Motorola Atrix 4G [4.4.4] CM11 for Atrix

Sponsorlu Bağlantılar

bicer79

Üye
recovery dosyası 3 taneydi hangisini kurmak gerekiyor atrix için
şu v3m yi kuralım bakalım :)

HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
    Konu Sahibi
hakan biraderim fısıltılar ne yönde yapımcılarda yeni geliştirme varmı xda dan filan örneğin webtop la ilgili yada hdmi bağlantısına yönelik şu parmak izi olayınıda bi el atsalar telefon tadından yenmez ne düşünüyorlar bu konuda fikrin varmı

Malesef parmak izini unutun motorolanın kapalı kaynak yazılımı o yüzden işi zor biri uğraşıyordu ics ye portladı gerisi gelmedi hdmi belki olabilir webtopda aynı şekilde motorolanın şuan dock lar için bir çalışma var

bicer79

Üye

bu dosyayı indirdiğimizde 4 dosya varya birtanesi rom diğerleride recovery img dosyası değilmiydi hporch32 falan yazanlar var

HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
    Konu Sahibi
Bilmiyorum bende moto g var atrixi verdim indirmedim romu fakat
Rom
Boot hporch32
Recovery hporch32
Recovery şeklinde olması lazım
hporch32 leri sil recoveryi yükle romu kur

bicer79

Üye
ok hocam kuran arkadaşlar bu konu hakkında yazarlarsa sevinirim
konu dışı :

arkadaşlar şu linkteki bataryalardan kullanan varmı bunlardan alıcam ama ne kadar kullanışlı bilmiyorum

smhsngn

smhsngn

Üye
daha iyi kamera perfonması isteyen CameraICS+1.6 dosyasını yüklesin arkadaşlar 1080p video kaydı yapıyor ayrıca foto ve videoda el fenerini dahi açabiliyorsunuz ses açma kapama tuşunu zoom +- ayarlanabiliyor türkçe olmasıda cabası benim çok hoşuma gitti

greendiablo

Üye
daha iyi kamera perfonması isteyen CameraICS+1.6 dosyasını yüklesin arkadaşlar 1080p video kaydı yapıyor ayrıca foto ve videoda el fenerini dahi açabiliyorsunuz ses açma kapama tuşunu zoom +- ayarlanabiliyor türkçe olmasıda cabası benim çok hoşuma gitti
hocam nerden yukluycez googleplay den mi?

bigbird

Üye
Merhaba arkadaşlar
V3 ile V3m arasında ne gibi farklar var? Deneyen arkadaşlar yazabilirmi.Ayrıca kernel kurmak gerekiyormu?

Nihatyuksel

Nihatyuksel

Üye
karnellerden en iyisi hangisi sorunsuz olarak çalışanı biliyormusunuz

smhsngn

smhsngn

Üye
sorunsuzunu ben görmedim kardeşim hangisini kurduysam arada kafasına göre açılıp kanpanma yapıyor sürekli olmasada sinir bozucu başka bi sorun görmedim kullanımda

Nihatyuksel

Nihatyuksel

Üye
benim pil çok çabuk bitiyor yaa bide %100 olmuyor %75 den yukarı çıkmıyor. şimdi v3m yi yükledim inş bnda sornlar çözülür

bigbird

Üye
benim pil çok çabuk bitiyor yaa bide %100 olmuyor %75 den yukarı çıkmıyor. şimdi v3m yi yükledim inş bnda sornlar çözülür
V3m nasıl kurdunuz, bende v3 teyim, recovery den direkmi kuruluyo, wipeleri yapmak gerekiyormu. Benim pilde % 80 üzerine şarj olmuyor, v3m de herhangi bur sorun varmı arkadasim

Nihatyuksel

Nihatyuksel

Üye
bende yeni kurdum da şuana kadar sadece sms gndermede sorun yaşadım oda kişisel olabilir. Yani v3m nin v3 den farkı ney onuda bilmiyorum.
aynı şekilde kurdum ben.
wipe data/factory reset
. advanced->wipe dalvik cache
. mounts and storage->format /system, /osh, /preinstall
beyler atrix için cm12 romu olucakmı desteklermi tel ?

smhsngn

smhsngn

Üye
aslında şarj %100 oluyor fakat sayıda görülmüyor 2.5 saat sonra şarjdan çek sorun %1 düşmeden kaynaklanıyor cm bi türlü düzeltemedi bunu ilk çıkan versiyonda %10 düşüyordu onda 2.5 saatte %100 doluyodu %1 geçince işler karıştı google yaz atrix battery fix diye o bu sorunu çözüyor kardeş 2.5 saat sonunda programı çalıştır reboot değil restart de şarjdan çek %100 oluyor

HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
    Konu Sahibi
bende yeni kurdum da şuana kadar sadece sms gndermede sorun yaşadım oda kişisel olabilir. Yani v3m nin v3 den farkı ney onuda bilmiyorum.
aynı şekilde kurdum ben.
wipe data/factory reset
. advanced->wipe dalvik cache
. mounts and storage->format /system, /osh, /preinstall
beyler atrix için cm12 romu olucakmı desteklermi tel ?
Olacak

• Beğen
Tepkiler: bilal3068, Nihatyuksel ve frdgngr
Nihatyuksel

Nihatyuksel

Üye
Araştırdm 4.4.4ün içine 2 tane dosya atılıyo o sayede %100 gösteriyor ben yaptm yanlz %46 dan %20 ye düştü birden bire tekrar %40 a kadar şarz ettim 5 dk sürmeden %20 ye düştü.
aslında şarj %100 oluyor fakat sayıda görülmüyor 2.5 saat sonra şarjdan çek sorun %1 düşmeden kaynaklanıyor cm bi türlü düzeltemedi bunu ilk çıkan versiyonda %10 düşüyordu onda 2.5 saatte %100 doluyodu %1 geçince işler karıştı google yaz atrix battery fix diye o bu sorunu çözüyor kardeş 2.5 saat sonunda programı çalıştır reboot değil restart de şarjdan çek %100 oluyor
kardeş dedign yere baktımda yanlız şöyle bi sorun var advanced menüsünde batery seçenegini seçin diyor fakat orada öyle bi seçenek yok. eski recovery moda mı dönmem gerekiyor.
şimdi cwm 5.0.2.0 yükleyip yapıyorm onda vardı galiba wipe battery
Teşekkürler birader :)

HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
    Konu Sahibi
Rom güncellendi bu lolipopdan önceki son kitkat güncellemesi

smhsngn

smhsngn

Üye
kurulumda hata alanlar winrar son sürümünü yükleyin 3 gündür kafayı yedirtti şerefsiz bana