İpucu Windows Phone - Bilgileri Ve Sorunları Burada Paylaşalım

Sponsorlu Bağlantılar

ddnet

Üye
Tüm uygulamaları dahili hafıza üzerinde çalıştırmanız performans için daha iyi.
Ayrıca, haritalar veritabanını, fotoğrafları, dökümanları da SD Kart üzerinde(Harici hafıza) kullanmanızı öneririm.
Sadece bir hatırlatma...:))

Yada samsung pro alacaklar, o da pahalı :D

Send from MTALK on Microsoft Lumia 640 XL

• Beğen
Tepkiler: erhanercan

Krnl386

Krnl386

Üye
Arkadaşlar bir kaç sorum olacak;
Facebook uygulaması bir ara SD karta yukelenemiyordu. Atmalar oluşuyordu, bir ara güncelleme geldi. Bu sorun ortadan kalktı mı? Uygulama benim şuan dahili hafıza da, atma sorunu da şuana kadar yoktu. Bugun atmalar başladı SD karta yüklenebiliyor mu?
NOT: Facebook surumu Microsoft'un tam surumu olan versiyonu yüklü.

dark_13

Üye
microsoft edge arka planda video ve müzik oynatma yapıyormu yapıyor ise bir ayarı varmı bende arka planda oynatmıyor

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
microsoft edge arka planda video ve müzik oynatma yapıyormu yapıyor ise bir ayarı varmı bende arka planda oynatmıyor
Edge maalesf arka plan da müzik ve video oynatmıyor. Monument browser var çoklu pencere destekleyen ama deneme yapamıyorum. İnternet bağlantım aşırı derecede yavaş (96 kbps !!!)

Monument Browser
Facebook uygulaması bir ara SD karta yukelenemiyordu. Atmalar oluşuyordu, bir ara güncelleme geldi. Bu sorun ortadan kalktı mı? Uygulama benim şuan dahili hafıza da, atma sorunu da şuana kadar yoktu. Bugun atmalar başladı SD karta yüklenebiliyor mu?
Bugün gün içinde denerim. Sonucu yazarım (Edge üzerinden facebook kullanıyorum ekseri. Uygulama aşırı şişme yapıyordu)

dark_13

Üye
Edge maalesf arka plan da müzik ve video oynatmıyor. Monument browser var çoklu pencere destekleyen ama deneme yapamıyorum. İnternet bağlantım aşırı derecede yavaş (96 kbps !!!)

Monument Browser

Bugün gün içinde denerim. Sonucu yazarım (Edge üzerinden facebook kullanıyorum ekseri. Uygulama aşırı şişme yapıyordu)

bozkirdangelen

bozkirdangelen

Üye
Denemekten zarar gelmez.
Ayrıca Beta uygulamasını da deneyebilirsiniz.

• Beğen
Tepkiler: Krnl386

dark_13

Üye
microsoft edge PC de arka planda video ve müzik oynatıyor fakat mobil de oynatmıyor

Krnl386

Krnl386

Üye
Şuan diğer bazı uygulamalarda da atmalar başladı. Bugün Twitter ile WhatsApp arası dolaşırken telefon kitlendi ve titreşim takılı kaldı. Sebebi sizce ne olabilir arkadaşlar?

OzgurSMO

OzgurSMO

Üye
Aynı durum twitter ı güncelledikten sonra bana da oldu . Telefon kilitlendi ve kendiliğinden reset attı . Twitter yeni versiyonda sorun var sanırım.

ddnet

Üye
Şuan diğer bazı uygulamalarda da atmalar başladı. Bugün Twitter ile WhatsApp arası dolaşırken telefon kitlendi ve titreşim takılı kaldı. Sebebi sizce ne olabilir arkadaşlar?

Face, whatsap, messenger bunların betasını kullanın. Beta yazmasına bakmayın normallerinden daha iyi çalışıyorlar...

Twiter için bişey diyemem ama bende atmıyor..

Bunun dışında kararlı surum kullanın insider olmayın o farklı :)

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Aynı durum twitter ı güncelledikten sonra bana da oldu . Telefon kilitlendi ve kendiliğinden reset attı . Twitter yeni versiyonda sorun var sanırım.
Twitter sorunu bende en az 2-3 yapıdır var. Resim , twit, dm atarken çöküyor kapanıyor kafasına göre takılıyor. Daha açarken atma yapmadı. Ama onu da yaparsa uygulama tam olacak. :):);):)
Facebook hafızana kartına taşınabilir durumda taşıdım sorun vermedi. Hızlı idi.

Krnl386

Krnl386

Üye
Face, whatsap, messenger bunların betasını kullanın. Beta yazmasına bakmayın normallerinden daha iyi çalışıyorlar...

Twiter için bişey diyemem ama bende atmıyor..

Bunun dışında kararlı surum kullanın insider olmayın o farklı :)

Dediğiniz şekilde birazda BETA kullanalım. Bakalım nasıl olacak...
Twitter sorunu bende en az 2-3 yapıdır var. Resim , twit, dm atarken çöküyor kapanıyor kafasına göre takılıyor. Daha açarken atma yapmadı. Ama onu da yaparsa uygulama tam olacak. :):);):)

Facebook hafızana kartına taşınabilir durumda taşıdım sorun vermedi. Hızlı idi.
Dostum ben denedim, defalarca denememe rağmen her seferinde attı. Birde BETA sını kullanalım. Eskisini kaldırıp, direkt Sd Karta kuralım

• Beğen
Tepkiler: Aybin.Kilic
oktayceylan26

oktayceylan26

Üye
windows 10'da neden siyahlar tam siyah değil bilen varmı? 8.1 de iken ekran görüntüleri daha netti ve berraktı. 8.1'e dönmeden ayarlama şansımız varmı?

erhanercan

erhanercan

Üye
windows 10'da neden siyahlar tam siyah değil bilen varmı? 8.1 de iken ekran görüntüleri daha netti ve berraktı. 8.1'e dönmeden ayarlama şansımız varmı?

925 kullanıyordun o sırada amoled ekranın vardı hatırla amoledde sıyah pixeller yanmaz

oktayceylan26

oktayceylan26

Üye
925 kullanıyordun o sırada amoled ekranın vardı hatırla amoledde sıyah pixeller yanmaz
Yok be erhan bu telefondada 8.1 de iken siyahlar daha siyahtı. windows 10 dan sonra gri oldu ve kamera çekim kalitesi de fotoğraf gösterme kalitesi de denim e göre berbat. 8.1 e dönmek istemiyorum windows 10'un dizaynı güzel ama içi boş aynı vista gibi. eşimde lg g4 stylus var canavar gibi gösteriyor o da ips lcd ama maşallahı var. Neden benim telefon güzel göstermiyor anlamadım gitti.

• Beğen
Tepkiler: erhanercan ve n000k
n000k

n000k

Üye
Yok be erhan bu telefondada 8.1 de iken siyahlar daha siyahtı. windows 10 dan sonra gri oldu ve kamera çekim kalitesi de fotoğraf gösterme kalitesi de denim e göre berbat. 8.1 e dönmek istemiyorum windows 10'un dizaynı güzel ama içi boş aynı vista gibi. eşimde lg g4 stylus var canavar gibi gösteriyor o da ips lcd ama maşallahı var. Neden benim telefon güzel göstermiyor anlamadım gitti.

Wp10 da kamera çekim berbat. Denim deki o kalite hiç yok. O kadar kameraya güncelleme geliyor o kadar iğrenç çekiyor ki resimleri 640 XL telimden soğuyacağım resmen.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

• Beğen
Tepkiler: oktayceylan26

ddnet

Üye
Wp10 da kamera çekim berbat. Denim deki o kalite hiç yok. O kadar kameraya güncelleme geliyor o kadar iğrenç çekiyor ki resimleri 640 XL telimden soğuyacağım resmen.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Hdr modda çekerseniz iyi fotolar çıkıyor. Birde kamera ayarını 4:3e getirin. O zaman 13mp çekiyor fotoları. Ama bilgisayarda nasıl çıkıyor bilmiyorum.

• Beğen
Tepkiler: erhanercan
omerk88

omerk88

Üye
arkadaşlar tel sufırlayıp yeniden kurdum şimdi türkçe klavye öneri yapmıyor swipe çalışmıyor ayrıca navigasyonda sesli yönlendirmede yapmıyor çözüm nedir acaba

Üst Alt