Faturasız bedava 250 mbb gir iceri

Sponsorlu Bağlantılar

maxirabit

maxirabit

Üye
İptal etseniz bile tl kesintisi olur ama katlamali bile alirlar,riske atmayin bence tl niz varken yapin zaten cok birsey almiyorAskida kalma ihtimali yuzunden,haftalarca uye gibi bile gorunursunuz tl yukleyene kadar,o yuzden tlniz varken yapmanizi oneririm diger turlu paketi unuttugunuz an,bir sure tl yuklemezseniz o sure kadar pakette kaldiginizi bile sanma ihtimali yuksek ve tl de ucar oylelikle
iste dediklerimi tek tek yap yoksa olmaz30 dk gelmezse sana nette gelmez
Ayda 1 kez olur,senin degini istedigi kadar yapsada degismez,sadece ayda 1 kez verilir konusman kadar mb

mustafaz33

mustafaz33

Üye
    Konu Sahibi
İptal etseniz bile tl kesintisi olur ama katlamali bile alirlar,riske atmayin bence tl niz varken yapin zaten cok birsey almiyorAskida kalma ihtimali yuzunden,haftalarca uye gibi bile gorunursunuz tl yukleyene kadar,o yuzden tlniz varken yapmanizi oneririm diger turlu paketi unuttugunuz an,bir sure tl yuklemezseniz o sure kadar pakette kaldiginizi bile sanma ihtimali yuksek ve tl de ucar oylelikle
Ayda 1 kez olur,senin degini istedigi kadar yapsada degismez,sadece ayda 1 kez verilir konusman kadar mb

Ayda 1 kere degil sen yanlis biliyorsun 15 gunde 1

maxirabit

maxirabit

Üye
Ayda 1 kere degil sen yanlis biliyorsun 15 gunde 1
Yaptın mı 15 günde 1 hadi kanıtla?
Zaten internetim,netsizolmaz yapsan,coknet yapamazsın,kisaca senin dedigine cıkmıyor.
Turkcell sana 1 ay limiti koyuyor ama sen 15 günde 1 diyorsun kanitla o zaman görelim.

mustafaz33

mustafaz33

Üye
    Konu Sahibi
ben sana net ayda bir geliyor demiyon dakika onbesde gunde bir geliyor diyorum

maxirabit

maxirabit

Üye
ben sana net ayda bir geliyor demiyon dakika onbesde gunde bir geliyor diyorum
Ne ictin ? Konu başlığı 250 mb sen dakikadan bahsediyorsun. Konulardan emin olmadan kendin denemeden acma,bu bolumde artik bilgi kirliligi var,bilmediginiz konulari acmayın

mustafaz33

mustafaz33

Üye
    Konu Sahibi
merak etme TURKCELL Bu kampanyayi yapar yapmaz denedim hatta suanda bedava mb duruyor Turkcell bu ayda bedava verdibirde senin alinti yaptigin yerden konusuyorum tam 30 dk oldugu yeri alinti yapmissin sende alinti yaptigin yere dikkat et

maxirabit

maxirabit

Üye
merak etme TURKCELL Bu kampanyayi yapar yapmaz denedim hatta suanda bedava mb duruyor Turkcell bu ayda bedava verdibirde senin alinti yaptigin yerden konusuyorum tam 30 dk oldugu yeri alinti yapmissin sende alinti yaptigin yere dikkat et
Faturasız bedava 250 mbb gir iceri
yeni bir gözlük alma zamanın gelmiş

03ramazan

03ramazan

Üye
Teşekkürler kardeş Allah razı olsun

mustafaz33

mustafaz33

Üye
    Konu Sahibi
rica ederim

Alo_Azrail

Alo_Azrail

Üye
teşekkürler

OnurYurdakul

OnurYurdakul

Üye
:tşk:

mustafaz33

mustafaz33

Üye
    Konu Sahibi
rica ederim

mustafaz33

mustafaz33

Üye
    Konu Sahibi
rica ederim olduysa.ne mutlu bana

King_ata

King_ata

Üye
çalarkendinlet kampanyasını para gitsin istemiyorsanız tl yokken de yapmayın abone olmadanınız mesajı geldiğinde işlem askıya alınıyor ve tl yüklediğinizde abonelik işlemi gerçekleşiyor tecrübe ve mhden aldığım bilgiyle sabittir:)

mustafaz33

mustafaz33

Üye
    Konu Sahibi
Evet dogru fakat askiya alinsa bile "IPTAL CALARKENDINLET" Yazip 2222 ye yolluyorsun o zaman askiya alinan talepte gidiyor boylelikle paran gitmiyorum bende denemelerime dayanarak soyluyorumeger iptal calarkendinlet olmazsa bile silcalarkendinlet yazip 2222 yollarsan o gune kadar calarkendinlete ait herseyin silinir

Alo_Azrail

Alo_Azrail

Üye
ben paketi aldım tl yok şu an 80 mb kullandım 7 günra bitiyor bundan kurtulabilirmyz kesinti olmadan iptal olurmu

aldes03

aldes03

Üye
Kardeşim daha önce açılan konuları neden tekrar tekrar açma istegi duyuyorsunuz gercekten anlamıyorum.

• Beğen
Tepkiler: King_ata
mürteza16

mürteza16

Üye
Kardeşim daha önce açılan konuları neden tekrar tekrar açma istegi duyuyorsunuz gercekten anlamıyorum.
Daha önce açılmadıki. Bu ilk açılan konu. 16 haziranda açıldı. :oke: Daha önce açılanlar kapatıldı zaten. Bilmeden gelip laf etme. Adamın konusunu kirletme.

• Beğen
Tepkiler: King_ata

Üst Alt