Haber YURTDIŞINDAN GELEN TELEFONLARIN KAYIT EDİLMESİ[GÜNCEL]

Sponsorlu Bağlantılar

PremiumWork

PremiumWork

Üye
    Konu Sahibi
Bende teşekkür eden herkese rica ederim :)

-Emre

-Emre

Üye
Sağolasın :)

avcitalip

avcitalip

Üye
beyler yurt dışından gelen cihazlar kaç gün kayıt yaptırmadan açık kalabiliyor ?

PremiumWork

PremiumWork

Üye
    Konu Sahibi
beyler yurt dışından gelen cihazlar kaç gün kayıt yaptırmadan açık kalabiliyor ?

30 gün içinde sim kart takılı durar ve bu süreyi aşarsan 100 değil 150 tl ödersin ama içinde sim kartı olmadan istediğin kadar çalıartırabilirsin

avcitalip

avcitalip

Üye
30 gün içinde sim kart takılı durar ve bu süreyi aşarsan 100 değil 150 tl ödersin ama içinde sim kartı olmadan istediğin kadar çalıartırabilirsin

:hmmmanladım zaten 1 ay içinde hallederiz inşallah ya :)

- - - Eklendi - - -

peki 1 aylık süreç ne zaman başlıyor ? cihaz Türkiye Sınırlarına girer girmez mi yoksa sim kart takılıp açıldıktan sonra mı ?

ExSeLANS

ExSeLANS

Üye
merhabalar yurtdısı tel var acaba kaydettırmem ıçın bı pasaport lazım kaydettırmem için yardımcı olacak kımse varmı

Kobe-24

Kobe-24

Üye
teşekkürler emeğine sağlık(h)

PremiumWork

PremiumWork

Üye
    Konu Sahibi
:hmmmanladım zaten 1 ay içinde hallederiz inşallah ya :)

- - - Eklendi - - -

peki 1 aylık süreç ne zaman başlıyor ? cihaz Türkiye Sınırlarına girer girmez mi yoksa sim kart takılıp açıldıktan sonra mı ?

Sim kart taktın 5 - 10 dk açık bıraktın direk sisteme alıyorlar ve sen hemen cıkardın 2 ay sim kart takmadan çalıştırdın sonra bir daha takarsan 1-2 gün içersinde telefonu kapatıyorlarmış vede kayıt parasınıda 150 TL alıyorlarmış.Buarada kısa bir zamanda kayıt paraları kaldırılacakmış bence sim kart takmadan biraz bekle derim 100 TL"ye ekran filmi alırsın :ehe:

Teşşekkür edenlere tekrar
:rica:

avcitalip

avcitalip

Üye

Sim kart taktın 5 - 10 dk açık bıraktın direk sisteme alıyorlar ve sen hemen cıkardın 2 ay sim kart takmadan çalıştırdın sonra bir daha takarsan 1-2 gün içersinde telefonu kapatıyorlarmış vede kayıt parasınıda 150 TL alıyorlarmış.Buarada kısa bir zamanda kayıt paraları kaldırılacakmış bence sim kart takmadan biraz bekle derim 100 TL"ye ekran filmi alırsın :ehe:

Teşşekkür edenlere tekrar
:rica:

Tüh :ağlarım: sim kartı taktım ama daha hiç çıkartmadım acaba 20-25 gün içinde kalkacak mı acaba ?

Süleyman

Süleyman

Üye
teşekkürler yararlı bir bilgi :)

PremiumWork

PremiumWork

Üye
    Konu Sahibi
Bilememki kardesim zaman gazetesinde okumustum belli bir zaman yazmamisti sanirsam.Bence karti cikar bekle belki gelisme olur baktin ayni gidiyor sim karti hic takmadan kayit ettirmeni tavsiye ederim...

Skysis

Üye
:tşk:

ExSeLANS

ExSeLANS

Üye
merhabalar bende ankaradayım yurtdısı tel var acaba kaydettırmem ıçın bı pasaport lazım kaydettırmem için yardımcı olacak kımse varmı...

PremiumWork

PremiumWork

Üye
    Konu Sahibi
Bence güvendiğiniz birinin pasaportuna işletin tanımadığınız kişiler belli bir zaman sonra kaydınızı sildirip başka birinin telefonunu kayıt ettirebilirler!

Kerim.

Kerim.

Üye
yurtdısından gelen telefonların garantisi ne oluyor?bilgisi olan var mı?

PremiumWork

PremiumWork

Üye
    Konu Sahibi
yurtdısından gelen telefonların garantisi ne oluyor?bilgisi olan var mı?

Telefonun kutusunun arkasında satılması planlanan ülkeler vardır orda TR yazıyorsa uluslar arası 1 yıl garanti kapsamındadır!
:oke: