1000 sms 1 gb internet bedava gir bak yeter...

Sponsorlu Bağlantılar

eren3546

eren3546

Üye
alla alla yaa annemin hatta 1gb geldi benim hatta 1gb geldi etti 2gb 3tl ye 1gb almıştim işin garip tarafı oturdugum yerde 3g cekmiyor edge baglaniyorum gece gündüz download yapcaz artık anca biter .. sağolasın

TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
Özel 3557 bende olmadı veri izni veriliyor hediye gelmiyor

• Beğen
Tepkiler: KinG Tornado
KinG Tornado

KinG Tornado

Üye
kardesim anlasılsın diye yazdım ben banlanacak ilegal yöntemde paylasmadım ama sana teşekür ederim ben den kaynaklanan bir hata değil sistem hatası uyarını dikkate aldım kardesim anlasılsın diye yazdım ben banlankardesim anlasılsın diye yazdım ben banlanacak ilegal yöntemde paylasmadım ama sana teşekür ederim ben den kaynaklanan bir hata değil sistem hatası uyarını dikkate aldım kardesim anlasılsın diye yazdım ben banlanasistemde bozukluk var ne yazarsam 2 defa yazıyorsimdi düzeldi
Özel 3557 bende olmadı veri izni veriliyor hediye gelmiyor

Nasıl Yani 1-2 Haftalıkmı Bu İşlem Sen Kaç Haftadır Kullandın Bu Paketi Ard Arda

TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
Benim yaptıklarım

DEVAM 2197
EVET 3557

1 hafta birini kulllandım bir hafta birini

naytıngen

naytıngen

Üye
Ozel 1-2 Gune geliyor
alla alla yaa annemin hatta 1gb geldi benim hatta 1gb geldi etti 2gb 3tl ye 1gb almıştim işin garip tarafı oturdugum yerde 3g cekmiyor edge baglaniyorum gece gündüz download yapcaz artık anca biter .. sağolasın

3G yi kapat aç düzelir

eren3546

eren3546

Üye
Ozel 1-2 Gune geliyor

3G yi kapat aç düzelir

:)) 3g şebekesi yok ki kapatıp acmayla duzelecek birr şey degil turkceli aradım 3g baz istasyonu icin 1 yıl olacak nerdeyse hala aynı değişen bir sey yok...

YeeGearTR

YeeGearTR

Üye
    Konu Sahibi
ozel hemen gelmio yapinca 1gun surer :)

TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
1 gün geçti gelen giden yok :D

TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
yeniden deneyelim bakalım o olmazsa yeni bitane buldum UYGUN 3557

YeeGearTR

YeeGearTR

Üye
    Konu Sahibi
uygun calisiyormu kardes denenmismi

TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
daha denemedim hele yarın olsun özel gelmesse deneyecem

YeeGearTR

YeeGearTR

Üye
    Konu Sahibi
tm denedikden sonra bizlede paylasirsan
Teşekkür Ederim

TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
tamam yazarım sonucu buraya

nokia_belle

nokia_belle

Üye
Hepsini yazmanizi tavsiye etmem,bilgi paylasinca guzeldir ama onlarin bir cogunu kapattilar,zaten Turkcellin maxicep'e garezimi var nedir yada bir çalışan bu siteden o tür kontrollerimi yapiyor bilmiyorum ama sitede açık paylasildigi gunden en fazla 1 hafta sonra o açık çoktan bitmis oluyor,o yüzden dikkatli olmakta fayda var ve çokta denk geldim. Tam öğreniliyor bu sitede,turkcell onu bir anda bitiriyor dedigim gibi siteyi takip eden turkcell görevlisi var o kadar istisna arka arkaya olmaz

naytıngen

naytıngen

Üye
mesaj yoluyla gönder sonucu :maxicep:

murat.122a

murat.122a

Üye
Hepsini yazmanizi tavsiye etmem,bilgi paylasinca guzeldir ama onlarin bir cogunu kapattilar,zaten Turkcellin maxicep'e garezimi var nedir yada bir çalışan bu siteden o tür kontrollerimi yapiyor bilmiyorum ama sitede açık paylasildigi gunden en fazla 1 hafta sonra o açık çoktan bitmis oluyor,o yüzden dikkatli olmakta fayda var ve çokta denk geldim. Tam öğreniliyor bu sitede,turkcell onu bir anda bitiriyor dedigim gibi siteyi takip eden turkcell görevlisi var o kadar istisna arka arkaya olmaz
Kardes maxicep te cacus luk yapan istibaratcısı var galiba

• Beğen
Tepkiler: eren3546
YeeGearTR

YeeGearTR

Üye
    Konu Sahibi
boyle bisi olamaz bence bu turkcellin acigi degil bu konuyu arastirmstim bug bu turkcell 2222 gonderdigimiz msj bilgisayr tarfndn hemn cevaplaniyor ve cozumu yillardir bulamadilar tek cozum 4g kaldi suan ..

murat.122a

murat.122a

Üye
bence bilerek yapıyorlar

nokia_belle

nokia_belle

Üye
boyle bisi olamaz bence bu turkcellin acigi degil bu konuyu arastirmstim bug bu turkcell 2222 gonderdigimiz msj bilgisayr tarfndn hemn cevaplaniyor ve cozumu yillardir bulamadilar tek cozum 4g kaldi suan ..
Bug falan değil

Üst Alt