Motorola Atrix 4G [4.4.4] CM11 for Atrix

Sponsorlu Bağlantılar

feezent

Üye
Kendi kendine kapanıyor telefon ve açılmıyor bu sebepten kaldıracağım bu romu ( )
Hız konusunda çok iyiydi aslında :(

bicer79

Üye
Valla bende v4 de 3g açtığım zaman genelde donuyor sanırım v3 e geçicem

asuheylb

asuheylb

Üye
Son düzenleme:
Nihatyuksel

Nihatyuksel

Üye
Beyler telefonunu satan varmı ? Bana LCD ekran Dokunmatik ekran ve Batarya lazım :D Hard-Birck olmuş cihazlarda olabilir :D
Dokunmatikte bazı bölgeler basmıyor mesela telefonu dikey durumdayken klavyeden e tusu basmiyor romu yükledikten sonra oldu sebebi nedir acaba
benimkide aynı oldu şuan hiç basmıyor dokunmatiği .

trASB

Üye
bu dokunma sıkıntısı bendede var ama bu rou kuallanmıyorum şu anda

beysehirden

beysehirden

Üye
Bu dokunmatik sorunu romdanmı kaynaklı acaba

HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
    Konu Sahibi
sorun romdan ddeğil telefondan bazılarında orjinalden başka birşey yüklemesede oluyor
kulaklık kullanabiliyorum yani artık doğru mu?

Çalışmayanlar
.fingerprint
.hdmi mirroring
.BT phone call
. Call recording
. Encryption
hayır kulaklık kullanamazsın

Nihatyuksel

Nihatyuksel

Üye
vala telefonu mp3 niyetine kullanıyorum kulaklıgı takınca müzik çalmaya başlıyo :D
sorun romdan ddeğil telefondan bazılarında orjinalden başka birşey yüklemesede oluyor

hayır kulaklık kullanamazsın
s.a kardeşim bi sorum olucak. Benim telefonun dokunmatiği bozuk iç ekran bozuk. telefonun garantisi 2 hafta önce bitti. Fakat babamdada motorola atrix var onun garantisi devam ediyor. ben şimdi babamdaki telefonun anakartını benim telefona takıp garantiye gönderebilirmiyim ?

HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
    Konu Sahibi
Hayır çünkü anakartı değiştirdiğini anlarlar ayrıca telefon etiletlerinide değiştirmen gerek hiç bulaşma bari babanın garantisi bozulmasın

ks53ks

ks53ks

Üye
Ali expresden anlaşıp alın arkadaşlar yanılmıyorsam tanesi 8$ çoklu alımda tanesi 5$ a kadar düşüyor dikkat edilmesi gereken husus ekranlar garantilidir am şu şekilde ekran üzerinde fabrika filmiyle geliyor. Ekran takıldıktan sonra iyice kontrol etmede filmi çıkarmayın çünkü film çıkınca ekran artık garantili olmuyor[emoji4] ayrıca ben kazık yedim ekrana 1 kez 100lira verdim[emoji4] isteyene onu gönderirim bütün tamircilerden nefret ediyorum ayrıca ali babadan ekranı alıp youtubeden videosunu izleyip takmak her türlü karlı tamirciye yolunuz düşmesin sağlıcakla kalın[emoji8]

Son düzenleme:
HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
    Konu Sahibi
Bu hafta veya birdahaki hafta android 5i yüklersiniz artık

• Beğen
Tepkiler: asuheylb

bicer79

Üye
bekliyoruz :)

asuheylb

asuheylb

Üye
abi aynı şeyi soruyorsun diyeceksin ama atriximi kullanmak istiyorum daha vazgeçemiyorum ve buun için bluettoth lazım olmamı bi yolu yokmu :)

HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
    Konu Sahibi
asuheylb

asuheylb

Üye
bekliyelim bakalım bari lollipop da yapsalar.

bicer79

Üye
Varmı gelişme 5 ile alakalı

HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
    Konu Sahibi
5i boot etmişler hataları gideriyorlar

• Beğen
Tepkiler: asuheylb ve bicer79
HakanSeven12

HakanSeven12