1000 sms 1 gb internet bedava gir bak yeter...

Sponsorlu Bağlantılar

YeeGearTR

YeeGearTR

Üye
    Konu Sahibi
1000 sms 1 gb internet bedava gir bak yeter...
iptal kabul yazip 2222ye gonderdkten snra devam 2197 gndrip 1gb ve 1000 sms kazanmayi biliyorsunuz

ama 1hafta gectikten snra bu kampanyayi tekrarlama yontemini Ben buldum....

HEDİYEM OLSUN====>İPTAL İZİN ===>2222 yollayin sonra gelen msjda veri isleme izniniz iptal edildi devam yazip 2197 ye yollamiyoruz hemen EVET===>3557 yolluyoruz ve yarim saat snra bir msj gelcek onu dikkate almayin hemen o msjdan 10dk snra 1GB ve 1000 sms gelicek...

GULE GULE KULLANİN...

Gskemal226

Begen ve Tesekkur etmeyi unutma...

kampanya paylasmaya devam edicem

....Gskemal226....

• Beğen
Tepkiler: fenoktaye, Silinen Üye 2454346, mürteza16 ve 16 diğerleri

TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
3-4 gündür kullanıyorum :ok2:

• Beğen
Tepkiler: cagrii_72 ve gskemal226
YeeGearTR

YeeGearTR

Üye
    Konu Sahibi
bu yenisi kardesim bi oku yenisinimi kullanion

• Beğen
Tepkiler: TheLastWarrior
TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
Evet yenisini kullanıyorum 3757 teşekkürler yinede faydalı bilgi bu dönemde turkcell gibi şirkettten.1gb ve 1000 sms bulmak zor

• Beğen
Tepkiler: gskemal226
YeeGearTR

YeeGearTR

Üye
    Konu Sahibi
ozaman sen bunu faceden syfada grduysen gerckten ilk bn paylastm

• Beğen
Tepkiler: TheLastWarrior
mehmettech

mehmettech

Üye
Sağol :)

• Beğen
YeeGearTR

YeeGearTR

Üye
    Konu Sahibi
eywallah bisey degil :D bide begenirmisin konuyu kardesim rica etsem :)

TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
Facede gördüm evet

• Beğen
YeeGearTR

YeeGearTR

Üye
    Konu Sahibi
dedim Albayim :D

naytıngen

naytıngen

Üye
İptal İzin yazıp 2222'ye gönderiyoruz sonra
mesaj gelecek Ozel yazıp 3557 ye gönderiyoruz
1 gb +1000 sms haftalık
bu da en yenisiİptal İzin yazıp 2222'ye gönderiyoruz sonra
mesaj gelecek Ozel yazıp 3557 ye gönderiyoruz
1 gb +1000 sms haftalık
bu da en yenisi

• Beğen
Tepkiler: eren3546, gskemal226, TheLastWarrior ve 2 diğerleri
TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
3 haftada 3 gb net 3000 sms allah bereket versin :D

• Beğen

frkan145300

Üye
emeğe saygı Sağol

• Beğen
YeeGearTR

YeeGearTR

Üye
    Konu Sahibi
:D

KinG Tornado

KinG Tornado

Üye
İnterneti Olup Hız Sınırına Düşenler Noluyor Yapabilirlermi Bu İşlemi ?

by_aLi_1907

by_aLi_1907

Üye
teşekkürler

• Beğen
osnakli

osnakli

Üye
turkcell de neler var yeter ki almasını bil:)

murat.122a

murat.122a

Üye
İnterneti Olup Hız Sınırına Düşenler Noluyor Yapabilirlermi Bu İşlemi ?
Hediye internetler hız kısıtlamasını kaldırmaz ama hızın düsmeden önce gelirse kotan kaçsa üzerine eklenir örnek 1gb sa kotan 1gb+1gb=2gb dan sonra hızın düşer ben sahsen denedim turkcell in sınırsız internetinde .
Ama 1gb sınırsız alırda firmaların verdiği kapaklarda sifreleri gönderip yaparsan (pepsi cola)100mb dolunca 1gb bitmeden hız kısıtlaması oluyor .96kbp düşüyor hızın müsteri temsilcisini arayıp sorunu düzeltin 1gb dolmadan hız kısıtlaması girdi deyince düzeltiyorlar ve sakın sınırsız paketi iptal edelim derse ettirmeyin düzeltirse paket bitimine kadar hız kısıtlaması olmuyor .bu legal bir yöntem ilegal Ama 1gb sınırsız alırda firmaların verdiği kapaklarda sifreleri gönderip yaparsan (pepsi cola)100mb dolunca 1gb bitmeden hız kısıtlaması oluyor .96kbp düşüyor hızın müsteri temsilcisini arayıp sorunu düzeltin 1gb dolmadan hız kısıtlaması girdi deyince düzeltiyorlar ve sakın sınırsız paketi iptal edelim derse ettirmeyin düzeltirse paket bitimine kadar hız kısıtlaması olmuyor .bu legal bir yöntem ilegal Ama 1gb sınırsız alırda firmaların verdiği kapaklarda sifreleri gönderip yaparsan (pepsi cola)100mb dolunca 1gb bitmeden hız kısıtlaması oluyor .96kbp düşüyor hızın müsteri temsilcisini arayıp sorunu düzeltin 1gb dolmadan hız kısıtlaması girdi deyince düzeltiyorlar ve sakın sınırsız paketi iptal edelim derse ettirmeyin düzeltirse paket bitimine kadar hız kısıtlaması olmuyor .bu legal bir yöntem ilegal Ama 1gb sınırsız alırda firmaların verdiği kapaklarda sifreleri gönderip yaparsan (pepsi cola)100mb dolunca 1gb bitmeden hız kısıtlaması oluyor .96kbp düşüyor hızın müsteri temsilcisini arayıp sorunu düzeltin 1gb dolmadan hız kısıtlaması girdi deyince düzeltiyorlar ve sakın sınırsız paketi iptal edelim derse ettirmeyin düzeltirse paket bitimine kadar hız kısıtlaması olmuyor .bu legal bir yöntem ilegal değil

nokia_belle

nokia_belle

Üye
@murat.122a bozuk plak gördüm,çizik okunmayan cd gördüm hatta lensi bozuk kameranın yarım çektigi fotografi da gördüm ama aynı cümleyi noktasına virgülüne kadar bir çok tekradan kopyala-yapistir cumleyi ilk kez görüyorum:D

• Beğen
Tepkiler: drangela61 ve rzgzm
murat.122a

murat.122a

Üye
kardesim anlasılsın diye yazdım ben banlanacak ilegal yöntemde paylasmadım ama sana teşekür ederim ben den kaynaklanan bir hata değil sistem hatası uyarını dikkate aldım kardesim anlasılsın diye yazdım ben banlankardesim anlasılsın diye yazdım ben banlanacak ilegal yöntemde paylasmadım ama sana teşekür ederim ben den kaynaklanan bir hata değil sistem hatası uyarını dikkate aldım kardesim anlasılsın diye yazdım ben banlanasistemde bozukluk var ne yazarsam 2 defa yazıyorsimdi düzeldi

Üst Alt