Motorola Atrix 4G [4.4.4] CM11 for Atrix

Sponsorlu Bağlantılar

bilal3068

Üye
Bulduğun cözümü bir konu açıp anlatta millette faydalansın :)
üstad ona vakit bulamıyorum ancak bu saatlerde girip bi bakabiliyorum daha çok seni takip ediyorum metalci melekten yeni haber varmı diye :) benim sorunu o şekilde çözdüm onun için paylaşmak istedim ama arkadaşda zaten yaramamış, kesin çözüme benzemiyo

HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
    Konu Sahibi
Tamamdır :)

matchmaker_5

Üye
Arkadaşlar gps sorununu ir tek ben mi yaşıyorum? sorun yaşamayan arkadşlar hangi kerneli kullanıyorsunuz?

smhsngn

smhsngn

Üye
romu kurdukdan sonra telefona restart at öyle yükle gappsı yoksa sorun yaşarsın sitedeki gapps sorunsuz çalışıyor

bicer79

Üye
Gps nasıl bir sorun var

matchmaker_5

Üye
Gps nasıl bir sorun var
Gps i açtığım zaman yerimi bulamıyor..kısacası navigasyon programı kullanamıyorum..
romu kurdukdan sonra telefona restart at öyle yükle gappsı yoksa sorun yaşarsın sitedeki gapps sorunsuz çalışıyor
Şu an üstünde bir kernel var zaten ancak bazı sorunlar var o yüzden kerneli değiştirmek istiyorum ondan sordum hangileri silmek gerekli diye..

smhsngn

smhsngn

Üye
son kerneli kullanıyorum da konum bilgin açık değil mi

smhsngn

smhsngn

Üye
evet kardeş o kurulu bende

bicer79

Üye
Hangi navigasyon programı kullanıyorsun
Birde gpste yüksek doğruluk işaretlimi

ks53ks

ks53ks

Üye
Bide şu tuş kilidinin sesini yükseltseler şlaaasak diye açılsa :)

matchmaker_5

Üye
Hangi navigasyon programı kullanıyorsun
Birde gpste yüksek doğruluk işaretlimi
evet o da açık..
dediğim gibi ben de 20141118 yüklü son kerneli yüklemek istiyorum ancak hangi wipe ları yapmam gerektiğini bilmiyorum..yardımcı olursanız memnun olurum..

bicer79

Üye
bende aynı kerneli kullanıyorum kernel kuırmadan önce wipw cash yapıp sonra kerneli kuruyorum
ben daha v3m sürümüne geçmedim şuan stabil kullandığım için son çıkan sürümde hata yaşarsam canım sıkılır zaten aralarında fark olduğunu düşünmüyorum

kerneli bu siteye yükleyebilme imkanım varsa yükleyeyim

Son düzenleme:

matchmaker_5

Üye
bende aynı kerneli kullanıyorum kernel kuırmadan önce wipw cash yapıp sonra kerneli kuruyorum
ben daha v3m sürümüne geçmedim şuan stabil kullandığım için son çıkan sürümde hata yaşarsam canım sıkılır zaten aralarında fark olduğunu düşünmüyorum

kerneli bu siteye yükleyebilme imkanım varsa yükleyeyim
ben 20141121 kerneli indirmiştim..birde dediğiniz gibi onu yükleyeyim bakalım sorun çöülecek mi..teşekkür ederim yardımıznız için

bicer79

Üye
sizde v3m sürümüm yoksa sadece v3 sürümümü var

HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
    Konu Sahibi
V3m de performans iyileştirmeleri var

bilal3068

Üye
hakan biraderim fısıltılar ne yönde yapımcılarda yeni geliştirme varmı xda dan filan örneğin webtop la ilgili yada hdmi bağlantısına yönelik şu parmak izi olayınıda bi el atsalar telefon tadından yenmez ne düşünüyorlar bu konuda fikrin varmı