Vodafone'nin Tüm Bedava İnternetleri (Konu sabitlensin Lütfen)

Sponsorlu Bağlantılar

Ahmet7900

Üye
    Konu Sahibi
Vodafone'nin Tüm Bedava İnternetleri (Konu sabitlensin Lütfen)
VODAFONE BEDAVA KONUŞMA 1.ADIM: KAPSAMA YAZIN 7000'E GONDERİN. 2.ADIM: SONRA ARAYACAGINIZ KISI VODAFONE LI OLMALI. 3.ADIM: ARAYIN KAPATMADAN ONCE TELEFONU ÇEKMIYEN YERE GOTUR YADA TELEFONA ALIMIYUM FOLYO KAPLA SONRA KONUSMA KESILIR VODAFONE O KONUSMAYI UCRETLENDIRMEZ.BÖYLECE BEDAVA KONUŞURUZ.
Vodafone Bedava 1GB İnternet Yapımı: İLK OLARAK *3636# ARIYORSUNUZ. ÇIKAN SAYFADAN TARİFELERİ SEÇİYORUZ YANİ 3 YAZIP TAMAM DİYORUZ. SONRAKİ SAYFADAN İSE 1GB İNTERNET PAKETİNİ SEÇİYORUZ. ÇIKAN SAYFADANDA AKTİF EDİYORUZ VE TAMAMDIR. PAKET KULLANIMA AÇILDIKTAN SONRA AYNI İŞLEMLERİ YAPIP DEAKTİF EDİYORUZ.(ETMEZSEK GELECEK AYDA YENİLENİR 21 TL KARŞILIĞINDA) SONUÇ: 1AYLIK BEDAVA 1GB İNTERNET.
Vodafone'lular EVET yazip 4000'egönderin. Bedava 1000 Dakika kazanin!
VODAFONE; TV yazin 3636'ya gönderin, 1 Ay Bedava Tv izleyin!(telefonunuz 3G'li olmak zorundadir)
3) Servisten tüm Vodafone aboneleri ÜCRETSIZ olarak yararlanabilir. TAMAM yazip 4000'e göndererek servise üye olabilirsiniz.
4) TWITTER ICIN “START” yazip 2444’e gönder,
5) EVET yazip 4000'e gönderin, 1 Günlük 1000 dakika Kazanin! Tamamen Ücretsiz!
6) FreeZone'a Gel 5000SMS ya da 250DK Kazan Kampanyasi; Simdi Vodafone FreeZone’a Geçme Zamani!
7) 25 yas ve altindaki gençler simdi Vodafone ön ödemeli tarifelerinden herhangi birine numarasini tasiyor, 6 ay boyuncaher ay HER YÖNE 5.000 SMS veya HER YÖNE 250 dakika bedava kazaniyor; özgürce konusup, özgürce mesajlasiyor!
Faturali ve faturasiz hattiniz için Aylik Cepnet Paketi'ni ABONE AYLIKCEPNET yazip 3636'ya göndererek satin alabilirsiniz.
9) Cep Aran Vodafone Cep Aran Kampanyasi ile arandikça kazanin. Kazandiginiz liralarla dilediginiz yönü arayin Diger operatörlerden ve sabit hatlardan arandiginiz her 10 dakika, artik size bedava 50 kurus kazandiriyor. Bu kampanyasayesinde ne kadar çok aranirsaniz, o kadar çok kazaniyorsunuz! Üstelik kazandiginiz cep liralari kullanmak için beklemenize gerekyok, toplamda 10 dakika arandiginizda hesabiniza aninda 50 kurus yükleniyor. Kazanmaya baslamak için tek yapmaniz gereken ABONE yazip, 7506'ya ücretsiz SMS göndermek ya da 7506'yi ücretsiz arayarak kayit olmak. Kazandiginiz hediye lira miktarini ögrenmek isterseniz BAKIYE yazip, 7506'ya ücretsiz SMS gönderebilir ya da 7506'yi ücretsiz arayabilirsiniz.
10) ABONE ERKEKYASAM yazip 7070'e, Turkcell TEKNO yazip 7777'ye gönderin, teknoloji ve otomotiv haberleri ücretsiz cebinize gelsin...
11) Gençlere 12.000 SMS 4.000 SINIRSIZ INTERNET sadece 16,99TL!
12) futbol için HEDIYE GS, FB, BJK, TS spor için HEDIYE SPOR yaz 7070'e yolla 10 gün boyunca takiminin haberleri, en son gelismeler aninda cebine ÜCRETSIZ gelsin.
14) vodafone live'ye girip bedava haber spor magazin haberlerini okuyabilir. Live yazip 7048 mesaj göndererek ayarlari alabilirsiniz.
15) bedava 100 sms. OZGUR yaz 1001e gönder
16) 2000dk konusma "EVET" yaz 4000e gönder
17) sfal" yaz "3636" 100 DK KAZAN.
18) "live" yaz 7048 e gönder.gelen ayarları kaydet . Facebook yaz 3636 ya gönder uygulamayı yükle ve facebook ta gezinmeye devam et.
19) Abone ft yaz 3636 a gönder bir aylık facebook bedava
20) Abone 4gb
Abone süper1gb
Abone süper500
Abone süper250
Abone süper100
Abone websin yaz 7048 e gönderin.

Arkadaşlar bir teşekkür olarak facebook sayfamızı beğenir mısınız?Eğer beğenip paylaşmayana hakkım haram olsun.
Facebook sayfamız: http://facebook.com/sonvatanm

• Beğen
Tepkiler: nuhrutlu

52asi52

Üye
Konuşma paketleri yani bedava dklar çalışmıyor konu kilit

Ahmet7900

Üye
    Konu Sahibi
Yo çalışıyo. Daha geçen hafta oldu

x1osman1x

Üye
calismiyo konu kilit.

- - - Eklendi - - -

:locked:

Ahmet7900

Üye
    Konu Sahibi
Tarifenizle Alakalı olabilir

Cihanel

Cihanel

Üye
:tşk:

blastx

blastx

Üye
ahmet acaba amacınız ne ? neden insanlari boşuboşuna oyalıyorsunuz ?

Ahmet7900

Üye
    Konu Sahibi
Size insanlık edende suç yardım edelim diyoruz. Artık kimseye insanlık yaramaz bunu anladım

stormy20

Üye
Tskkr bu vodafoneyu kazıklamayı çok istiyordum bu iyi oldu 1gb hediye bugün bitti dediğini yaptım 1gb daha havadan geldi sürekli yapsak gelir mı ki acaba

Ahmet7900

Üye
    Konu Sahibi
Tskkr bu vodafoneyu kazıklamayı çok istiyordum bu iyi oldu 1gb hediye bugün bitti dediğini yaptım 1gb daha havadan geldi sürekli yapsak gelir mı ki acaba

hangisini yaptın kardeş? :) hep yap olur :)

stormy20

Üye
*3636# yapıp 3ü seçiyorsun yani tarifeleri ondan sonra tekrar 3 yani aylık 1GB seçip aktif yapıyorsun geliyor ustam tekrar TEŞEKKÜRLER

blastx

blastx

Üye
vodafone değil okdar :) kampanya 1 kereye mahsustur keşke hep olsa nete kimse para ödemez ohal :D

stormy20

Üye
bilmiyorum benim yine yaptı 1gb hediyenin süresi dün doldu denedim bu tekniği tekrar geldi 1gb ama dikkat edin bakiyeniz yüksek olursa 21tl kesebilir

Ahmet7900

Üye
    Konu Sahibi
Iyımis iyi günlerde kullanın :)

plusnettr

plusnettr

Üye
vodafone değil okdar :) kampanya 1 kereye mahsustur keşke hep olsa nete kimse para ödemez ohal :D

2. defa yine aldım kullanıyorum. Burada önemli olan bakiyenin 21 TL altında olması bir de aldıktan sonra yeniden iptal ediyorsunuz. Tekrar kayıt olurken sistem size sanki ilk defa,alıyormuş gibi davranıyor. Kampanya süresi dolana kadar yardırın :D

TheCower

TheCower

Üye
bi ..medignz kalmisti o da oluyor

Ahmet7900

Üye
    Konu Sahibi
:-x hayırlısı :)

karayel90

karayel90

Üye
İşe yaradı vallaha çok teşekkürler aylık 1 gb internet yaptım :good: