İpucu Windows Phone - Bilgileri Ve Sorunları Burada Paylaşalım

Sponsorlu Bağlantılar

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
wp 8.1 kullanan bir arkadaş markette Flighradar 24 uygulamasını aratabilir mi? Windows 10 markette bulamıyorum.
Bugün diğer telefonum gelirse linki paylaşırım. Satın almıştım o uygulamayı.
Reply from support (at) fr24.com:
Unfortunately Flightradar24 on Windows has been experiencing some technical issues, which meant the apps weren't available over the last 48 hours. We've now resolved the problems and the app should be working as normal, however if you're still experiencing an issue can I kindly ask you to restart your device and try the app again.
If you've chosen to uninstall the app, I'm sorry to inform you that due to very small portion of Windows App users, Flightradar24 was forced to make a difficult decision to stop providing the app through the Windows App store. If you've previously purchased the app you may be able to download and install it still by going to the Store --> My Library --> Apps --> Show all and selecting Flightradar24.
You can also try this solution if you still cannot find it:
To see what apps and games you've previously installed on your phone, go to Store Store Tile --> More More icon --> My apps.

Please also note that we're currently working on making our website more mobile friendly, which will help users view Flightradar24 across multiple mobile platform in the future. If you have more questions regarding he Windows App please contact the Windows App store.
If I've misunderstood your inquiry or you have any further questions or concerns, please don't hesitate to contact us again.
Kind regards,
Gaelan
Flightradar24.com Support

• Beğen
Tepkiler: sazobalı

rainman3545

rainman3545

Üye
Bugün diğer telefonum gelirse linki paylaşırım. Satın almıştım o uygulamayı.
Reply from support (at) fr24.com:
Unfortunately Flightradar24 on Windows has been experiencing some technical issues, which meant the apps weren't available over the last 48 hours. We've now resolved the problems and the app should be working as normal, however if you're still experiencing an issue can I kindly ask you to restart your device and try the app again.
If you've chosen to uninstall the app, I'm sorry to inform you that due to very small portion of Windows App users, Flightradar24 was forced to make a difficult decision to stop providing the app through the Windows App store. If you've previously purchased the app you may be able to download and install it still by going to the Store --> My Library --> Apps --> Show all and selecting Flightradar24.
You can also try this solution if you still cannot find it:
To see what apps and games you've previously installed on your phone, go to Store Store Tile --> More More icon --> My apps.

Please also note that we're currently working on making our website more mobile friendly, which will help users view Flightradar24 across multiple mobile platform in the future. If you have more questions regarding he Windows App please contact the Windows App store.
If I've misunderstood your inquiry or you have any further questions or concerns, please don't hesitate to contact us again.
Kind regards,
Gaelan
Flightradar24.com Support
Anladım teşekkürler :(

KırmızıBeyaz60

KırmızıBeyaz60

Üye
Rehberimdeki herkesin profil resimleri yok oldu. Wp8.1 bununla karşılaşan var mı?

serinaga

serinaga

Üye
Rehberimdeki herkesin profil resimleri yok oldu. Wp8.1 bununla karşılaşan var mı?

Sorun sanırım Facebook son güncellemesinden kaynaklanıyor. Facebook ayarlarına git, orada rehberimle senkronize kapalı geliyor, bu ayarı açınca facebook ağındaki kişilerin resimleri geliyor.

mTalk'tan gönderildi

bozkirdangelen

bozkirdangelen

Üye
Rehberdeki kişilerin kaybolması facebook ile ilgili değil.
Telefonda hiç bir zaman facebook yüklü olmadı.. Buna rağmen bir kezde bende kayboybolmuştu.
Sorun nerden kaynaklanıyor tam olarak anlayabilmiş değilim.
Belki de yeni yapılardan birisi yüklenirken veya telefon sıfırlandıktan sonra güvenlik kodu girilmemesinden(daha sonra girerim) seçimi yapılırsa
veya aynı işlemler yapılırken e-posta tanıtımı yapılmamış ise...
gibi nedenlerden kaynaklanıyor olabilir.

4MaGuS

4MaGuS

Üye
lumia 920 nin konuçmalarda ses gitmeme sorunu bu aralar çok sık yaşıyorum parçasını değiştirmek istiyorumda bununla ilgili bir konu vardı onu bulamadım nasıl yaparız neler gerekiyor bilgi verebilecek varmı

Da®kness

Da®kness

Üye
Windows10'da saat ayarlarını oynamaya gerek kalmamış. Eskiden İstanbul UTC+2 (GMT+2) iken şimdi UTC+3 yazıyor. Hiçbir ayarı oynamaya gerek kalmamış. Kardeşim android 6 yüklü telefonunun otomatik güncelleme ayarlarını kapatmış olmasına rağmen yinede saat geri alınmış. Onuda ayarlardan GMT+3 Kuveyt yaptım.

ponçikEnişte

ponçikEnişte

Üye
Windows10'da saat ayarlarını oynamaya gerek kalmamış. Eskiden İstanbul UTC+2 (GMT+2) iken şimdi UTC+3 yazıyor. Hiçbir ayarı oynamaya gerek kalmamış. Kardeşim android 6 yüklü telefonunun otomatik güncelleme ayarlarını kapatmış olmasına rağmen yinede saat geri alınmış. Onuda ayarlardan GMT+3 Kuveyt yaptım.
wp8.1 için aynı şey maalesef geçerli değil. İstanbul UTC+2 görünüyor hala. o yüzden otomatik ayarlamayı kapatıp elle ayarladım saati.

kamuraN021

kamuraN021

Üye

kamera bu şekilde nasıl düzelir yapı 14959.

bozkirdangelen

bozkirdangelen

Üye
wp8.1 için aynı şey maalesef geçerli değil. İstanbul UTC+2 görünüyor hala. o yüzden otomatik ayarlamayı kapatıp elle ayarladım saati.
saatlerin otomatik değişim günü saat ayarını manuel yaptım.
4-5 gün geçtikten sonra da AUTO yaptım, şu an bir sıkıntı gözükmüyor..
Bu ayarı hem L 535 üzerinde, hem de 640 XL LTE üzerinde yaptım.
Yalnız ayarlarda sıkıntı olur ise bir de (UTC+03:00) İstanbul ayarını deneyin.

astala_61

astala_61

Üye
Windows phone 8.1de magaza sorunu yasayan varmı uygulamalar inmior ilgilenmeniz gerekior dior surekli yukseltme danısmanını indiremiorum bu nedenden dolayı cözümü nedir acaba?

suyunsesi

suyunsesi

Üye
Arkadaşlar, elime bir AT&T Lumia 920 cihaz geçti. Cihaz İngilizce. WP 8.1 Yüklü. Ben bu cihazı Türkçe W10M yapmak için nasıl bir yol izlemeliyim.
OS version: 8.10.12393.890
Firmeware revision number:: 3051.50009.1425.2001

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Arkadaşlar lumia 1520 de kararlı sürümdeyim, sorunum şu cihazı tuş kilidinden uyandırınca şifre ekranı gelsin istiyorum ama bütün ayarları karıştırdım bulamadım.

serinaga

serinaga

Üye
Arkadaşlar lumia 1520 de kararlı sürümdeyim, sorunum şu cihazı tuş kilidinden uyandırınca şifre ekranı gelsin istiyorum ama bütün ayarları karıştırdım bulamadım.

Pin ayarlayın ... ( Ayarlar/ Hesaplar/ Oturum açma Seçenekleri / Pin Belirleme) adımından 4 haneli bir sayı belirleyin ...

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Pin ayarlayın ... ( Ayarlar/ Hesaplar/ Oturum açma Seçenekleri / Pin Belirleme) adımından 4 haneli bir sayı belirleyin ...
Kastettiğim o değildi teşekkürler ama gerek kalmadı cihazı 8.1 e geri döndürünce o ayarı bulabildim ,teşekkürler.

• Beğen
Tepkiler: serinaga
Esendağlı

Esendağlı

Üye
Arkadaşlar onedrive uygulamasından girince belgeler ve fotoğraflar klasörü gözükmüyor, oysa tarayıcıdan falan girdiğimde oradalar , ayrıca yine uygulamadan belgeler klasörü yaratmaya çalışınca da aynı adda zaten klasör mevcut diyor, bunun çözümü nedir acaba.

suyunsesi

suyunsesi

Üye
Arkadaşlar, elime bir AT&T Lumia 920 cihaz geçti. Cihaz İngilizce. WP 8.1 Yüklü. Ben bu cihazı Türkçe W10M yapmak için nasıl bir yol izlemeliyim.
OS version: 8.10.12393.890
Firmeware revision number:: 3051.50009.1425.2001

Arkadaşlar bir cevap çıkmadı. Elime geçen AT&T cihaz temiz. Ancak benim yıllardır kullandığım kendi L920 cihazımın camı kırık ve kasası da perişan durumda. Bunları anakartlarını yer değişmek yerine temiz olup İngilizce olan diğer cihaza Türkçe W10M yada redstone kurmak istiyorum. Kolay bir yolu var mı? Yada uygun rom indirip direk atabileceğim bir yolu var mı?

serinaga

serinaga

Üye
Arkadaşlar onedrive uygulamasından girince belgeler ve fotoğraflar klasörü gözükmüyor, oysa tarayıcıdan falan girdiğimde oradalar , ayrıca yine uygulamadan belgeler klasörü yaratmaya çalışınca da aynı adda zaten klasör mevcut diyor, bunun çözümü nedir acaba.

Bir ara bende de buna benzer bir durum olmuştu, en iyi çözüm ise Onedrive uygulamasını silip, telefonu soft resetten sonra marketten tekrar yüklemek ...

Üst Alt