Uygulama Brokenbot TH 11 güncellemesi gelmiştir (clash of clans)

Sponsorlu Bağlantılar

BLade AzraiL

BLade AzraiL

Üye
    Konu Sahibi
BEYLER BEN BLUE STACKS KURDUM AUTOİT YAPTIM SCREEREE YAPTIM
OYUNUMU BLUESTACKS DAN AÇTIM BOT 3.3.0 3.2.0 3.1.0 IHEPSİNİ DENEDİM AMA KÖY ALANI VE DİĞER HERŞEYİ SEÇTİM BAŞLATIIM

KÖY ALANI BULUNUYOR DİYE BEKLİYOR OYUN EKRANI SANKİ BULUNMUŞ GİBİ UFAK GİDİP GELİYOR AMA BOŞ ÇALIŞMIYOR ÖYLE BEKLİYOR
YARDIM EDECEK VARMI
4500 olan blue yu kur

BLade AzraiL

BLade AzraiL

Üye
    Konu Sahibi
Bende kullanıyorum, herhangi bir hata vermedi fakat çok yavaş çalışıyor. Açıkçası depoları doldurmak yerine boşalttı :D. Ayarları deniyorum...
Hizli calisiyor normalde
Insan gibi olamaz.
Bu bir bot.
Botun amaci.
Sen basinda yokken bile saldiriyor ve rahat rahat islerini halledebiliyorsun.

BLade AzraiL

BLade AzraiL

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar şampiyon ligine çıkmam lazım.Usta 1deyim şuan.O kadar zoralnıyorum ki iksir dayanmıyor bastığım ordular olsun,x yayları olsun.Gece yatarken botu açık bırakayım diyorum.Ayarlar nasıl olmalı.Ve 1 2 aydır bot kullanmıyorum hangisini kurayım.Teşekkürler...
Aktif koy ölü koy isaretli olmali
Ve
Kb disarda isaretli olmali ve
Kb araligi 2600 3600 yap

BLade AzraiL

BLade AzraiL

Üye
    Konu Sahibi
Aramadaki ganimetide 10bine cek

The Wolverine

The Wolverine

Üye
Hizli calisiyor normalde
Insan gibi olamaz.
Bu bir bot.
Botun amaci.
Sen basinda yokken bile saldiriyor ve rahat rahat islerini halledebiliyorsun.

Daha önce bot kullanan biriyim yani insan gibi olmayacağını biliyorum. Cocbot deneme sürümünü kullandım 12 saatlik. Çalıştığı zaman daha hızlı asker basıp daha hızlı köy arıyor ve arkada çalıştığı zaman pc yi kastırmıyor. Demek istediğim buydu...

HoneyBadgeR2

HoneyBadgeR2

Üye
Daha önce bot kullanan biriyim yani insan gibi olmayacağını biliyorum. Cocbot deneme sürümünü kullandım 12 saatlik. Çalıştığı zaman daha hızlı asker basıp daha hızlı köy arıyor ve arkada çalıştığı zaman pc yi kastırmıyor. Demek istediğim buydu...
hiç bi bot daha hızlı asker basamaz sonuçta asker yapım süresi belli.hızlı köy aramasını ayarlardan kendin yapcan.bütün botlar autoit script tabanlı olduğu için hiç birinin kasmaması lazım.kasıyorsa autoit i kaldırıp tekrar yükle düzelmesi lazım.

• Beğen
Tepkiler: BLade AzraiL
The Wolverine

The Wolverine

Üye
hiç bi bot daha hızlı asker basamaz sonuçta asker yapım süresi belli.hızlı köy aramasını ayarlardan kendin yapcan.bütün botlar autoit script tabanlı olduğu için hiç birinin kasmaması lazım.kasıyorsa autoit i kaldırıp tekrar yükle düzelmesi lazım.

Şaka mı yapıyorsun ? Biraz mantığını kullan. Kardeş bot seri değil anlıyor musun ? Köy arama hızı en hızlı da. 0 a ayarladım köy geçişlerini yazdıkları gibi. Cocbot daha hızlı asker basıyor diyorum yine. İstersen denersin görürsün o zaman bu kadar basit. Bot klavye işlevi görüyor. Yani biz asker bastığımızda basılı tutuyoruz ya hani, o saniye aralıklarıyla tek tek basıyor. Ve ben sana şu örneği veriyorum ben 5 saniye de 1 basıyorsam başkası 3 saniyede bir basamaz mı ?

Bilal'e anlatır gibi anlattım, umarım anlamışsındır ne demek istediğimi... :D

HoneyBadgeR2

HoneyBadgeR2

Üye
Şaka mı yapıyorsun ? Biraz mantığını kullan. Kardeş bot seri değil anlıyor musun ? Köy arama hızı en hızlı da. 0 a ayarladım köy geçişlerini yazdıkları gibi. Cocbot daha hızlı asker basıyor diyorum yine. İstersen denersin görürsün o zaman bu kadar basit. Bot klavye işlevi görüyor. Yani biz asker bastığımızda basılı tutuyoruz ya hani, o saniye aralıklarıyla tek tek basıyor. Ve ben sana şu örneği veriyorum ben 5 saniye de 1 basıyorsam başkası 3 saniyede bir basamaz mı ?

bilal gibi anladığın için daha başka bişey demiyorum :D git başka bot kullan ozaman

Son düzenleme:
BLade AzraiL

BLade AzraiL

Üye
    Konu Sahibi

Bot 2 sn de 60 askeri kislada basiyor.
Seninki nasil 1 1 basiyor?
Pc de problem vardir.

• Beğen
Tepkiler: HoneyBadgeR2
cici60

cici60

Üye

bot sonrası böyle oldu ben yandım siz yanmayın :bottom::sinir:oku

HoneyBadgeR2

HoneyBadgeR2

Üye

bot sonrası böyle oldu ben yandım siz yanmayın :bottom::sinir:oku
xmod yada imod varsa banlanırsın.yada globalde ırkçılık aşırı küfür falan ettiysende resmini alıp supercell e gönderip banlatıyolar.
bot kullanıpta banlanan kimse olmadı olmazda.tabi oyunda chat de "ben bot kullanıyorum1 falan dersen resmini alıp banlatabilirler.

ics1907

Üye
Arkadaslar benim botta kısladan birlik üretmiyor.Team dan baglanıp yapabilecek olan var mı ?

HoneyBadgeR2

HoneyBadgeR2

Üye
  • Beğen
Tepkiler: BLade AzraiL
BLade AzraiL

BLade AzraiL

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaslar benim botta kısladan birlik üretmiyor.Team dan baglanıp yapabilecek olan var mı ?
BAKIN ARKADASLAR GENEL BIR ACIKLAMA OLSUN BU
GECEN CLAN SAVASI YAPTIK
ARKADAS 11 EJDER LE 8 KOYU FULLEDI
3 YILDIZI ALDI
SONRA SAVAS BITTI YILDIZ GELMEDI
EJDERLER GITTI
BUYULER GITTI
KRAL ÖLDÜ
TEKRAR SAVASA TASLARLAR HAZIRLANDI
8 EJDER GERISI BALON BASABILDI ANCA
2 YILDIZ ALDI
55 55 BERABERE KALDIK.
CLANCA HEPIMIZ SIKAYETTE BULUNDUK.
BAGLANTI KOPMUSTUR DEDILER.
BIZDE BAGLANTI KOPSA SAVAS DEVAM EDER VE YAHUTTA ASKERLER GITMEZ DEDIK.
SONRA BIZE ; BIZ GECMISLERI VIDEO KAYIT SEKLINDE TUTMUYORUZ.YAPILAN GECMIS SAVASLARI IZLIYEMIYORUZ.EGERKI YOUTUBE A YUKLERSENIZ BIZEDE LINK ATARSANIZ 56 55 YAPARIZ DEDILER.
BIZDE NERDEN BILELIM BAGLANTI KOLACAGINIDA VIDEO CEKELIM DEDIK.(SAVAS ETKINLIKLERINDE GOSTERMIYOR)
55 55 BERABERE BITTI

YANI BURDANDA ANLASILACAGA UZERE SAVASLARIMIZI IZLIYEMIYORLAR.
BOT SENIN BENIM GIBI TIKLIYOR.AKSINI ISPAT EDEMEZ
VARDIR BIR SIKAYET.

BLade AzraiL

BLade AzraiL

Üye
    Konu Sahibi
Gecmis mesajlari bile okuyamiyorlar o derece
Dedimki saldirirken izliyorduk
Helal 3 yildiizi aldin diye yorum yaptik. Yorumlara bakin dedik saat verdik.
Onuda tutmuyorlarmis.
Cevap olarak
Okadar cok kisi varki herkesinkini tutmak imkansiz :)

HoneyBadgeR2

HoneyBadgeR2

Üye
BLade AzraiL aynen.anlık video ve resim alınsaydı bişey yaparlardı.üstteki arkadaşta globalde yada klan içinde dillendirdiyse bot olayını direk resim alıp banlatabilirler diye düşünüyorum.ama bot kullanıpta banlanan kimseyi duymadım şimdiye kadar ama xmod kullanan 3 arkadaşımın hesabıda aynı onun gibi banlandı.

• Beğen
Tepkiler: thehakan17 ve BLade AzraiL
BLade AzraiL

BLade AzraiL

Üye
    Konu Sahibi
BLade AzraiL aynen.anlık video ve resim alınsaydı bişey yaparlardı.üstteki arkadaşta globalde yada klan içinde dillendirdiyse bot olayını direk resim alıp banlatabilirler diye düşünüyorum.ama bot kullanıpta banlanan kimseyi duymadım şimdiye kadar ama xmod kullanan 3 arkadaşımın hesabıda aynı onun gibi banlandı.
@HoneyBadgeR2 ye katiliyorum :)

Üst Alt