortamı Adeta.. Herkes Birbiriyle Fikir Alışverişi Yapıyor, Şakalaşıyor, Birşeyler Paylaşıyor..

En Önemlisi de..

Birbirlerini Kırmamak İçin Özen Gösteriyorlar..

Maxicep'e Gelmeme Vesile Olan Negative'ye..

Paylaşım Açmamda ve Acemilik Günlerimde Bana Yardımcı Olan >çiLeke$< ve ALpeReNBuGRa'ya..

Son Zamanlarda Takıldığım Her Konuda Yardımını İstediğim ve Benden Yardımını Esirgemeyen Nazy'e..

Normal Üyelerle Aralarına Kesinlikle Mesafe Koymayan Ki Onlardan Olan Maxicep Yöneticilerine (Adminler, Co-Adminler, Moderatörler ve Editörler)..

Ve Bana Karşı Kesinlikle Soğuk Olmayan ve Aralarında "Ayrımcılığa" Asla Yer Vermeyen Maxicep Üyelerine Yani Arkadaşlarıma Çok Çok Teşekkür Ederim..

Burada Olduğum İçin, Sizin Gibi Samimi Arkadaşlarla Tanıştığım İçin Gerçekten Çok Mutluyum.. Herkese Kucak Dolusu Sevgiler..

Ben Hep Burada Olacağım.. MaxiCep.Com 'da ;)

Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
Tebrik ederim kardeşim! :) Nice rütbelere!..

mservank

mservank

Üye
Tebrikler ufak tepek tatsızlıklar da olsa burası güzel bir ortam insan bırakamıyor.

CEREN

CEREN

Üye
tebrik edrim arkadaşım:):)

grafikseli 84

grafikseli 84

Üye
tebrik edrim arkadaşım

***BlackrosE***

***BlackrosE***

Üye
Tebrikler Dostum... ;)

Mustafa Furkan

Mustafa Furkan

Üye
    Konu Sahibi
Tebrik ederim kardeşim! :) Nice rütbelere!..

Sağolasın Kardeşim.. Sıra Sende Artık Bi Sen Kaldın.. ;)

Tebrikler ufak tepek tatsızlıklar da olsa burası güzel bir ortam insan bırakamıyor.

Sağol Servan.. Ufak Tefekler Sayılmaz.. O Heryerde Var Zaten.. Tadı Tuzu Diyelim Biz Ona.. ;)

tebrik edrim arkadaşım:):)

Vay Ceren Sen de mi Buradaydın..?? :) İsmini Söylemedin Ama En Az Ceren Kadar Tatlıdır.. ;)

tebrik edrim arkadaşım

Teşekkürler Ablacım.. :)

Tebrikler Dostum... ;)

Sağolasın BlackrosE :)

_dumanist_

_dumanist_

Üye
Hayırlı uğurlu olsun, konularını her zaman görmek isteriz maxicepte ;)

grafikseli 84

grafikseli 84

Üye
hep beraber devam etmek dileğiyle...

Mustafa Furkan

Mustafa Furkan

Üye
    Konu Sahibi
Hayırlı uğurlu olsun, konularını her zaman görmek isteriz maxicepte ;)

Sağolasın..
Buna Sevindim Ama Bıktırabilirim.. Bıktırmaya da bilirim.. Garantisi Yok.. ;)

--------------- Ekleme ---------------

hep beraber devam etmek dileğiyle...

İnşallah Ablacım İnşallah..

--------------- Ekleme ---------------

Kendini Sıkman Lazım Biraz.. :ehe

Benden 2 Ay Sonra Kayıt Olmuşsun Ama Maşallah'ın Var Yani.. :ehe

grafikseli 84

grafikseli 84

Üye
bişi değil ablajım...albay olduğunu görürüz inşallah

Soneday

Soneday

Üye
ne rutbeymiş be gözlerim yaşardı
ben 4 yıldır abuk subuk forumlarda takıldığımı yeni fark ettim
bende geliyorum bin başılığa bekle

ve tebrikler

Nazy

Nazy

Üye
tebrikler kardeşim:)
daha yüksek rütbelere nice yararlı paylaşımlara inşallah

Mustafa Furkan

Mustafa Furkan

Üye
    Konu Sahibi
tebrikler kardeşim:)
daha yüksek rütbelere nice yararlı paylaşımlara inşallah

Teşekkür Ederim Kardeşim.. :)
İnşallah Sen de Yardımlarını Esirgemezsin Bundan Sonra.. ;)

xkadir61

xkadir61

Üye
tebrikler. nice binlere...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...