Oruçu Bozan Durumlar | Aklınıza takılanlar | Sorular Cevaplar

Sponsorlu Bağlantılar

arslanla

arslanla

Üye
kayahan sen kaç yaşındasın ya?:):)

maxiceppro

maxiceppro

Üye
aralarında yanlış bildiklerim varmış. Teşekkürler

DalvikCache

DalvikCache

Üye
ben kargoda kuryelik yapıyorum ısuzu kamyonetle şoför oruç tutmuyor sigara içiyor arabanın içi duman altı oluyor lafta dinletemiyorum saygısız içiyor işte her ne kadar ağzımı burnumu kapatsamda kokusunu alıyorum orucuma zararı olurmu acaba?

OozyStaw

OozyStaw

Üye
ben yiyordum 2 gündür bıraktım :)

OPC

OPC

Üye
Yememeye dikkat et farkında olmadan dalgınken yersen bozulmaz bence unutupta su içmek gibi oluyor sonuçta

Emma-Watson

Emma-Watson

Üye
Peki kan aldırmak?

Anil-D

Anil-D

Üye
yeme bak dolama cıkarsa çok kotu olur

HAM ZA

HAM ZA

Üye
kardeşler bi pürüz oluştu kafamda yardımcı olurmusunuz :(

abim ben oruçluyken sigara falan içiyodu dumanıda haliyle bana geliyodu bu orucu bozarmı ?

istisna97

istisna97

Üye
Arkadaslar terbiyesiz falan diceksiniz ama sormaliyim ben oruçlu iken mb cektim fakat orucu bozdugunu bilmiyordum oruç bozulur mu ve kazami olur

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Tövbe edip bir günlük kaza orucu tutman icap eder.

istisna97

istisna97

Üye
Peki bugunluk orucum kabul edilir mi

By gece

By gece

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaslar terbiyesiz falan diceksiniz ama sormaliyim ben oruçlu iken kabaca soleyim 31 cektim fakat orucu bozdugunu bilmiyordum oruç bozulur mu ve kazami olur

arkadaşlar nefsinize biraz sahip çikin.biraz elinize kolunuza sahip çikin :nono: .oruç tutmak sadece aç kalmak degil, nefsi iradeyi terbiye etmektir.iftara kadar dayanin sonra ne yapiyosaniz yapin.Haa arkadaşim tövbe edip kaza oruçu tutman lazım

- - - Eklendi - - -

kardeşler bi pürüz oluştu kafamda yardımcı olurmusunuz :(

abim ben oruçluyken sigara falan içiyodu dumanıda haliyle bana geliyodu bu orucu bozarmı ?

Bir şey olmaz ama abin ayip ediyor. :nono:

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
By gece

By gece

Üye
    Konu Sahibi
krem sürmek orucu bozar mı?

Üst Alt