Arayın İsmini Söyleyen Program

Sponsorlu Bağlantılar

ucler12

Üye
    Konu Sahibi
Arayın İsmini Söyleyen Program
meraba arkadaşlar bu n73 lerde biri ararken arayanın ismini söyleyen bi program var ya onu nerden indirebilirim n70e??

• Beğen
Tepkiler: mekanik ve asjoker

armutsapi44

armutsapi44

Üye
o n73 ün kendi özelliği program deil... bnde aradım ama yoq.

ucler12

Üye
    Konu Sahibi
hımm...ok saolasın;)

ELECTRONİC

ELECTRONİC

Üye
Mahalesef kardesım nokia n73 ve daha sonraki modellerde konusma ozellıgı var tercıhlerden yaoabılıyorsun bu arayanın ısmını soyleme olayını fakat programla olmuo bence bi n73 al hehehe:)

merty01

Üye
thx...!!!!

cimcimen

Üye
yardım

korayharman

korayharman

Üye
Ayarlar>Kişisel>Tercihler>Genel>Kişiselleştir>Arayanın Adını İsmini Söyle>Evet yaparsanız arayanın ismini söyler :)

Karahasan

Karahasan

Emekli Yönetici

cimcimen

Üye
proğrm nerde

H@CKER-22

H@CKER-22

Üye
arkadaslar ne olursa olsun yapılan telefonda sonucta bu yapılan ufak bır yazılım ıle gerceklesıyor sonucta bu program vardır ancak yazılım klonlanıp dagıtılmadıgı ıcın suanda pıyasada bulunmamaktadır.baya bı arastırdım bu konuyu banada lazımdı n70 var ama bı sonuc alamadım bu sıteyı cok sevdıgım ıcın sıze paylasmak ıstedım :D neyse bulan varsa buraya koysun ben arastırmaya devam edıcem..!

--------------- Ekleme ---------------

arkadasım telefonun n96 zaten o ozellık var yanı nıye program arıyon anlamadım yoksa oylesıne mı yazdın forumda yazın olsun dıe falan..! :megafon:

esas_cocuk

esas_cocuk

Üye
meraba arkadaşlar bu n73 lerde biri ararken arayanın ismini söyleyen bi program var ya onu nerden indirebilirim n70e??

5800 larda bu özellik kendiliğinden var...da n73 ü bilmem...

themardinli

themardinli

Üye
Talks programı var o işine yarar mı acaba

ayberk446

ayberk446

Üye
fdghhfghj

exxelanss

Üye
arayanın ismini söyleyen deil arkadasın bahsettigi......s60 lara uygulanan bir program konusan telefon programı...

Üst Alt