Ofistekiler Sevişti.. Sokaktakiler İzledi..

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mustafa Furkan

Mustafa Furkan

Üye
    Konu Sahibi
Ofistekiler Sevişti.. Sokaktakiler İzledi..
İki aşık, işyerlerinde kendini kaptırmış sevişirken buzlu camlar sayesinde görülmeyeceklerini düşünüyorlardı ama...

Akşam Gazetesi'nin haberine göre, aynı işyerinde çalışan iki İngiliz âşık, büroda sevişmeye başladı. Buzlu camlar sayesinde görülmeyeceklerini sanan sevgililer yanılıyorlardı.

İki personelin ilişkisini fark edenler, hemen arkadaşlarını aradı. Yüzlerce polis, taksi şoförü ve temizlik işçisi, 20 dakika süren sevişmeyi tezahüratlarla izledi. Olaya polis müdahale etmedi ama durumu şirket yöneticilerine bildirdi.

Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
İyi güzel de bu konuya bu fotoğraflar ne alaka :D Görsel bir zenginlik mi istemiştin kardeşim :D :lac: Daha yaratıcı olabilirdin :D

Konuya da yorum yapmak gerekirse, "kendini fazla kaptırmamak gerek, malzeme olmamak lazım...." :ehe

kurt bey

kurt bey

Üye
:ah

Mustafa Furkan

Mustafa Furkan

Üye
    Konu Sahibi
İyi güzel de bu konuya bu fotoğraflar ne alaka :D Görsel bir zenginlik mi istemiştin kardeşim :D :lac: Daha yaratıcı olabilirdin :D

Konuya da yorum yapmak gerekirse, "kendini fazla kaptırmamak gerek, malzeme olmamak lazım...." :ehe

Yaw Kardeşim Ben Sana Konularıma Yorum Yap da Milletin Ayağı Alışsın Diye Para Veriyorum..
Beni Eleştiresin Diye Değil.. Alla Alla Yaa.. :ehe

Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
Şşşşşşşşşşşt!!!

Sus sus!!!!....

_dumanist_

_dumanist_

Üye
Yüzlerce polis, taksi şoförü ve temizlik işçisi, 20 dakika süren sevişmeyi tezahüratlarla izledi. Olaya polis müdahale etmedi ama durumu şirket yöneticilerine bildirdi.

Maden olaya müdahale etmiyecekler neden toplanıyorlarki camın önüne ayıp ayıp :ehe
Ayrıca diğerlerinin yaptıklarıda ayıp niye ofis yani ne olur ne olmaz bunun gizli kamerası var camı var bilmem nesi var :ehe

akula

akula

Üye
bu nedemek oluyor artık buzlu cam önünde sevişmek yok :ehe

Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
Fantezi istemişler demek :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...